+90 800 - 211 01 05 

Geçiş engeli ve işaretleme

Tehlikeli alanları, trafik yollarını ve çalışma alanlarını işaretleyin, emniyete alın veya kapatın! Bu sayede tüm işletme alanınızı kolayca koruma altına alabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Boya ile işaretleme
İşaretleme boyası veya işaretleme spreyi ve bir işaretleme arabası yeter. Hemen ...
Çarpma korumaları, çarpma önleyiciler
Görünür şekilde daha fazla iş güvenliği: Güçlü sinyal renklerindeki çarpma ve ...
Direkler, geçiş engel direkleri
Direkler uyarır, direkler korur ve direkler esnektir. Sunduğumuz direkler ve ...
Geçiş engelleri, yol geçiş engelleri
Bariyerler ve geçiş bariyerleri işletme dahilindeki ve kamuya açık alanlarda ...
Geçiş engelleri
Geçiş engelleri sayesinde her şey gözle görülür şekilde daha güvenli. Yoğun ...
İşaretler
Profesyonel işaretleme araçlarımız ve çıkartmalarımız sayesinde her türlü ...
Kablo köprüleri
Onları şantiye sahasında, konser alanında ve sanayi bölgesinde bulabilirsiniz: ...
Şerit bantlar, geçiş engelleme bantları
Kırmızı beyaz. Siyah sarı. Ne kızartmalardan ne de BVB'den bahsetmiyoruz, aksine ...
Yol tümsekleri
Yol kasisleri sayesinde tüm yollarda daha fazla güvenlik: Yol kasisleri veya ...

Yüksek etkili geçiş engelleme ve işaretleme ürünleriDikkat! Dur! Buradan geçin! İşletme içerisinde güvenli ve pürüzsüz bir iş akışı sağlamak amacıyla çalışan ve ziyaretçilerinizin dikkat etmesini istediğiniz tüm kuralları kendiniz anlatabilir veya bunun için yüksek etkili geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri kullanabilirsiniz. Unutmayın: ''Bir musibet, bin nasihatten iyidir''.Geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri hangi alanlarda vazgeçilmezdir?Aslında tüm alanlarda! İnsanların ve makinelerin bir arada bulunduğu tüm alanlarda, bir geçiş engelleme ve işaretleme ürününe ihtiyaç duyarsınız. Bu ürünler belirli unsurlara dikkat çekmek ve araç ile insanları yönlendirmek konusunda sayısız avantaj sunar. Dolayısıyla bu ürünler, bir işletme içerisindeki tüm alanlarda sayısız avantaj sunar:  • Depo veya taşıma alanlarında kullanacağınız geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri ile hem yaya hem de taşıma cihazlarını koruyabilirsiniz.


  • İşletme sahasında kullanacağınız yol tümsekleri, bariyerler ve işaret boyaları ile belirli alanları işaretleyebilir ve park yerleri dahil olmak üzere, tüm yolların kontrolünü kendi elinize alabilirsiniz.


  • Bina içerisinde kullanacağınız kapı ile uyarı tabelaları sayesinde ise misafir ile ziyaretçilerinize yol gösterebilirsiniz.


  • Ofis veya lojistik olması fark etmez: Siz de uygun etiketleri ve benzeri ürünleri kullanarak tüm yolları, dikkat edilmesi gereken hususları ve ürünleri etkili bir şekilde işaretleyebilirsiniz.Bu anlamda başta kış ayları olmak üzere tüm işaretleme ve geçiş engelleme ürünlerini düzenli olarak yenilemeniz önemlidir. Ancak bu sayede yüksek etkili ve verimli bir işaretleme sistemine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.Hangi tür geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri tercih edilmelidir?Nerede çalışıyor olduğunuz fark etmez: Söz konusu geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri olduğunda, dört faktöre (yönlendirme, rehberlik sağlama, emniyete alma, bilgi sunma) odaklanmanız gerekir. Bu anlamda doğru miktarda ürün kullanmanız da önemlidir: Fazla ürün kullanmanız halinde bu gibi bilgilerin dikkate alınmamasına sebep olabilirsiniz.Güvenlik riski bulunan alanlarda ise geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri kesinlikle bir tercih değil, gerekliliktir!  • Siz de hemen şimdi bir kablo köprüsü sipariş ederek hem çalışan ile misafirlerinizin takılarak düşmesini önleyebilir hem de kablo ile cihazlarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz.


  • Çarpma korumaları ise makineleri, donanımları, insanları ve araçları olası çarpışma tehlikelerine karşı koruyarak artık güvenli sunar.


  • Pazardaki en yeni ürünlerden biri olan esnek çarpma korumaları olası bir çarpışma durumu sonrasında hemen eski haline döner ve bu sayede sürdürülebilir bir güvenlik donanımı oluşturarak bakım masraflarının düşürülmesine yardımcı olur.Dahası: Kırmızı-beyaz geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri kullanarak geçici tehlikelere, sarı-siyah ürünler sayesinde de kalıcı tehlikelere karşı dikkat çekebilirsiniz.Geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri için hangi gereksinimler söz konusudur?Söz konusu işletme güvenliği olduğunda, yasalar da

geçiş engelleme ve işaretleme ürünlerine

büyük önem vermektedir. Bu anlamda hem trafik kuralları hem de iş yeri güvenliği birinci sırada gelmektedir. Siz de kendi işletmenizi yasalarca öngörülen kurallara uygun olarak donatmak için hemen şimdi ürün yelpazemizi inceleyebilir ve kendi ihtiyacınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz.Size nasıl yardımcı olabiliriz?Bizde sadece basit masaüstü tabelalar değil, geçiş engelleme ve işaretleme ürünleri gibi tam kapsamlı koruma sunan yüksek kaliteli sistemler de bulabilirsiniz. Bu anlamda size sadece sabit ürünler değil, geçici ihtiyaçlara uygun geniş kapsamlı bir uyarı ve geçiş engelleme bandı sistemleri de sunuyoruz.


Siz de hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve işletmenizi güvene almak için yüksek kaliteli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması