+90 800 - 211 01 05 

Raflar – depo, ofis ve yükleme donanımlarına yönelik raf sistemleri
Raflar, ticari faaliyetlerin yürütüldüğü alanlarda birer pratik düzenleme ve depolama sistemleri olarak işlev görür. Ofis odalarında veya arşivlerde olduğu kadar atölye ve depolama alanlarında da kullanılıyorlar. KAISER+KRAFT'taki raf yelpazesi de buna bağlı olarak çok yönlü. Ofis içerisinde kullanılacak ofis rafları sayesinde tüm belgeler ve dosyalar düzenli bir şekilde yerleştirilebiliyor. Atölyeler için aynı zamanda istediğinde tekerlekler üzerinde istenen yere sürülmesini sağlayan önceden hazırlanmış duvar rayları veya önü açık kutular için ayaklı raflar da bulunuyor. Raflar ve raf sistemleri özel olarak uyarlanabiliyor. Köşe rafları sayesinde depolama alanında bulunan köşeler bile avantajlı noktalara dönüşüyor. Ofis rafları, palet rafları veya konsol kollu raflar: yüksek gereksinimli endüstri kullanımından tasarım odaklı ofis donanımlara kadar her şeye kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak her şeyi burada bulabilirsiniz.

Geçmeli, vidalı ve modüler raflar
Online mağazamızda yer alan raflar geçmeli raflar, vidalı raflar veya kompakt modüler raf sistemleri olarak sipariş edilebilir. Bu sayede yükseklik, derinlik veya genişlik gibi uyarlamalar ve dayanıklığa yönelik ayarlamalar kolayca yerinde gerçekleştirilebiliyor. Sistem rafları daha sonra da genişletilebiliyor. Modüler sistemlerde kullanılan raflar farklı sistemler üzerinden çaprazlama da kullanılabildiğinden ray sistemleri, ayak profilleri ve raf elemanı traversleri gibi hususlara özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Ahşap veya sunta raflar kullanılması durumunda gerektiği takdirde raf genişliği basit bir şekilde daraltılabilir. Sahip oldukları hızlı değiştirme özellikleri sayesinde modüler raf sistemleri hem atölye hem de ofis donanımları için çok kullanışlı birer üründür. Bunun yanı sıra ürün yelpazesinde tekerlekli standlar veya panelvanlar da bulunuyor. Bireysel ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak raflar için online mağazamızı ziyaret edin. Aradığınız rafların dosyalık odası için killer rafları veya büyük alanları dolduracak depo rafları olması hiç fark etmez: KAISER+KRAFT kalite tedarikçisinin veya EUROKRAFT performans markasının sunduğu ürünlerin tamamı ihtiyaç duyduğunuz raf sistemini sunacak her şeye sahip. Tüm bunların yanı sıra birçok aksesuar ve genişletme seti de mevcuttur. Bu varil, küvet, tekerlek veya geniş aralıklı raf ve tablalı raflar gibi özel ürünler için öngörülen raflar için de geçerlidir.

Raflar

Düzgün. Dayanıklı. Sağlam. Çekici ve akıllı. Bahsettiğimiz şey ne rüyalarınızın kadını ne de rüyalarınızın erkeği. Konumuz raflar. Evraklar ve paletler için. Ofis veya depo için. Modüler sistemde veya tek başına. Size şirket içi organizasyonunuza ve mekansal şartlarınıza uygun bireysel çözümler sunuyoruz.
Ürün kategorilerimiz
Ağır yük rafları
Ağır yük raflarımızla her şeyi depolayabilirsiniz. Destek çerçevesi, travers ve ...
Büro rafları
İyi görünümlü, dayanıklı ve mümkün olduğu kadar basit olmalılar. Merak etmeyin, ...
Geçmeli raflar
Geçmeli raflar hayal edebileceğinizden de daha hızlı bir kullanım sağlıyor. ...
Geniş aralıklı raflar
''Şöyle köşeye doğru yerleştir.'' ''Yok, diğer türlü!'' ''Şuradan sığması ...
Klasör rafları
Evrak dolapları olmasaydı halimiz ne olurdu? Muhtemelen oldukça mutsuz olurduk ...
Konsol kolu raflar
Uzun, daha uzun, en uzun: Depolanacak ürünleriniz. İyi, daha iyi, en iyisi: ...
Kutu rafları
Önü açık depolama kutularınız veya raf kutularınız kendilerine yeni bir ev ...
Modüler sistemde raflar
Uymayan bir şeyler varsa, merak etmeyin, onu da uydururuz: Raflarınızı yeni ...
Özel mallar için raflar
Bu jantlar, variller ve küçük bidonlar nereye girecek? Normal raflar asla olmaz. ...
Palet rafları
Paletli dolaplar en ağır yüklere dayanırlar ve oldukça güçlüdürler. Asıl ...
Tablalı raflar
Ne mutlu ki levha standları ve tablalı raflar var çünkü aksi takdirde sacları, ...
Vidalı raf sistemleri
Vidalı raflarımız vidaların birleşimi ile kolayca kuruluyor ve öyle sağlam ...
Ürün karşılaştırması