+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Malzeme
Renk
 

Elbise askıları

Bütün elbise askıları aynı değildir: Ahşaptan, plastikten veya metalden yapılmış olanları vardır. Bazıları elbise, kanca, pantolon, gömlek asmaya bazıları aksesuar asmaya yarar. Siyah, beyaz veya kırmızı renkte modern veya mütevazi bir görünüme sahip olabilir. Fakat kesin olan bir şey vardır: Elbise askıları bakanda iz bırakır – bu yüzden karar vermeden önce iki kez bakmak buna değer.
17 ürün bulundu
| | |
Plastik elbise askısı
1 paket = 10 adet
Net
263,50 TL
Net
468,50 TL
Elbise askısı
alüminyum gümüş, 1 paket = 5 adet
Net
267,- TL
Elbise askısı
plastik pantolon askısı
Net
679,- TL
Elbise askısı BUBBLE
plastik, 1 paket = 12 adet
Net
183,30 TL
Elbise askısı KU
plastik, genişlik 430 mm, 1 paket = 12 adet
Net
183,30 TL
Elbise askısı NIZZA
plastik, 1 paket = 12 adet
Net
183,30 TL
Tasarım elbise askısı CURVE
akrilik, 1 paket = 4 adet
Net
adet ve üzeri 514,- TL
Ahşap elbise askısı WOOD
g x y 450 x 110 mm, 1 paket = 4 adet
Net
adet ve üzeri 367,- TL
Elbise askısı AGELESS
çap 8 mm, 1 paket = 4 adet
Net
adet ve üzeri 220,- TL
Elbise askısı BIG
plastik, 1 paket = 4 adet
Net
183,30 TL
Elbise askısı TIMELESS
çap 22 mm, 1 paket = 4 adet
Net
adet ve üzeri 278,50 TL
Elbise askısı TIMELESS
çap 13 mm, 1 paket = 4 adet
Net
adet ve üzeri 250,- TL
Elbise askısı VEGA
plastik, 1 paket = 8 adet
Net
161,70 TL
Elbise askısı
yuvarlak çelik, krom kaplama
Net
adet ve üzeri 405,50 TL
Yeni
Elbise askısı
çamaşır fileli
Net
165,20 TL
Yeni
Havlu askısı
kaydırılabilir
Net
91,80 TL
17 ürün bulundu
Şık görünümlü elbise askıları
Şirketinizin gardıroplarında kullandığınız elbise askıları aslında düşündüğünüzden daha büyük bir öneme sahip. Şirket, devlet dairesi veya muayene gibi yerlerin giriş alanlarında kullanılan bu ürünler hem müşterilerinizin hem de hastalarınızın kendilerini daha rahat ve konforlu hissetmesini sağlar. Ortaklarınız da bu gibi bir jeste hayır demeyecektir. Bu gibi küçük ayrıntılar daha sonra gerçekleştirilecek önemli toplantılarda bile büyük bir rol oynayabilir ve küçük bir yatırımla büyük karlar elde etmenizi sağlayabilir. Ayrıca, elbise askıları ve kilitli dolaplar sadece şirket ortaklarınız için değil, çalışma saatlerinde eşyalarını bu gibi dolaplarda muhafaza eden çalışanlarınız için de birçok avantaj sunuyor. KAISER+KRAFT size bunun için şık görünümlü ve yüksek fonksiyonlu komple çözümler de sağlıyor. Bizde her türlü ihtiyaca uygun bir gardırop modeli veya tasarımı bulabilirsiniz. Örneğin, yerden tasarruflu gardırop aksesuarları en küçük alanlarda bile her türlü kıyafetin kolayca muhafaza edilmesine olanak tanıyor. Elbise askıları bu anlamda yüksek kaliteli duvar sistemlerinde bile kullanılıyor. Elbise askılı bir gardırop için yeteri kadar alanınızın olmaması halinde gardırop çıtaları da harika birer alternatif sunuyor. Aradığınız ürünün bir gardırop bankı, şemsiyelik, elbise askısı veya aksesuar olması fark etmez – KAISER+KRAFT'ın geniş kapsamlı ürün yelpazesinde birbirine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan ve şirketinizin harika bir genel görünüme kavuşmasına olanak tanıyan sayısız ürün bulabilirsiniz.

Şık tasarımlı elbise askıları
KAISER+KRAFT'ta bulabileceğiniz elbise askıları hem çok yönlü hem de tüm modern tasarımlara kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak özelliktedir. Yüksek kaliteleri ve uzun kullanım ömürleriyle dikkat çeken ve genellikle okul, tiyatro veya büyük etkinliklerdeki kıyafetleri muhafaza etmek için kullanılan elbise askıları onluk paketler halinde sunuluyor. Daha küçük şirketler ve ofisler için ise daha küçük miktarlarda sipariş edilebilen paslanmaz çelik elbise askıları sunuluyor. Bizde satın alacağınız gardırop aksesuarlarının veya elbise askılarının şirket tasarımınıza uygun olmasını sağlayabilir ve klasik veya modern tasarım ürünlerimiz arasından istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz görünüme kavuşabilmeniz için seçimi tamamıyla size bırakıyoruz! Tüm bunların yanı sıra ürün sepetinize ekleyeceğiniz ürün miktarı da önemli. Online mağazamızı hemen şimdi ziyaret edebilir ve büyük ile küçük paketler arasından istediğiniz paketi kolayca sipariş edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması