+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Malzeme
Renk
Yükseklik
 

Tekerlekli tabureler

Tekerlekli tabureler oldukça pratiktir: Elinden her iş gelen bu pratik yardımcılar küçük bir ''Tekme'' ile siz nereye isterseniz oraya yuvarlanarak güvenli, sağlam ve rahat bir duruş sağlıyor – sizi dolap veya rafın en üst kısmına bile sorunsuz şekilde ulaştırıyor. Ayrıca, birçok kişinin tekerlekli taburelere fil ayağı dediğini biliyor muydunuz?
2 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 216,- TL
office akktiv - Sağlam çelik sac tekerlekli tabure
taşıma kapasitesi 150 kg, yüklü yükseklik 420 mm
Net
adet ve üzeri 219,50 TL
2 ürün bulundu
Tekerlekli tabureler – her alanda başarılı
Genel olarak yükseklerde bulunan ürünlere, evraklara veya aletlere kolayca ulaşmak için bir basamaklı tabure olarak kullanılan pratik tekerlekli tabureler geçekten de bir şirketin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu tekerlekli ve basamaklı taburelerin sahip olduğu kolay taşınabilir ve kurulabilir özelliği, onları neredeyse tüm işler için ideal birer yardımcı haline getiriyor. En önemli özellikleri arasında sahip oldukları yaylı tekerlekler ve geniş destekleri yer alıyor. Bu sayede bir dolabın, rafın veya elbise askısının en üst kısmında bulunan eşyalara bile kolayca erişebiliyorsunuz. Tekerleklerle birlikte sunulan basamaklı tabureleri basit bir ayak hareketiyle istediğiniz yere kolayca sürebilirsiniz. Bunun için eğilmeniz veya ürünü taşımanıza gerek yok. Başka bir deyişle, bu tabureleri siz değil, onlar sizi taşır. Tekerlekli tabureleri perakende işletmelerinden kütüphanelere ve depo, atölye ile ofislere kadar birçok farklı alanda görebilirsiniz. Bu ürünleri sadece bir yerlere ulaşmak için değil, oturmak için de kullanabilirsiniz. Taburelerin sahip olduğu çok çeşitlilik ve malzeme tipi sayesinde bunları ofislerde, üretim tesislerinde veya depolama alanlarında kullanacağınız tamamıyla sizin isteğinize kalmış.

Emniyetli tekerlekli tabureler – Kaymaz basamak yüzeyi ve tekerlek
Elektrostatik toz boyalı çelik sacdan üretilen tekerlekli tabureler hem çok dayanıklı hem de çok sağlam yapıdadır. Hafif malzemelerden üretilen plastik tabureler bu anlamda 150 kg'lık taşıma kapasiteleriyle her türlü ofis donanımı için uygundur. Ayrıca, kullanım yüzeyinin sahip olmasını istediğiniz çapı ve renk seçeneğini isteğiniz doğrultusunda seçme imkanına sahipsiniz. Dolayısıyla tekerlekli taburenin hem şirketinize uyum sağlamasını hem de ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlayabilirsiniz. Daha fazla güvenlik için kaymaz bir yüzey de sipariş edebilirsiniz. Uygun tekerlekler kullanarak da tabureyi istediğiniz yere kolayca sürebilirsiniz. TÜV sertifikalı kalite kontrol işareti ise bu taburelere gözünüz kapılı güvenebileceğinizi gösteriyor. Ofis donanımınıza en uygun tekerlekli ve basamaklı tabureyi bulmak için yapmanız gereken tek şey KAISER+KRAFT'ı ziyaret etmek.
Ürün karşılaştırması