+90 800 - 211 01 05 

Optimum oda bölümü için oda sistemleri
Oda sistemleri hem karlı bir şekilde bölme imkanı hem de tüm odalar için fonksiyonel bir katma değer sunuyor. Endüstri ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren önde gelen işverenler esnek oda tasarımlarının sunduğu avantajlarının farkında. Ancak makamlar, belediyeler ve dernekler de artık gün geçtikçe kısa süreliğine değiştirme özelliği sunan bu çok fonksiyonlu geçiş çözümlerini tercih ediyor. Müşteri taleplerimiz doğrultusunda özel olarak planlanan oda sistemlerimiz her zaman en küçük ayrıntısına kadar büyük düşünülmüş sistemler barındırıyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda ise online mağazamızda ekonomik olduğu kadar yüksek kullanışlı çözümler ortaya çıkıyor. Optimum çeşitlilik, oda tasarımı ve ekonomisi sunacak şekilde tasarlanan esnek bölme paneli sistemleri sayesinde tüm çalışma şekillerine ve şirket yapılarına uyum sağlayacak birbirinden bağımsız ve farklı çözümler sunulabiliyor. Online mağazamızda sunduğumuz mobil oda sistemlerimizin tasarım ve kullanım seçenekleri nedeyse sınırsız. Uyarlanmış malzeme kullanımı ve kurulumu sayesinde kendi içerisinde kusursuz bir şekilde uyum sağlayan çok boyutlu ve fonksiyonlu bir kullanılabilir ürün ortaya çıkıyor. Çok hızlı bir şekilde sökülüp birleştirilebildikleri için oda sistemleri görüşme odaları ve kombinasyon ofisleri için özellikle uygundur.

Depolama konteyneri oda sistemi – optimum geçiş çözümü
Depolama konteynerleri de şantiyeler, depolama alanı genişletmeleri veya sorun çözümleri için birer sistem çözümü olarak görev görüyor. Bu konteyner seçenekleri özellikle kısa bir süre içerisinde taşıma kapasitesini veya depolama alanını karmaşık olmayan bir şekilde arttırmak için kullanılabilir. Sadece nakliye ve montaj sürelerini azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda derhal kullanma imkanı sunuyor. Depolama konteynerlerin avantajları özellikle hareketli yerlerde kendilerini gösteriyor. ''Oda harikası'' olarak da adlandırılan bu depolama konteynerlerin sunduğu kullanım imkanları özellikle turizm, spor ve etkinlik alanlarında kendilerini kanıtlamıştır ve cihaz, dosya veya aksesuar deposu olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra depolama konteyner gün geçtikçe daha da fazla konteyner ofisi olarak tercih ediliyor. Özellikle de kullanım ve planlama nedeniyle derhal yer açılması gereken şantiyelerde konteynerler ofislere dönüştürülüyor. Sunduğumuz tüm ürünler doğal olarak dayanıklı bir şekilde üretilmiştir ve malzemeler, cihazlar ve donanımlar için hızlı alan imkanı sunmaktadır. Depolama konteynerleri ekonomik ve etkili bir şekilde alan açmak için gerekli olan tüm avantajları sunuyor. Parçalarına ayrılan depolama konteynerleri hem yerden hem de nakliye masraflarından tasarruf sağlıyor.

Oda sistemleri

Oda sistemleri sayesinde bir oda içerisinde odaya sahip olabiliyorsunuz. Bu, üretim alanındaki küçük ofis, taşıt atölyesindeki temiz alan veya dışa alandaki geçici depolama konteyneri gibi alanlar olarak karşımıza çıkabiliyor. Her şey mümkün. Bunun için gerekli ürünleri bizde bulabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Atölye büroları
Daha fazla yer, daha fazla huzur, daha fazla üretkenlik! Bölme paneli sistemleri ...
Çelik yapı platformlar
Mevcut alanları akıllıca değerlendirmek mi istiyorsunuz? Depo platformlarımız ...
Depo konteynerleri
Çok fazla eşyaya ancak yetersiz alana mı sahipsiniz? Aradığınız çözüm depolama ...
Koruyucu ızgaralar
Güvenlik çiti veya koruyucu kafesler çalışan makine ve sistemlerde personelin ve ...
Şerit perdeler
Şerit perdeler, makine koruyucu veya mekan bölücü olarak kusursuz bir şekilde ...
Ürün karşılaştırması