+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Genişlik
Kapı tipi
Malzeme
Yükseklik
 

Laboratuvar dolapları

Laboratuvarlarda kullanılan standart dolaplar sizi bir yere götürmeyeceği için, size özel bir laboratuvar dolabı yelpazesi sunuyoruz. İş yerleri için ister kimyasal madde dolapları veya esnek alt dolapları: Laboratuvar dolaplarımız ile laboratuvardaki güvenliğinizi her zaman garanti altına alırsınız.
18 ürün bulundu
| | |
Laboratuvar eviyesi
masa tablası / küvet polipropilen (PP)
Net
adet ve üzeri 17.650,- TL
Laboratuvar eviyesi
masa tablası / küvet paslanmaz çelik
Net
adet ve üzeri 21.920,- TL
Laboratuvar alt dolap, yüksek
1 kanatlı kapı, 1 raf
Net
3.670,- TL
Net
adet ve üzeri 4.445,- TL
Net
adet ve üzeri 5.665,- TL
Laboratuvar alt dolap, yüksek
1 çekmece, 1 kapı, 1 raf
Net
4.180,- TL
Laboratuvar alt dolap, yüksek
2 çekmece, 2 kapı, 2 raf, 1 orta panel
Net
adet ve üzeri 5.580,- TL
Net
5.300,- TL
Net
3.425,- TL
Net
adet ve üzeri 4.360,- TL
Net
adet ve üzeri 4.990,- TL
Laboratuvar alt dolap, alçak
1 çekmece, 1 kapı, 1 raf
Net
4.085,- TL
Laboratuvar alt dolap, alçak
2 çekmece, 2 kapı, 2 raf, 1 orta panel
Net
adet ve üzeri 5.390,- TL
Laboratuvar rafı
yükseklik 2000 mm
Net
adet ve üzeri 4.185,- TL
Laboratuvar dolabı
yükseklik 2000 mm
Net
adet ve üzeri 5.050,- TL
Laboratuvar kimyasal madde dolabı
havalandırma bağlantılı
Net
adet ve üzeri 5.580,- TL
Net
adet ve üzeri 18.560,- TL
Laboratuvar asit ve baz dolabı
havalandırma bağlantılı
Net
15.350,- TL
18 ürün bulundu
Tehlikeli maddeler, kimyasallar ve laboratuvar malzemeleri için laboratuvar dolapları
Laboratuvar ortamlarında kullanılan çeşitli kimyasalları ve malzemeleri güvenli bir şekilde depolamak ve muhafaza etmek için laboratuvar dolapları kusursuz birer çözüm sunuyor. Bunun için tehlikeli madde dolapları, çelik dolaplar veya alet dolapları arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Genellikle paslanmaz çelik kullanarak üretilen laboratuvar dolapları, korozyona karşı yüksek dayanıklıdır ve depolanan ürünleri neme ve ısıya karşı korur. Tehlikeli madde dolapları ise özellikle yanıcı ve aşındırıcı maddeler depolamak amacıyla tasarlanmıştır. Buna uygun olarak yanmaz şekilde tasarlanan dolaplar olası bir yangın durumunda maddeleri koruyan özel bir kilit mekanizmasına sahiptir. Kimyasal varil dolapları özellikle tehlikeli maddeleri kurallara uygun şekilde depolamak için tercih ediliyor. Bu dolaplar ihtiyaca uygun olarak farklı malzemeler kullanılarak üretiliyor. Su için tehlike arz eden maddeler için sızdırmaz ve galvanizli bir dolap kullanılırken, kolay tutulabilir malzemeler için genellikle çelik profilli laboratuvar dolapları tercih ediliyor. Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı ihtiyaca uygun bir laboratuvar dolabı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş kapsamlı ürün yelpazemizi inceleyebilir ve laboratuvar eviyesi gibi ürünler de sipariş edebilirsiniz.

Dar alanlarda yüksek depolama kapasitesi
Paslanmaz çelik rafların sahip olduğu geniş raf yüzeyleri küçük bir alanda yüksek depolama kapasitesi sunuyor. Uygun ana ve ilave modülleri kullanarak sahip olduğunuz laboratuvar dolaplarının tüm gereksinimleri eksiksiz bir şekilde karşıladığından emin olabilirsiniz. Laboratuvar dolaplarıyla aynı sınıfta değerlendirilen alet dolapları hem küçük hem de büyük eşyaların tamamı için yeteri kadar alan sunuyor. Çekmeceli alet dolaplar size düzenli bir depolama imkanı sunuyor. Burada kullanılan çekmeceler sağlam ve hava koşullarına dayanıklı çelik sac kullanılarak tasarlanmıştır. Tekerlekli modeller çalışma alanı içerisinde kolayca bir yerden bir yere taşınabildiği için büyük laboratuvarlar için kusursuz bir çözüm sunuyor. Farklı boyutlara sahip çekmeceler ile birlikte sunulan alet dolapları ise her şeyin olması gerektiği yerde kalmasını sağlıyor. KAISER+KRAFT'ın sunduğu geniş kapsamlı laboratuvar dolabı yelpazesinde her ihtiyaca uygun bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması