+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Taşıma kapasitesi
 

Ağır yüklerin güvenle taşınmasını sağlayan vantuzlar
İhtiyaca uygun bir vantuz sipariş ederek en zorlu taşıma görevlerinin bile üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Makine krikolarına alternatif olarak pratik ve basit vantuzlar da kullanabilirsiniz. Cam yüzeyli ürünler veya bunun gibi düz yüzeylere sahip farklı ağırlıktaki yükleri taşıyacak olmanız hiç fark etmez; doğru kaldırma tekniklerini kullanarak her türlü ürünü kolay ve zahmetsiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ancak, bu vantuzları sadece kaldırma cihazları olarak görmeniz ve bu amaç için kullanmanız çok önemlidir. Yükleri taşımak için vantuzlar değil, uygun taşıma cihazları kullanmalısınız. KAISER+KRAFT'ta her ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz. Taşıma ve kaldırma cihazları birçok farklı taşıma kapasitesine sahiptir. Vantuzlar için 30 kg'dan 100 kg'a kadar kaldırma kapasitesi sunulmaktadır. Dolayısıyla taşınacak her malzemeye uygun bir kaldırma cihazı kullanmanız çok önemli. Bu cihazların kullanıldığı ortamlarda sadece taşınacak malzemelerin değil, çalışanların da güvenliği önemlidir. Bu ürünleri kullanan çalışanlar doğal olarak malzemeleri kendileri kaldırıyor; ancak, bu vantuzlar sayesinde her türlü işin altında daha kolay kalkıyor. Taşıma işlemleri için ise sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve her türlü ihtiyaca uygun bir taşıma aracı sipariş edebilirsiniz.

Mükemmel kaldırma ve taşıma tekniği
Kullanım amacına uygun bir vantuz tedarik ederek çamaşır makinesi, mobilya, cam ve palet gibi ürünleri kolayca taşıyabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan oynar başlıklı vantuzlar ise otomobil camı gibi eğimli yüzeyler için idealdir. Emme parçası yapıştıktan sonra ürünü kolayca kaldırabilirsiniz. Ancak, daha sonra bu ağır malzemeleri taşımak için vantuzları değil, tekerlekli taşıma cihazlarını kullanmalısınız. KAISER+KRAFT bunun için birçok farklı özelliğe ve kaldırma ile taşıma tekniğine sahip taşıma cihazları sunuyor. Sunduğumuz vantuz yelpazesinde de birçok farklı model bulunuyor. Bu amaç doğrultusunda taşıyacağınız malzemeye uygun olarak farklı malzemelerden üretilen ve farklı taşıma kapasitelerine sahip olan bir, iki veya üç emme başlıklı vantuzlar sipariş edebilirsiniz. Örneğin, plastik vantuzlar alüminyum vantuzlara kıyasla daha düşük bir taşıma kapasitesine sahiptir. Ancak, alternatif olarak kaldırma mıknatısları kullanmanız da mümkün. Başka bir deyişle, KAISER+KRAFT yelpazesinde her ihtiyaca uygun bir ürün mevcut.

Vantuzlar

Şimdi baskı uyguluyoruz, daha doğru bir ifadeyle vakum. Bu her vantuzun arkasında yatan temel prensiptir: Vantuzun arkasında bulunan çerçevenin ve taşınacak nesnenin düz yüzeyinin arasında vakum oluşturulur ve bu sayede ağır yükler problemsiz şekilde kaldırılabilir ve hareket ettirilebilir. Siz ve çalışanlarınız için gerçek bir rahatlık!
8 ürün bulundu
| | |
Vantuz
emniyetli taşıma kapasitesi 120 kg, manometre
Net
1.000,- TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 60 kg
Net
adet ve üzeri 187,50 TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 70 kg
Net
adet ve üzeri 220,- TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 30 kg, tek elle kullanılır
Net
adet ve üzeri 205,50 TL
Vantuz
plastik gövde, kaldırma kapasitesi 45 kg
Net
adet ve üzeri 295,50 TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 60 kg, tek elle kullanılır
Net
adet ve üzeri 287,50 TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 100 kg
Net
adet ve üzeri 265,50 TL
Vantuz
alüminyum gövde, kaldırma kapasitesi 120 kg
Net
586,- TL
8 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması