+90 800 - 211 01 05 

Oda sistemleri

Oda sistemleri sayesinde bir oda içerisinde odaya sahip olabiliyorsunuz. Bu, üretim alanındaki küçük ofis, taşıt atölyesindeki temiz alan veya dışa alandaki geçici depolama konteyneri gibi alanlar olarak karşımıza çıkabiliyor. Her şey mümkün. Bunun için gerekli ürünleri bizde bulabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Atölye büroları
Daha fazla yer, daha fazla huzur, daha fazla üretkenlik! Bölme paneli sistemleri ...
Çelik yapı platformlar
Mevcut alanları akıllıca değerlendirmek mi istiyorsunuz? Depo platformlarımız ...
Depo konteynerleri
Çok fazla eşyaya ancak yetersiz alana mı sahipsiniz? Aradığınız çözüm depolama ...
Koruyucu ızgaralar
Güvenlik çiti veya koruyucu kafesler çalışan makine ve sistemlerde personelin ve ...
Şerit perdeler
Şerit perdeler, makine koruyucu veya mekan bölücü olarak kusursuz bir şekilde ...

Oda sistemleri sayesinde yeni çalışma alanları yaratmakAslına bakarsanız tüm depo ve üretim alanları düşündüğünüzden daha fazla kullanım alanı sunuyor. Bu durum hem yatay hem de dikey alanlar için geçerli. Siz de hemen şimdi oda sistemlerimizi kullanarak ve çalışanlarımızın deneyimlerinden faydalanarak kendi alanınızdan daha etkili bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, oda sistemleri sayesinde artık sürprizlere karşı da hazırlıklı olursunuz.Oda sistemleri ne gibi avantajlar sunuyor?Oda sistemlerimizin sunduğu en önemli avantajlarından biri de temelde herhangi bir şey değiştirmemelerine rağmen daha fazla ve esnek çalışma alanları sunmalarıdır. Bunun için hemen şimdi bir bölme paneli sistemi ve atölye ofisi sipariş edebilir ve çok kısa bir sürede yeni çalışma ve kullanım alanları yaratabilirsiniz.Bu ürünlerin sunduğu bir diğer avantaj ise üretim, ofis ve depolama alanları gibi belirli bölümlerin birbirinden etkili bir şekilde ayrılmasıdır. Böylece çalışanlarınız için etkili bir çözüm üretebilir, bölümler arasındaki iletişimi güçlendirebilir ve yeni çalışma istasyonları için yer açabilirsiniz.Kısacası: Alanlarınızı bu şekilde birbirinden ayırarak sayısız avantaj sağlayabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ''depo içerisindeki ofis alanları'' projemizi inceleyebilir ve bir üretim tesisi içerisine nasıl bir laboratuvar entegre ettiğimizi öğrenebilirsiniz. Dahası: Entegre ettiğimiz bu laboratuvar geçerli tüm gereklilikleri eksiksiz bir biçimde karşılıyor.Ne tür oda sistemleri mevcut? Bunları nasıl kullanabilirim?KAISER+KRAFT’ta hemen hemen tüm ihtiyaçlara uygun bir oda sistemi bulabilirsiniz. Bunun için size özel çözümler sunuyoruz.Örneğin, tesisiniz için depo platformları aramanız halinde çalışanlarımız sizinle iletişime geçiyor ve size uygun çözümler hazırlıyor.  • Depo platformları özellikle kullanılmayan dikey alanları birkaç katlı depolama çözümlerine dönüştürmek istediğiniz durumlarda fayda sağlıyor.

  • Sonuç: Ofis içerisinde oturan çalışanlar bu sayede üretim alanını daha kolay bir biçimde takip edebiliyor ve iş akışlarını daha etkili ve daha verimli bir şekilde planlayabiliyor.


Bizde bulabileceğiniz bölme paneli sistemleri ve atölye ofislerini kendi başınıza bile kolayca kurmanız mümkün. Bu ürünlerde bulunan pratik somun ve yay sistemlerini kullanarak sadece altı saat içerisinde bir atölye ofisi kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı modüller sayesinde istediğiniz kadar pencere, kapı ve bölme yerleştirebilirsiniz.Ancak, bölme paneli sistemleri ve atölye ofisi ürünlerimizin sunduğu tek avantaj da bu değil: Bu ürünleri bir kulübe, depolama alanı veya büyük bir ofis içerisinde bölme sistemi olarak da kullanabilirsiniz.Şerit perdeler ile böldüğünüz alanlara kolayca erişebilirsiniz. Bu ürünler toz ve kirin yanı sıra kötü hava koşullarına karşı etkili koruma sunmasına rağmen herhangi bir geçiş engeli oluşturmaz. Bu ürünler enerji tasarrufu sağladığı için giriş ve kapı alanları için ideal birer çözüm sunuyor.Oda sistemleri kurulumunda nelere dikkat edilmelidir?Temel olarak kuracağınız oda sisteminin boyutuna ve yüksekliğine bağlı olarak size yerinde destek sağlayacak kalifiye ve eğitimli bir uzmanın görüş ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız.Sizin için özel bir proje hazırlayan uzmanlarımız, bu proje süreci esnasında depo platformunun kurulacağı zemin özellikleri de dahil olmak üzere oda boyutu ve statik koşulları da göz önünde bulundurur.Oluşturulan bu planlar daha sonra hayata geçirilir ve gerekli kurulum işlemleri başlatılır. Çalışanlarımız bu aşamada da tüm düzenleme ve güvenlik gereksinimlerini dikkatli bir şekilde değerlendiriyor.Başka bir deyişle: Siz bize neye ihtiyaç duyduğunuzu söylüyor, biz de tüm proje aşamaları dahil olmak üzere kapsamlı bir plan hazırlıyoruz.Size daha nasıl yardımcı olabiliriz?CAD planlama hizmetimiz size büyük bir proje kapsamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunuyor. Sahip olduğumuz köklü bilgi birikimi ve her biri kendi alanında uzman ortaklarımız sayesinde en sıra dışı projeleri bile kolayca hayata geçiriyoruz. Bizimle hemen şimdi iletişime geçin.Kendi projelerinizi kendiniz yürütmeyi planlıyorsanız da öncelikle aşağıdaki konulara bir göz atmanızı öneriyoruz:

Dahası: Herhangi bir sorunuz olması halinde KAISER+KRAFT ekibimiz ile istediğiniz zaman kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ürün karşılaştırması