+90 800 - 211 01 05 

Geçiş engeli ve işaretleme özelliği sayesinde çalışma emniyeti
Ayrıntılı bir şekilde tasarlanmış geçiş engeli ve işaretleme özelliği sayesinde tüm çalışanlar için daha güvenli bir ortam sağlanmış oluyor. İşletme dahilindeki iş güvenliği için geçerli olan temel normlar arasında Alman İşletme Güvenliği Yönetmeliği, Alman İş Güvenliği Kanunu ve Alman İş Yerleri Yönetmeliği yer alıyor. Bu normlar uyarınca tüm çalışanların tehlikelere karşı korunması için gerekli geçiş engellerinin ve işaretlemelerin işveren tarafından kullanılması gerekiyor. Özel uyarı ve geçiş engeli bantları sayesinde sadece geçici bir süre boyunca kapatılacak alanlar kolay bir şekilde kapatılabiliyor. Geçiş engeli kategorisi altında belirli yolları veya alanları kalıcı olarak emniyet altına almak için gerekli donanımları bulabilirsiniz. Belirli yolların işaretlenmesi için uygun cihazlar kullanarak zemine ve yüzeylere uygulanan özel işaret boyaları mevcuttur. İş güvenliğini mümkün olan üst düzeye çıkarmak için ideal olarak bir güvenlik konsepti mevcut. Geçiş engeli ve işaretlemeleri sayesinde günlük çalışma gününde karşılaşılabilecek birçok tehlike halihazırda ortadan kaldırılabiliyor. Ancak, bu durum işletmeler için sadece bu alanlarda avantaj sunmakla kalmıyor.

Geçiş engeli ve işaretlemeleri için profesyonel önlemler
İşletmeler dahilinde işaretlenmesi gereken yegane şeyler yollar değil. Çalışanların dikkatini bir yere çekerek onları veya malzemeleri korumak için daha birçok farklı yöntem daha bulunuyor. İşletme dahilinde rafları veya makineleri forklift ile gerçekleşebilecek çarpma tehlikelerine karşı korumak için birçok konumda koruma bariyerleri tercih ediliyor. Bunun yanı sıra giriş ve çıkışlarda bulunan yol tümsekleri ise yayaları trafiğe karşı koruyor. Bariyerler ise istenmeyen misafirlerin işetme bölgesine veya kapalı otoparka girmesini engelliyor. Ofislerdeki odaları işaretlemek için de doğal olarak tabelalara ihtiyaç duyuluyor. Çeşitli çalışma malzemelerin işaretlenmesi için diğer işaretleme ve çıkartmalar da büyük fayda sağlıyor. Kablo köprüleri ise tüm teklifi tamamlıyor. Tüm ofisler için büyük avantaj sunan bu ürünler elektronik cihazların karmaşık kablo görüntüsünü düzenli bir şekilde saklanmasını sağlıyor. Geçiş engeli ve işaretlemeler de en ince ayrıntısına kadar büyük düşünülmüş donanımlar olduğundan KAISER+KRAFT gibi uzmanların kontrolünde olması gerekiyor.

Geçiş engeli ve işaretleme

Tehlikeli alanları, trafik yollarını ve çalışma alanlarını işaretleyin, emniyete alın veya kapatın! Bu sayede tüm işletme alanınızı kolayca koruma altına alabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Boya ile işaretleme
Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir işaret boyası ve işaretleme arabası: ...
Çarpma koruması
Görünür şekilde daha fazla iş güvenliği: Güçlü sinyal renklerindeki çarpma ve ...
Direkler, geçiş engel direkleri
Direkler uyarır, direkler korur ve direkler esnektir. Sunduğumuz direkler ve ...
Geçiş engelleri, yol geçiş engelleri
Bariyerler hem şirket içi hem de kamuya açık alanlarda daha fazla güvenlik ...
Geçiş engelleri
Geçiş engelleri sayesinde her şey gözle görülür şekilde daha güvenli. Yoğun ...
İşaretler
Profesyonel işaretleme araçlarımız ve çıkartmalarımız sayesinde her türlü ...
Kablo köprüleri
Onları şantiye, konser alanı ve sanayi bölgesi gibi her yerde görebilirsiniz: ...
Uyarı ve işaretleme bantları
Kırmızı beyaz. Siyah sarı. Ne kızartmalardan ne de BVB'den bahsetmiyoruz, aksine ...
Yol tümsekleri
Yol tümsekleri sayesinde daha fazla güvenlik: Yol tümsekleri yükleme noktaları, ...
Ürün karşılaştırması