+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Çap
Vantilatör tipi
 

Vantilatörler

Sadece sıcak günler için olmayan serin fikirler: Vantilatörler. Havaya hareket getirir ve odayı serinletir. Kış aylarında da vantilatörler çok işe yarar: Tavan altında toplanan sıcaklığı taban kısmına geri yönlendirir.
19 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 668,- TL
Net
adet ve üzeri 337,- TL
Masa vantilatörü
y x g x d 470 x 355 x 270 mm
Net
adet ve üzeri 148,20 TL
Tutamaklı yer vantilatörü
çelik krom kaplamalı, 3 kademeli fan
Net
adet ve üzeri 456,- TL
Net
adet ve üzeri 199,80 TL
Net
adet ve üzeri 238,50 TL
Net
1.150,- TL
Net
1.085,- TL
Metal kanatlı tavan vantilatörü
rotor kanadı Ø 1220 mm
Net
295,- TL
Metal kanatlı tavan vantilatörü
rotor kanadı Ø 1420 mm
Net
328,- TL
Yeni
Duvar vantilatörü
havalandırma için
Fiyatları lütfen sorunuz
Tutamaklı yer vantilatörü
çelik, krom kaplama
Net
adet ve üzeri 378,- TL
Net
1.490,- TL
Net
adet ve üzeri 399,- TL
Net
1.045,- TL
Net
adet ve üzeri 456,- TL
Pencere vantilatörü
çok amaçlı kabin için
Net
1.330,- TL
Vantilatör
çok amaçlı kabin için
Fiyatları lütfen sorunuz
19 ürün bulundu
Vantilatörler
Mükemmel performans sunan vantilatörler sayesinde çalışma sahasında bunaltıcı bir hava oluşmasını önleyebilirsiniz. Sanal mağazamızda dayanıklı endüstriyel vantilatörleri bulabilirsiniz. Kalıcı olarak monte edilen tavan vantilatörü optimum düzeyde hava sirkülasyonu sağlıyor. İstediğiniz her yere taşıyabileceğiniz ayaklı vantilatörleri ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz. Radyal vantilatörler havalandırma sistemi olarak kullanılıyor. Montajın optimum düzeyde olmasını sağlamak için esnek gövde tasarımlarının yanı sıra ilgili gürültü düzeyinde sağlanan ses yalıtımı özelliğine sahip tekli vantilatörler tercih edebilirsiniz. Yüksek kW gücü üreten enerji tasarruflu sistemler sürekli vantilatör kullanımlarında oldukça büyük rol oynuyor. Ayrıca, sanal mağazamızda ofis donanımları için son derece modern havalandırma sistemlerini bulabilirsiniz. Ürün yelpazemizde üstün kaliteli vantilatörler, yer vantilatörleri, kızılötesi uzaktan kumandalı sütun vantilatörleri veya yüksek kaliteli ofis donanımları yer alıyor.

Masa üstü cihazı olarak kullanılan vantilatörler
Masa üstü vantilatörler sayesinde sıcak yaz günlerinde bunaltıcı bir iş ortamında çalışmaktan kurtulabilirsiniz. Bu ürün mükemmel krom kaplama tasarımı ve şık görünümü ile dikkat çekiyor. Ayrıca, plastik vantilatörler bakım gerektirmiyor. Rotor kanatlarının ölçüleri 250 mm üzerinde bir genişliğe ulaşıyor. Bununla birlikte masa üstü cihazlar birçok avantaj sunuyor: Kış mevsiminde bu ürünleri saklamak üzere kaldırabilirsiniz. Bu sayede yerden tasarruf sağlayarak masa üstünde belgeleriniz, dokümanlarınız ve diğer donanım aletleriniz için daha fazla yer açabilirsiniz. Tüm cihazlar ilgili güvenlik koşullarına uygun şekilde ücretsiz olarak kısa bir süre içinde teslim ediliyor. Koruyucu kaplama ve aşırı ısınma koruması sayesinde montaj işlemlerini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Hemen şimdi HSM gibi kalite tedarikçilerinden yüksek kaliteli endüstriyel ürünleri online olarak sipariş edin ve tüm ürünler için 30 günlük iade garantisi içeren rahat nakliye koşullarının tadını çıkarın.
Ürün karşılaştırması