+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Yükseklik
 

Kaynakçı koruması

Alnındaki ter içinde … bazı mesleklerde insan kaynakçı koruması olmadan çalışmamalı. İşe engel olmadan o insanı kaynak dumanından, kaynak ışığından ve kıvılcımlardan korur. Ürünlerimizi kullanarak kişisel koruyucu donanımınızı profesyonel olarak oluşturabilirsiniz.
15 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 3.235,- TL
QUIPO - Kaynakçı koruma paneli BASIC, mobil
g x y 1400 x 2000 mm, ISO Norm ile
Net
954,- TL
QUIPO - Kaynakçı ve sıvı sıçrama koruma kapağı
+900 °C'ye kadar ısılara dayanıklı
Net
adet ve üzeri 270,- TL
QUIPO - Koruma paneli BASIC, mobil
g x y 1400 x 2000 mm, ISO Norm olmadan
Net
954,- TL
Net
adet ve üzeri 259,50 TL
Net
adet ve üzeri 259,50 TL
QUIPO - Kaynakçı ve sıvı sıçrama koruma kapağı
+600 °C'ye kadar ısılara dayanıklı
Net
adet ve üzeri 140,20 TL
Net
adet ve üzeri 3.235,- TL
Net
adet ve üzeri 2.495,- TL
Hareketli kaynakçı koruma paneli
1 parçalı tip, y x g 1900 x 2100 mm
Net
adet ve üzeri 2.960,- TL
Hareketli kaynakçı koruma paneli
3 parçalı tip, y x g 1930 x 3800 mm
Net
adet ve üzeri 3.185,- TL
15 ürün bulundu
Koruma sağlayan kaynakçı korumaları
Kaynak işlemleri yapılırken mutlaka kaynakçı korumaları kullanılmalıdır. Atölyede veya farklı sanayi alanlarında gerçekleştirilen en önemli işlerden biri de şüphesiz kaynak işlemleri. Kaynakla uğraşan kişinin uygun kaynak noktasını seçerken dikkatli olması gerekiyor. Kıvılcım uçmasının yanı sıra kaynak işlemleri esnasında ortaya çıkan kaynak kıvılcımları büyük bir risk oluşturuyor. Ancak, kaynakçı koruma siperi veya kaynakçı koruma paneli gibi ürünler sayesinde kaynakçılar veya diğer kişiler bu risk faktörlerine karşı kendilerini emniyete alabiliyorlar. Bununla birlikte kaynakçı koruma ürünleri, çalışma ortamınızı güvenli hale getirmenize olanak sağlıyor. İş güvenliğine çok önem veren bizler de bu nedenle ürün yelpazemizde koruyucu kıyafet, güvenlik ayakkabıları, koruyucu eldivenler ve solunum, göz ve kulak korumaları gibi birçok koruyucu ürünü bulabilirsiniz.

Dayanıklı kaynak koruma donanımları
Profesyonel kaynakçı koruması çalışanların işlerini kolaylaştırarak işlerin aksamadan yapılmasını sağlıyor. KAISER+KRAFT web mağazamızdaki yüksek kaliteli ve dayanıklı kaynak başlıkları hem çok rahat kullanılıyor hem de kaynakçıları kaynak dumanından ve kaynak ışığından koruyor. Dolayısıyla işlerin sorunsuz bir şekilde aksamadan yürütülmesini sağlıyor. Ayrıca, özel koruyucu camları da gözlük kullanıcıları için avantaj sunuyor. Modern güneş hücreleri sayesinde pil değişimine gerek kalmıyor. Kaynak işlemleriniz için profesyonel donanımları ve dayanıklı kaynakçı korumalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli kaynakçı koruması paneli, çalışanları kıvılcım uçmasına karşı emniyete alıyor ve kaynakçıların çalışma alanlarından net bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Tamamen sabit olan başlık sayesinde işler daha kolay ve hızlı yapılabiliyor. Yüksek kaliteli malzemeleri tercih ederek optimum düzeyde bir koruma sağlayabilirsiniz. Mükemmel bir tasarıma sahip kaynakçı koruması donanımı kaynak işlemleri esnasında kapsamlı bir koruma sunuyor. Kaynakçı koruma cihazlarının tasarımı, optimum sonuçlar elde etmek adına uygulama ortamlarını dikkatlice inceleyerek ve değerlendirerek, gereksinimlere uygun olarak tasarlanıyor ve üretiliyor. Mobil kaynak koruma paneli gibi yenilikçi çözümler fonksiyonel donanımın kullanım alanlarını genişletiyor.
Ürün karşılaştırması