+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Kullanım
 

Priz grupları

Ofise veya işletmeye yeni gereçler geldiğinde, insan hemen onu aramaya başlar: Priz grupları! Şansınız var ki artık aramanıza gerek kalmadı. Size bilgisayar, lamba, vantilator, laminasyon cihazları ve ağa girmesi gereken her şey için kullanabileceğiniz priz grupları sunuyoruz.
4 ürün bulundu
| | |
Priz grubu, 6'lı
y x g x d 65 x 400 x 45 mm
Net
700,- TL
Priz grubu
6'lı, alüminyum gövde
Net
adet ve üzeri 727,- TL
Yeni
Çift priz
enerji çıtası için
Net
295,- TL
Yeni
Net
601,- TL
4 ürün bulundu
Priz grupları ile herkese elektrik sağlayın
Online mağazamızı ziyaret ederek her türlü ofise ortamına uygun bir priz grubu bulabilirsiniz. Birden fazla cihaza sahipseniz bunun gibi çoklu prizler sizin için kesinlikle bir olmazsa olmazdır. Kapatılabilir özellikli priz grupları sayesinde elektrik tasarrufu bile sağlayabilirsiniz. Kapatma düğmeli bir çoklu priz kullanarak tüm fişleri tek tek çıkarma zahmetinde kurtulabilir ve tek bir el hareketiyle tüm cihazların elektriğini aynı anda kesebilirsiniz. Ancak, istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabileceğiniz için birden fazla çoklu prizi art arda bağlamaktan mutlaka kaçınmaya özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra sigortalar ve duvar prizleri için öngörülen azami değerleri de her daim dikkate almalısınız.

Profesyonel BT donanımları
Elektrikli cihazların karşı karşıya kalabileceği en ciddi tehlike yüksek gerilimdir. Özellikle de BT donanımları gibi karmaşık sistemler gerilim dalgalanmalarına karşı oldukça hassastır. Tek bir yıldırım sonucunda donanımlar üzerinde geriye dönülmez sorunlar oluşabilir. Bunun için aşırı gerilim korumalı bir priz grubu satın alarak her türlü kötü hava koşuluna karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Sanal mağazamızda bulabileceğiniz priz grupları özel sabitleme sistemlerine sahiptir. Bu sistemler sayesinde esnek olduğu kadar kullanışlı bir kurulum gerçekleştirebilir ve her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması