+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır
E-İş

KAISER+KRAFT firmasında E-İş

1999 yılında, KAISER+KRAFT E-Ticaret Avrupa ticaretinde merkezi bir konu olduğunda hazırlıklıydı. 1995 yılından beri işletme, büro ve depo için mobilya ve tesisat ürünlerimiz medya açısından tarafsız olan ve Ürün Bilgi Sistemi (PIM) olarak bilinen veri bankalarında elektronik bir şekilde oluşturulmaktadır. Şu anda 35.000 üründen fazla ürün elektronik olarak mevcuttur. 1997 yılından beri bu veri bankasından düğmeler aracılığıyla online mağaza içerikleri ve E-Satın alma katalogları üretilmektedir. Ürün verilerinin oluşturulması, bakımı ve geliştirilmesi için ayrı bir veri bakım ekibi bile oluşturuldu. Şu anda birçok yıla dayanan deneyim sayesinde katalog içerikleri devamlı olarak ve kalite açısından geliştirilebilmektedir. Müşterilerin ürün seçiminde yardımcı olan ürünler metinleri, özellikler, grafikler ve ürün bazında ek anahtar sözcükler devamlı olarak tamamlanmaktadır. Bir E-Satın Alma sisteminin faydası ürün verilerinin kalitesine bağlıdır. Bu nedenle KAISER+KRAFT uluslararası posta ile satış firması olarak müşterilerine karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Bu sorumlulukları yerine getirmek KAISER+KRAFT firmasının temel bir ehliyetidir ve böyle kalmaya devam edecektir.

 

Sorularınız olduğunda istediğiniz zaman E-Ticaret / E-Satın Alma ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

E-Satın Alma uzmanımız ile hemen iletişime geçin

 

 

E-Satın Alma ve Özelleştirilmiş Web

E-Satın Alma konusuna ve özelleştirilmiş web mağazalarına ilişkin en önemli arka plan bilgilerini bir araya getirdik. Hangi veri formatlarını ve sınıflandırmaları kullandığımızı ve malzeme teminini sizin de çok kısa bir süre içerisinde nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenin.


E-Satın Alma konusuna ilişkin daha fazla bilgi


Özelleştirilmiş Web konusuna ilişkin daha fazla bilgi

Referanslar


Uzun yıllardır birçok saygın ve büyük firma ile başarılı bir işbirliği sürdürüyoruz.

Bunların arasında aşağıdaki firmalar yer almaktadır

Piyasa yerleri


KAISER+KRAFT firmasının elektronik kataloğu artık birçok piyasa yerinde bulunabilmektedir. Bunların arasında hem açık hem de kapalı sistemler bulunmaktadır, örneğin:

» KAISER+KRAFT, Hoffmann Grubunun bir firması, Keller&Kalmbach, Hagemeyer
» Çoklu tedarikçi platformu
» tüm müşteriler için ücretsiz kullanım

Ürün karşılaştırması