+90 800 - 211 01 05 

Ambalaj ve sevkiyat

Halk dilinde uzun süredir söylene geldiği şekilde ''paketleme işi çok önemlidir''. Profesyoneller de bu söyleyişe katılıyor. Çünkü iyi kalite, paketleme malzemesinin seçiminde de dahil olmak üzere kendini her yerde gösteriyor. Taşınacak eşyalar her zaman iyi paketlenmeli ve korunmalı, oyuk, çizilme veya benzer hasarlara sahip olmamalıdır. Paketinizi açarken memnun olmanız önemli!
Ürün kategorilerimiz
Ambalaj kağıtları, oluklu mukavva rulosu
Ezilmiş, yırtılmış, preslenmiş … Hiç olmaması gerekse de paketleme hataları ...
Bağlama tokaları
Çember sarma bandını paketin üzerine yerleştirdikten ve gerdikten sonra bir ...
Çember sarma bantları
Ürünler bir yerden bir yere gönderilmeye başlandığından beri muhtemelen en büyük ...
Çember sarma setleri
Çemberleme için neye ihtiyacım var? Bu biraz da neyi paketlemek istediğinize ...
Etiketler, etiket hazneleri
Üstüne koyun bitsin! Söz konusu etiketler olunca kaybedecek zaman yok. ...
Folyo kaynak aletleri
Kapağı kapatın ve gerisini folyo halletsin: Folyo kaynak cihazları ambalajlama ...
Folyo kesiciler ve maket bıçakları
Kesme, yarma, delme, sökme. Çok iç karartıcı eylemler diye düşünür insan. Folyo ...
Folyo torbalar
Poşete koyun gitsin! Vidalar gibi küçük parçaları, cihaz parçaları gibi hassas ...
Germe aletleri, bağlama aletleri
Çekirdeksiz veya çember sarma bantları ile...Germe ve bağlama aletleri ürün ...
Hava yastıklı folyolar, köpük folyolar
Hava yastıklı folyo tesadüfen bulunmuş en kullanışlı ürünlerden biridir. Bu ürün ...
Kartonlar
''Dikkat! Bir karton geliyor!'' Daha doğru söylemek gerekirse: Zımba kartonları, ...
Kenar korumaları, üst yüzey korumaları
Kenarları olmadan hiçbir paket ve hiçbir palet dışarı çıkamaz. Nakliye ...
Koli bantlama makinesi, yapışkan bant hazneleri
Düzenli olarak paketleme yapanlar şunu iyi bilir: Koli bant makinesi ve yapışkan ...
Paketleme aksesuarları
Paketleme işlemi esnasında çok önemli olmasına rağmen çoğu zaman göz ardı edilen ...
Paketleme masaları
Paketleme masası sayesinde her şey çok kolay: Kartonu yerleştirin. Katlayın. ...
Sevkiyat zarfları, doküman cepleri
Bu paketin içeriği ve ağırlığı nedir? Hangi ülkeden geliyor? Güvenli, sigorta ...
Shirink folyolar
Nakliye mallarınız için ekstra paket gerekir mi? Buyurun: Büzme tabancaları ile ...
Streç folyolar
İkinci bir deri gibi: Streç folyo nakliyat malzemelerinizin korunması, ...
Tartmak
Yanlış şekilde damgalanmış mektuplar,paketler ve paketçikler sıkıntı yaratır ...
Tel zımbalar, zımbalar
Karton zımba makinesi, manuel zımbalar veya elektrikli masaüstü zımba ...
Yapışkan bantlar
Nakliyat eşyalarının kaç farklı şekilde yapıştırılabileceğinizi biliyor musunuz? ...

Paketleme malzemeleri: Kusursuz koruma ve kalite kombinasyonuSöz konusu paketleme malzemeleri olduğunda her şeyden önce taşınacak ürünlerin güvenliği gelir. Verimli paketleme lojistiği her geçen gün daha da önemli bir rol oynuyor. Siz de hemen şimdi tam kapsamlı bir paketleme çözümü sayesinde para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Burada paketleme ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.Verimli bir paketleme malzemesi nasıl olmalıdır?Executive dergimizi inceleyerek verimli paketleme malzemeleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Burada verimli bir paketleme süreci için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere tek elden ulaşabilirsiniz. Örneğin:  1. Standartlaştırma ve özelleştirme: Ürün yelpazenizi göz önünde bulundurarak ne tür kartonlara ihtiyaç duyduğunuzu belirleyin. İşletmelerin çoğu yanlış karton boyutları kullanıyor ve bunun sonucu yüksek maliyetli ek giderlerle karşılaşıyor. Bu gibi durumlarda ek bir karton boyutu tercih ederek kayda değer bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

  2. İnovasyon: Paketleme alanında da size tasarruf sağlayacak birçok yeni ve faydalı çözüm üretiliyor. Bu gibi yeniliklere ayak uydurmanız size sayısız fayda sağlayacaktır. Örneğin: Bizde bulabileceğiniz koruma folyolu kartonlardan birini sipariş ederek ilave koruma ihtiyaçlarından sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra ön işlem görmüş yeni streç folyolarımızdan birini kullanarak kusursuz bir paketleme çözümüne sahip olabilirsiniz.

  3. Tam koruma: Paketleme malzemeleri tüm boyut ve türdeki ürünler için gerekli değildir. Siz de hemen şimdi kenar koruma ürünleri ve yüzey ağları kullanarak herhangi bir folyo ve karton kullanmadan tam kapsamlı bir korumaya sahip olabilirsiniz.

  4. Malzeme kalitesi: Önemli olan en iyi ve en dayanıklı kartona sahip olmanız değil, doğru ürüne ve doğru ihtiyaca uygun bir kartona sahip olmanızdır. Bunun için taşıyacağınız ürüne uygun bir karton çözümüne sahip olmanız hayat kurtarır. Siz de hemen şimdi katlanır kartonlar alışveriş rehberimizi inceleyerek merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

  5. Süreç: İşletmelerin birçoğu paketleme sürecinin de iş akışının önemli bir parçası olduğu gerçeğini unutuyor. Bu nedenle verimli bir paketleme sürecine sahip olmanız oldukça önemli. Bunun için zımbalama makinesi veya yapışkan bant gibi basit ürünler sayesinde bile önemli bir avantaj elde edebilirsiniz. Gün içerisinde birçok paket hazırlamanız durumunda ise çemberleme için kullanılan yüksek kaliteli germe ve bağlama aletleri tam da size göre!


Siz de yüksek verimli bir paketleme çözümü arıyorsanız, şunlara dikkat etmenizde fayda var: Doğru ürün seçimi için tüm faktörleri dikkate almanız ve tüm alternatifleri değerlendirmeniz önemli. Neden mi? Ancak bu sayede yüksek tasarruflu bir paketleme sürecine sahip olabilirsiniz.Paketleme malzemelerini toplamam ve bertaraf etmem şart mı?Evet, kesinlikle! Paketleme atıklarının önlenmesine ve geri dönüştürülmesine odaklanan yönetmelik (örn. paketleme yönetmeliği) uyarınca gönderici tarafından teslim edilen tüm paketleme malzemelerinin toplanması ve uygun bir biçimde bertaraf edilmesi bir zorunluluktur.Bu yönetmeliği avantaja çevirmek sizin elinizde: Yüksek kaliteli ve bozulmamış paketleme malzemelerini tekrar kullanmanız veya geri dönüştürerek tekrar değerlendirmeniz mümkün.Size nasıl yardımcı olabiliriz?Bizde folyo torbasından paketleme masasına kadar paketleme sürecinizi hızlandıracak sayısız ürün bulabilirsiniz. Ancak, size şık görünümlü paketleme çözümleri de sunduğumuzu biliyor muydunuz? Bizde kendi şirket logonuzu veya görselinizi taşıyan yapışkanlı bantlar ve sarma bantları da sipariş edebilirsiniz. Bunun yanı sıra havalı ve köpüklü folyolar veya streç folyolar gibi ürünler sayesinde hassas ürünleriniz için de fazladan koruma sunuyoruz. Dahası: Siz de hemen şimdi alışveriş rehberimizi inceleyerek streç folyolar ve diğer uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olması halinde bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz!

Ürün karşılaştırması