+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Ayak uzunluğu
 

Tel zımbalar, zımbalar

Karton zımba makinesi, manuel zımbalar veya elektrikli masaüstü zımba makineleri? Size uygun tel zımbalar veya zımbaları seçmek çok kolay bir iş gibi görünebilir fakat öyle değil! Merak etmeyin doğru modeli burada bulacağınızı garanti ediyoruz …
24 ürün bulundu
| | |
El zımbası
kapalı zımbalama, düz uçlu
Net
488,50 TL
El zımbası
açık zımbalama
Net
507,- TL
Yeni
Net
2.920,- TL
Yeni
Net
4.750,- TL
Yeni
Net
3.235,- TL
Yeni
Net
5.300,- TL
Yeni
Net
8.245,- TL
Yeni
Pens zımba makinesi
yüksek performanslı pens zımba
Net
7.775,- TL
Yeni
Net
7.200,- TL
Yeni
Net
12.710,- TL
Yeni
Net
7.475,- TL
Yeni
Net
12.990,- TL
Yeni
Akülü koli kapama tabancası
15 ve 18 mm zımbalar için
Net
6.060,- TL
Yeni
Akülü koli kapama tabancası
18 ve 22 mm zımbalar için
Net
6.060,- TL
Masaüstü zımba makinesi, pnömatik
açık ve kapalı zımbalama
Net
adet ve üzeri 13.480,- TL
Net
2.860,- TL
Tel zımba makinesi
açık zımbalama
Net
508,- TL
Net
7.075,- TL
Karton kapatma makinesi TOP
manüel tek elle çalışan model
Net
3.565,- TL
Karton kapatma makinesi TOP
pnömatik, hızlı kavramalı
Net
5.150,- TL
El zımbası
kapalı zımbalama, U uçlu
Net
645,- TL
24 ürün bulundu
Tel zımbalar mı yoksa zımbalar mı? Hangisini seçmeliyim?
''Tel zımba ve zımba arasında tercih yapmak ne kadar zor olabilir ki'' diye düşünebilirsiniz. Peki, sizden tel zımba ve zımba arasındaki farkı açıklamanızı istesek neler söyleyebilirsiniz? Biz size kısaca açıklayalım: Tel zımba ''u'' şeklindeki kıvrık zımba telini malzemeye geçirilerek herhangi bir deformasyona neden olmadan malzeme üzerine tutunmasını sağlıyor. Zımbalama işlemi esnasında ise zımba telinin ''u'' şeklindeki kıvrık kenarı cihaza yerleştirildiğinde zımbalanan ürünler birbirlerine tutturuluyor. Ürün yelpazemizdeki doğru tel zımba ve zımbaları bulmanız konusunda size yardımcı olmak için daha fazla bilgi ve ipucu sağlayabiliriz.

Bu ipuçları sayesinde her ihtiyaca uygun bir tel zımba veya zımba bulabilirsiniz.
Yeni bir tel zımba veya zımba satın almadan önce sormak istediğimiz birkaç önemli soru var: Örneğin; zımbalamak istediğiniz ürünün malzemesi ve maksimum kalınlığı nedir? Tabela, etiket veya folyoları sabitlemek istediğinizde genellikle döşeme, yalıtım levhaları veya yer parkeleri için kullandığınız standart zımbalama aracını kullanabilirsiniz. Ancak, birkaç konuya daha değinmek istiyoruz: Tel zımbanın azami kol uzunluğu ne kadar olmalıdır? İçe doğru kıvrılmış kol ile kapalı şekilde zımbalamayı mı yoksa dışa doğru kıvrılmış kol ile açık şekilde zımbalamayı mı tercih edersiniz? Tel zımbayı veya zımbayı ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Cihazı sürekli doldurma zahmetinden kurtulmak için modelin yükleme kapasitesi ne kadar olmalıdır? En önemlisi; günlük kullanımlarınızda sıradan bir el zımbası işinizi görüyor mu yoksa pnömatik karton zımba makineleri veya elektrikli masa üstü zımbalar gibi maliyeti yüksek profesyonel modellere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Yanıtınız ne olursa olsun; her halükarda size uygun tel zımba, zımba ve paketleme malzemeleri alanında ihtiyacınız olan her şeyi bizde bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması