+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Taşıma kapasitesi
Tekerlek tipi
Uzunluk
Yükleme yüksekliği
 

En ağır yükleri bile kolayca taşımanızı sağlayan el arabaları
Geniş kapsamlı ürün yelpazemizde bulabileceğiniz el arabalarına değinmeden önce sizi küçük bir yolculuğa çıkarmak istiyoruz: Bizimle gelmeye ve el arabalarına yepyeni bir perspektiften bakmaya ne dersiniz? Halk arasında birçok farklı tanıma sahip olan bu ürünler genel olarak taşıma cihazları ve arabalar ürün kategorisine giriyor ve bu gibi ürünlerle benzerlik gösteriyor. Bu anlamda sadece taşıma arabaları ve kutulu arabalar ile değil, tekerlekli taşıyıcı ve tekerlekli keson gibi taşıma arabalarıyla da birçok ortak nokta sunuyor. Tüm bu modeller ise kendi özelliklerine bağlı olarak alt kategorilere ayrılıyor. Örneğin, iki tekerlekli el arabası genellikle çekme arabası olarak anılıyor. Dört tekerlekli el arabası ise genellikle yan panellerle birlikte sunuluyor ve halk arasında çekme arabası olarak biliniyor. Ancak, bu dört tekerlekli el arabaları ofis gibi özel sektörlerde de kullanılıyor ve karşımıza farklı isimlerde çıkıyor. El arabaları, sizin de gördüğünüz üzere, kullanıldıkları ve sahip oldukları özelliklere bağlı olarak birçok farklı alanda ve durumda farklı isimlere sahip olabiliyor. Ancak, unutmayın… Asıl önemli olan yüksek kaliteli ve kullanıcı dostu olmalarıdır.

Yeni el arabanız; hangisini isterdiniz?
Geniş kapsamlı ürün yelpazemizde bulabileceğiniz tüm el arabaları yüksek kaliteli yapılarıyla dikkat çekiyor. Bu ürünler endüstri, depo lojistiği ve benzeri ihtiyaçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla bu ürünlerden birini sipariş ederek kusursuz bir doldurma ve boşaltma işlemi sunan yüksek dayanıklı, fonksiyonel ve sağlam modellerden istediğiniz ürünü rahatça seçebilirsiniz. Hangisini satın almak istediğiniz tamamıyla size kalmış. Taşıma kapasitesi, yükleme alanı büyüklüğü, yüzey malzemesi, yan panelli veya yan panelsiz tipler… Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun bir model seçebilirsiniz. Yardıma mı ihtiyacınız var? Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı oluruz!

El arabaları

O taşıma arabaları arasında bir klasik. El arabası. Endüstride, depolama lojistiğinde taşınması gereken ağır ve hantal eşyaların taşınması için idealdir. En iyi yönü: El arabası el ile itilir, adından da anlaşılacağı üzere.
9 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 1.435,- TL
Net
adet ve üzeri 1.210,- TL
EUROKRAFT - Döner platformlu araba
taşıma kapasitesi 500 kg
Net
adet ve üzeri 2.390,- TL
EUROKRAFT - Döner platformlu araba
taşıma kapasitesi 1000 kg
Net
adet ve üzeri 3.320,- TL
EUROKRAFT - Döner platformlu araba
taşıma kapasitesi 500 kg, 4 panelli
Net
adet ve üzeri 3.680,- TL
EUROKRAFT - Döner platformlu araba
taşıma kapasitesi 1000 kg, 4 panelli
Net
adet ve üzeri 4.870,- TL
EUROKRAFT - Döner platformlu araba
taşıma kapasitesi 500 kg, 4 çelik boru panelli
Net
4.445,- TL
9 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması