+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Ekran formatı
Görüntü alanının genişliği
Görüntü alanı yüksekliği
 

Keten bezleri

Bu kadar ilgi toplayan çok az şey vardır: Perdeler veya projeksiyon perdeleri her ofiste bulunmalı çünkü bir sonraki multi-medya sunumunuzu yaptığınızda herkes onlara bakacak. O zaman kendinize uyan modeli bulun ve sunumunuzu uygun bir çerçeveye yerleştirin. Ürün yelpazemizde sabit perdelerin yanında taşınabilir perdeler de mevcuttur.
7 ürün bulundu
| | |
Masa perdesi
görüntü formatı 4:3
Net
adet ve üzeri 1.210,- TL
Üç ayaklı perde
görüntü formatı 1:1
Net
adet ve üzeri 1.070,- TL
Üç ayaklı perde
görüntü formatı 4:3
Net
adet ve üzeri 1.495,- TL
Net
adet ve üzeri 1.820,- TL
Perde, sabit
görüntü formatı 1:1
Net
adet ve üzeri 481,- TL
Perde, sabit
görüntü formatı 4:3
Net
adet ve üzeri 727,- TL
Perde, tekerlekli
görüntü formatı 4:3
Net
adet ve üzeri 5.300,- TL
7 ürün bulundu
Sunum ve tanıtımlarda her şeyi kontrol altında tutan perdeler.
Perdesiz bir ofis alanı mı? Yok artık... daha neler? Seminer, toplantı, video konferansı veya bir sunum düzenliyor olmanız hiç fark etmez, perdeler ve projeksiyon perdeleri artık tüm şirketlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Birlikte konuşmalar, tartışmalar ve fikir alışverişleri yapıldığı bu gibi yerlerde flipchart'lar veya sunum panelleri artık yeterli olmadığında ve daha büyük bir kitleye hitap etmek istediğinizde beamer ve benzeri cihazlarınız için mutlaka beyaz bir perdeye ihtiyaç duyarsınız. Önceden hazırlanmış harika bir multimedya sunumu yapacak veya aniden gelişen bir durum üzerinde acil durum toplantısı düzenleyecek olmanız fark etmez; bizde bulabileceğiniz projeksiyon perde ve panolarından birini kullanarak etkili bir çıkış yapabilirsiniz.

Beamer ve benzeri cihazlara uygun doğru perdeler!
Bir ürünü ürün yapan en önemli özelliklerden biri de sahip olduğu fonksiyonlar. Söz konusu perdeler olduğunda bu durum aynen geçerli. Bu sebeple sanal mağazamızı ziyaret ettiğinizde basit modelden profesyonel modele kadar birçok farklı model bulabilirsiniz. Bu nedenle kendi ihtiyacınıza uygun bir projeksiyon perdesi veya panosu seçmeniz önemli. En önemlisi: Perdeye bakan tüm izleyici ve katılımcılar, perdede yansıtılan içerikleri sorunsuz bir şekilde görebilmeli ve okuyabilmelidir. Bunun için perdelerin minimum parlama eşliğinde maksimum yansıtma gücü sunmalıdır. Bunun yanı sıra kendi amacınıza uygun bir perde seçerken mutlaka doğru boyuta ve şekle sahip bir perde seçtiğinizden de emin olmanız gerekir. Satın alacağınız perdenin kullanım amacınıza uygun olması çok önemli. Cevaplamanız gerek bir başka önemli soru da bu perdeyi nerede kullanacak olmanız. Bunun için sabit veya tekerlekli modeller arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret ederek her amaca uygun bir perde bulabilirsiniz. Ancak, tüm bunların yanı sıra satın alacağınız perdenin sadece çok fonksiyonlu değil, aynı zamanda kolay taşınabilir ve depolanabilir özellikte olmasına dikkat etmeniz size birçok avantaj sağlayacaktır. Aslında çok basit: İhtiyacınızı belirleyin, doğru projeksiyon perdesi veya panosunu sipariş edin ve keyfini çıkarın!
Ürün karşılaştırması