+90 800 - 211 01 05 

Hoş bir şekilde tasarlanmış dış mekanlar
Şirket tesislerin, ofis binaların ve resmi kuruluşların dış mekanları adeta bir kartvizit görevi görüyor. Sadece şirketinize uğrayan çalışanlar, müşteriler, nakliyeciler ve ziyaretçiler değil, oradan geçen herkes şirketinizin dış görünümüne bakıyor. Dolayısıyla bakımlı bir dış görünüme sahip tüm şirketler daha ilk bakışta olumlu bir izlenim bırakabiliyor. Peki, unutulmaz bir dış görünüme sahip olmak için nelere ihtiyaç duyuyorsunuz? Şirket tesisinizi tasarlamak için burada çevrimiçi olarak yüksek kaliteli ve fonksiyonlu ürünler bulabilirsiniz. Şirket binaların dış görünümleri şirket ve farklı markaların logolarını taşıyan bayraklar ile renkli bir şekilde süslenebilir. Bunun için kullanılabilecek alüminyum eloksallı bayrak direkleri bakım gerektirmez, uzun ömürlü ve hava koşullarına karşı dayanaklıdır. Özellikle de bayrakların sıklıkla değiştirildiği yerlerde buna benzer donanımlar büyük avantajlar sunuyor. Ayrıca, bu bayraklar sayesinde tüm dikkatler hem isimlere hem de markaların kendilerine çekiliyor. Bu gibi reklamlar yanında otomobille bile geçerken zihninize kazınan tabelalar ile desteklenebiliyor. Dış mekanlar sadece optimize edilmiş reklamlar ile değil, bakımlı kullanım nesneleri sayesinde de ortaya çıkarılabiliyor.

Şirket binasının dış görünümüne hak ettiği görünümü kazandırın
Şirketinizin dış alanı örneğin emniyetli ve hava koşullarına karşı dayanıklı bir bisiklet parkı ile donatılabilir. Ne de olsa bu sayede hem çalışanların hem de misafirlerin çevre bilinci teşvik edilebilir. Bisiklet parkı ve sigara içme alanı için tasarlanan ilave çatılar kötü hava koşullarında şirketinizde bulunan herkes için büyük bir avantaj sunuyor. Posta kutuları sayesinde bile üstün kalitenizi kolayca ortaya koyabilirsiniz. Park alanları, dinlenme tesisleri ve yüzme havuzlarında bulunan oturma bankları ve masalar gibi donanımlarda faydalanarak şirketinizin dış mekanını huzurlu ve davet edici bir ortama dönüştürebilirsiniz. Şirket bahçesinde kullanılacak banklar ve masalar da sıcak iş günlerinde çalışanlar için hoş bir ortam sunabilir. Oturma banklarının bulunduğu yerler küçük bir mola için davet niteliğindeyken, masalı oturma grupları yeşillikler içerisinde yenilecek öğle yemekleri için idealdir. Dış mekanlar için sunulan bankların çeşitliliği plastik modellerden dökme demir iskeletine sahip masif ahşaba kadar uzanmaktadır. Hotel, klinik ve resmi binaların dış mekanları için özellikle park bankları idealdir. Peki, şimdi nasıl görünüyorsunuz?

Dış mekan

İlk izlenimin yerine geçebilecek herhangi bir şey yoktur: Şirketinizin dış görünümü bir nevi kartvizitinizdir. Onu yüksek kaliteli dış donanımlar ve fikirlerle tasarlamanız, müşteri ile ziyaretçileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakmanız açısından çok önemlidir. Ayrıca, pratik bisiklet parkları ve çatıları kullanarak da çalışanlarınızı önemsediğinizi gösterebilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Bayrak direkleri
Şehir bayrakları, taraftar flamaları veya şirket bayrakları: Söyleyecek bir sözü ...
Bisiklet parkları
Bisikletinizi lütfen duvarlara, tel örgülere veya ağaçlara yaslamayın. Bu görevi ...
Çatılar
Yağmurda ıslanmayın; ıslak bisiklet seleleri, mektuplar ve gazeteler artık ...
Çöp toplayıcılar ve küllükler
Açık alanlarda gördüğünüz çöplerden siz de sıkıldınız mı? Gelin bunlardan artık ...
Kış hizmetleri
Her yeni yıl ile birlikte yeniden: Kış hizmeti. Kış hizmetleri her yıl yeniden ...
Oturma bankları ve masalar
Rahat oturuyor musunuz? Yoksa iki büklüm mü oldunuz? Size diyeceğimiz şu: ...
Posta kutuları
Posta kutularının anlamı ve amacından söz etmeye gerek bile yok. Ancak, söz ...
Trafik aynaları
Ayna ayna söyle bana… Bugün burada sorulması gereken soru kimin en güzel ...
Ürün karşılaştırması