+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Renk
 

Temizlik bezleri

Sıvılar, yağlar ve gresler anında yok edilir. Lekeler, kirler ve dağınıklıklar hemen ortadan kaldırılır … Kısacası; tek bir el hareketiyle her şey temizlenir. Çok yönlü temizlik bezleri yelpazemize ulaşmak için tek bir düğmeye tıklamanız yeterli. Kirler kaçacak yer arayacak.
8 ürün bulundu
| | |
Temizlik kağıdı askı seti
çöp torbası tutacağı ile
Net
905,- TL
Temizlik kağıdı rulosu
ince selüloz kağıt havlu
Net
397,- TL
Net
adet ve üzeri 318,50 TL
Net
464,50 TL
Havlu kağıt askılığı
duvar bağlantısı
Net
658,- TL
8 ürün bulundu
Temizlik bezleri
Temizlik bezleri tüm temizlik çalışmalarında mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Temizlik ve sıhhi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda bu ürünler tüm hijyen ve temizlik gereksinimlerinin karşılanması açısından çok önemli bir rol oynuyor. KAISER+KRAFT'ın sanal mağazasını ziyaret ederek birçok farklı tipte temizlik kağıtları, temizlik bezleri ve temizlik sistemleri bulabilirsiniz. 400 mm genişliğe kadar tüm temizlik kağıtları için uygun olan temizlik kağıdı askıları bu anlamda harika birer çözüm sunuyor. Atölye içerisinde esnek bir kullanım imkanı sunan ayaklı standlar ise çok yönlü bir kullanım sunuyor. Cam elyaf malzeme kullanarak güçlendirilmiş bir kesme kenarı da istediğiniz boyutu kolayca kesmenize olanak tanıyor. Bu sistem genel olarak hem sıhhi alanlar hem de birçok farklı ihtiyaçlar için uygundur. KAISER+KRAFT'ı ziyaret ederek sayısız ihtiyaca uygun farklı kağıt kaliteleri arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. TAD kalitesine sahip temizlik sadece suya karşı değil, yağ ve gres gibi maddeler karşı da oldukça yüksek dayanıklı özellikler sunuyor. Bu ürünleri önceden prefore edilmiş tipler şekilde sipariş etmeniz de mümkündür. Ayrıca, yapağa kalitesine sahip temizlik kağıtlarını sadece tek sefer değil, birden fazla kes de kullanmanız mümkündür. Bunları hassas yüzey, kumaş ve malzemeler için de kullanabilirsiniz. Kağıtların üzerinde bulunan bir kapak ise ruloları toz ve kir gibi dış etkenlere karşı koruyor.

Endüstriyel kullanıma uygun temizlik bezleri
KAISER+KRAFT'ın sunduğu birbirinden farklı temizlik bezlerinin tamamını toplu şekilde de sipariş edebilirsiniz. Dolayısıyla bunları üretim tesisi ve atölye gibi yerlerde sorunsuzca kullanabilirsiniz. Hemen şimdi KAISER+KRAFT'ı ziyaret edebilir ve birçok avantajı beraberinden getiren yüksek kaliteli ürünler satın alabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması