+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Döşeme
İskelet tipi
Oturak malzemesi
Oturak yüksekliği
 

Cafe/bar mobilyaları

Bardan bar, bistrodan bistro, basit bir lobiden çalışanlar için interaktif bir buluşma noktası yaratan şık bir klasik: Bar tabureleri. Bugünün insanı için pratik oturma yerleri. Hızlı bir atıştırma, kısa bir görüşme veya bardaki iş görüşmesi için ideal.
5 ürün bulundu
| | |
Bar taburesi
suni deri kaplama
Net
779,- TL
Net
1.610,- TL
Z tasarımlı bar taburesi
100 mm kalınlığında döşeme ile
Net
786,- TL
Net
adet ve üzeri 1.295,- TL
Arkalıklı bar taburesi
oturak gürgen, iskelet krom kaplama
Net
752,- TL
5 ürün bulundu
Çok yönlü bar tabureleri
Günümüzde kullanılan bar tabureleri artık sadece barlarda değil, birçok farklı kullanım alanında da karşımıza çıkıyor. Bu ürünler harika birer çözüm sunduğu için yemek-içecek söz konusu olduğu her yerde sıklıkla kullanılıyor. Bar tabureleri şüphesiz en önemli gastronomi ihtiyaçları arasında yer alıyor. Ancak, sundukları avantajlar sayesinde bu ürünler artık sadece gastronomi alanlarında değil, birçok farklı alanda da karşımıza çıkıyor. Bar sandalyeleri genellikle tezgah arkasında kullanılmasına rağmen, günümüzde dinlenme odası, kantin veya mola köşesi gibi yerlerde de yerden tasarruflu ''bar taburesi'' alternatifleri olarak kullanılıyor. Bar tabureleri ve sandalyeleri aynı zamanda daha hoş bir atmosfer oluşturulmasına da yardımcı oluyor ve şirketiniz dahilinde daha uyumlu ve modern bir görünüme kavuşmanıza olanak tanıyor. Bu ürünler sayesinde köşenize çekilmenize rağmen etrafınızda olup bitenleri rahatça görmeye devam edebilirsiniz. Bu ürünlerden birini sipariş ederek hem konforlu bir oturma köşesi yaratabilir hem de önemli iş görüşmeleriniz için sıklıkla kullanabileceğiniz bir ortam tasarlayabilirsiniz.

Şık tasarımlı bar tabureleri
Bar tabureleri, özellikle de büyük miktarlarda tedarik edilmesi halinde, mutlaka şirket görünüme ve tasarımına uyum sağlamalıdır. Bu sebeple sanal mağazamızda gürgen ahşap ve suni deri kaplama gibi birçok farklı tasarıma sahip şık görünümlü bar tabureleri bulabilirsiniz. Bar tabureleri ve ayaklı masalar kullanarak harika odalar ve ortamlar yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm KAISER+KRAFT bar mobilyaları üstün kaliteleri, dayanıklıkları ve kullanım ömürleriyle dikkat çekiyor. Krom kaplamalı çelik boru iskeletler ise güvenli bir duruş ve şık bir genel görünüm sunuyor. Ayrıca, suni deri kaplamalı oturma döşemesine veya kolçaklara sahip bar tabureleri kullanıcıları için konforlu bir kullanım sağlıyor. Z tasarımlı bar tabureleri veya ahşap bar tabureleri diğer donanım mobilyalarıyla kusursuz bir biçimde kombine edilebiliyor ve böylece şirket, işletme veya mutfaklar için homojen ve şık bir görünüm sağlıyor. Aradığınızı ürünü bulmakta zorlanıyor musunuz? Bunun için ürün karşılaştırma özelliğimizden faydalanabilir ve 3'e kadar sandalyeyi birbiriyle karşılaştırarak istediğiniz ürünü online olarak kolayca sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması