+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Kapı rengi
Tip
Yükseklik
 

Dikey dışarı çekmeli dolaplar

Aletler, malzemeler ve diğer ıvır zıvırları göz önünde olacak ve yer tasarrufu sağlayacak şeklide saklamak? Bu tam da düşey panolu dolaplarımıza göre bir iş. Sadece uygun delikli panoyu dışarı çekin ve hazır. Böyle bir düşey panolu dolabın içine neler sığabildiğini gördüğünüzde şaşıracaksınız!
4 ürün bulundu
| | |
Dışarıya çekilebilen düşey panolu dolap
y x g x d 1950 x 1000 x 600 mm, orta bölme panelsiz
Net
adet ve üzeri 12.740,- TL
Dışarıya çekilebilen düşey panolu dolap
y x g x d 1950 x 1000 x 600 mm, orta bölme panelli
Net
adet ve üzeri 10.380,- TL
Net
adet ve üzeri 23.410,- TL
Net
adet ve üzeri 24.680,- TL
4 ürün bulundu
Dikey çekmeceli dolaplar
Dikey çekmeceli dolaplar genellikle eczane gibi yerlerde karşımıza çıktığı için bu dolaplar birçok yerde eczane dolapları da bilinmektedir. Tipik çekmeceli dolaplarla kıyaslandığında dikey çekmeceli dolaplarda alt alta sıralanmış dikey çekmeceler sorunsuz bir şekilde açılıp kapatılabiliyor. Söz konusu dolaplar bir alet dolabı olduğunda, bu dolaplarda dikey çekmece gözleri değil, yan yana dikey olarak sıralanmış delik paneller kullanılıyor. Dikey çekmeceli dolaplar genellikle birçok küçük eşyanın aynı anda muhafaza edilmesi gereken durumlar için tercih ediliyor. Bu durum kolay erişebilir bir şekilde muhafaza edilmesi gereken ve bir delikli panele tutturulan aletler için de geçerli. Dikey çekmecelerin sahip olduğu açılma mesafesi, içlerinde bulunan tüm eşyalara kolayca erişilmesine olanak tanıyor. KAISER+KRAFT'ın geniş kapsamlı ürün yelpazesini inceleyerek hem kapılı hem de kapsızı birçok dikey çekmeceli dolap modeli bulabilirsiniz.

Tüm aletler elinizin altında
Kapıları bulunan bir dolap içerisinde bilye yataklı kılavuzlar üzerinde delikli paneller kullanılmış olması veya söz konusu dolabın sadece standart bir çelik dolap olduğunu fark edilmesi pek de mümkün değil. Bu tür dolaplar genellikle 1950 mm yüksekliğe, 600 mm derinliğe ve bir metre genişliğe sahiptir. Kapıları bulunmayan dikey çekmeceli bir dolap satın alarak içeriklere daima kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu tür alet dolapları alet ile sarf malzemeleri gibi eşyalar için her iki tarafa asılabilir kancalarla birlikte aynı anda dört veya daha fazla delikli panele sahip olduğundan çok yüksek bir depolama kapasitesi sunmaktadır. Küçük parçaları da sorunsuz bir biçimde depolamak için bu delikli panelleri raflar veya tel sepetlerle de donatmanız mümkündür. Elektrostatik toz boyalı çelik sac kullanılarak üretilen bu dikey çekmeceli dolaplar birçok dış etkene karşı yüksek dayanıklıdır ve içeriklerin en zorlu koşullarda bile zarar görmesini engellemektedir.
Ürün karşılaştırması