+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Yükseklik
 

Kürsüler

Derin nefes alın. Konsantre olun ve başlayın! Her konuşma, her sunum üstesinden gelinmesi gereken küçük bir zorluktur. Neyse ki sunumlarınızda kürsülerimize ve konuşmacı kürsülerimize güvenebilirsiniz. Yükseklik ayarı, büyük yerleştirme düzeyi vb.sayesinde bir sonraki konferans veya sunumunuz tam bir başarı örneği olacak.
6 ürün bulundu
| | |
MAUL - Tekerlekli kürsü, ergonomik
g x d 600 x 520 mm, yükseklik ayarlı
Net
adet ve üzeri 2.075,- TL
MAUL - Masa ünitesi, ergonomik
g x d 600 x 520 mm, yükseklik ayarlı
Net
adet ve üzeri 1.190,- TL
MAUL - Kelepçe ayaklı masa ünitesi
y x g x d 350 x 600 x 520 mm
Net
adet ve üzeri 1.050,- TL
Konuşmacı kürsüsü, 2 raf
ön yüzey çelik sac
Net
1.815,- TL
Net
1.895,- TL
Kürsü, yüksekliği ayarlanabilir
hareket edebilir, açık gri
Net
1.315,- TL
6 ürün bulundu
Sunum ve konferanslar için kullanılan kürsüler
Konuşma yapan herkes başarılı bir sunum için doğru kürsü, flipchart veya konuşmacı kürsüsüne sahip olmanın ne kadar önemli bir şey olduğunu biliyor. Sanal mağazamızı ziyaret ederek hem sunum yapmak hem de bilgi paylaşmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürünler sadece çok fonksiyonlu değil, aynı zamanda da şık görünümlüdür. Yükseklik ayarlı bir kürsü sipariş ederek kendi vücut yapınıza en uygun pozisyonu kolayca ayarlayabilirsiniz. Entegre edilmiş bir aydınlatma ise en karanlık ortamlarda bile metinlerinizi kolayca okumanızı sağlıyor. Ayrıca, ürünlerimizin birçoğu farklı eğim ayarları ve raflar ile birlikte sunuluyor. Bunun için tekli kürsülerin bile tabla eğimlerini isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda kolayca ayarlayabilirsiniz. Şirket içi bir toplantıya, kamuya açık etkinliğe veya müşteri toplantısına katılacak olmanız fark etmez: Doğru sunum malzemelerine sahip olduğunuzda hem küçük hem de büyük izleyici kitleleri karşısında daha rahat olursunuz. Bunun için projektörlerin yanı sıra flipchart ve benzeri donanımlar arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Önü kapalı kürsüler ise şirket logosu, etkinlik sloganı veya benzeri bilgiler paylaşabileceğiniz fazladan bir alan sunuyor. Tüm bunların yanı sıra döner tekerlekli bir kürsü sipariş ederek ihtiyaç duyduğunuz tüm donanımları istediğiniz yere kolayca sürebilirsiniz.

Her türlü ihtiyaca uygun kürsü ve konuşmacı kürsüleri
Kürsüler sadece basın açıklaması yapılan veya konferans düzenlenen yerlerde değil, bir şirketin giriş alanında da birçok avantaj sunuyor. Bunun için ihtiyacınıza uygun olarak şeffaf veya önü kapalı kürsüler arasında kendi ihtiyacınıza en uygun kürsüyü seçmenizi öneriyoruz. Kürsüyü kullanacağınız oda veya mekana uygun olarak seçerek genel görünüme şıklık üzerine şıklık katabilirsiniz. Hemen şimdi KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek geniş kapsamlı bir kürsü yelpazesi içerisinden sizin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan bir konuşmacı kürsüsü sipariş edebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun bir kürsü bulmanız için size sunduğumuz çeşitliliği gördüğünüzde adeta şaşıracaksınız!
Ürün karşılaştırması