+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır
TAKKT AG, KAISER+KRAFT EUROPA ve
KAISER+KRAFT GmbH Genel Merkez Stuttgart

Birbirimizi daha yakından tanıyalım.
Bizim adımız KAISER+KRAFT.


İşletme, depolama ve ofis donanımları alanında Avrupa'nın önde gelen KAISER+KRAFT Europa GmbH posta ile satış grubuna hoş geldiniz. Kendi bünyemizde görev alan yaklaşık 1000 çalışanımız gece gündüz demeden müşterilerimizin isteklerini ve arzularını yerine getirmek için 15 yıllık garanti seçeneklerinin yanı sıra güçlü markalara, kendini kanıtlamış çözümlere ve olağanüstü hizmetlere güveniyor. İstek üzerine sunulan montaj, onarım ve bakım çalışmaları da cabası.

“İşletme için herşey”felsefemiz kapsamında ofis sandalyelerinden forkliftlere kadar sayısız alanda güvenilir, hızlı ve zamanında teslimat imkanları sağlıyoruz. Başka bir deyişle: İşletme, taşıma, depolama, çevre ve ofis alanlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü üstün kaliteli 35.000 ürünü katalog, uygulama ve internet sayfamızda bulabilirsiniz. Bu sayede birçok Avrupa ülkesine ve Çin'e hem üstün kaliteli ürünler sunuyor hem de geniş kapsamlı bir ürün yelpazesini doğrudan müşterilerimizin ayaklarına getiriyoruz. Ancak, bununla da yetinmiyoruz: Çok kanallı bir şirket olarak birçok alanda danışma hizmeti sağlıyor ve sahada güvenebileceğiniz uzmanlar tedarik ediyoruz.

Peki, bizimle birlikte zahmetli kağıt işlerinden tamamen kurtularak kolaylıklarla dolu bir elektronik sürece geçiş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu konudaki uzmanlığımıza güvenen müşterilerimize 15 yılı aşkın süredir yüksek otomasyon özellikli özel eProcurement çözümler üretiyoruz. Bu çözümler arasında örneğin elektronik katalog, sipariş ve fatura hazırlama servisleri yer alıyor.

Tüm bunların bir araya gelmesi KAISER+KRAFT'ı tüm şirketler için vazgeçilmez bir Tek Durak Mağazası haline getiriyor.

 

20 ülkesinin de temsil edilen KAISER+KRAFT grubu, TAKKT grubunun bir üyesidir.

Şirket tarihi

1945 KAISER+KRAFT'ın Stuttgart'ta kuruluşu

1967 Hollanda'da Vink en Zonen'in alınması
1973 Fransa'da Frankel'in alınması
1974 KAISER+KRAFT'ın İngiltere ve İsviçre'de kuruluşu
1975 KAISER+KRAFT'ın Belçika'da kuruluşu

1983 KAISER+KRAFT'ın Avusturya'da kuruluşu
1986 KAISER+KRAFT'ın İtalya'da kuruluşu
1989 KAISER+KRAFT'ın İspanya'da kuruluşu

1990 KAISER+KRAFT'ın Macaristan'da kuruluşu
1992 KAISER+KRAFT'ın Polonya'da kuruluşu
1993 KAISER+KRAFT'ın Çek Cumhuriyeti'nde kuruluşu

2001 KAISER+KRAFT'ın Portekiz'de kuruluşu
2002 KAISER+KRAFT'ın Japonya'da kuruluşu
2005 KAISER+KRAFT'ın Türkiye'de kuruluşu
2006 KAISER+KRAFT'ın Çin'de kuruluşu
2007 KAISER+KRAFT'ın Slovakya'da kuruluşu
2010 KAISER+KRAFT'ın Rusya'da kuruluşu
2012 KAISER+KRAFT'ın Slovenya'da kuruluşu

2016 KAISER+KRAFT'ın Hırvatistan'da kuruluşu

TAKKT AG'nin kısa profili

TAKKT, Avrupa ve Kuzey Amerika'da ofis donanımı için öncü çok kanallı posta ile satış grubudur. Grubun markaları 25'ten fazla ülkede temsil edilmektedir. Alt kuruluşların ürün yelpazesi; işletme ve depo düzeni, klasik ve tasarım odaklı ofis mobilyaları ve aksesuarları, nakliye paketleri ve tasarım ürünleri, perakende satışların yanı sıra restoran ve otel piyasası için donanım ekipmanları alanında 200.000'den fazla ürün kapsamaktadır.

TAKKT Grubu ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.takkt.de sayfasını ziyaret edin.

Şirket değerleri

 

GERÇEKLİĞİ UNUTMAMAK

TAKKT çalışanları olarak, işletmesel gerçekliğinin çalışanlar ve yöneticiler için daima görünür ve hissedilebilir olmasını sağlıyoruz. Bu, açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurduğumuz anlamına geliyor. Bu sayede çalışanlar ve yöneticiler, şirkete gerçekte nasıl bir katkı sağladıklarını doğru ve dolaysız bir şekilde görmeleri sağlanıyor.

 

SİSTEMLİ BIR ŞEKILDE HAREKET ETMEK

TAKKT çalışanları olarak, çalışmalarımızı ölçülebilir ve görülebilir şekilde daha verimli bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. TAKKT işletme modeli kapsamında izlediğimiz karar alama ve sonuç kombinasyonu, tüm menfaat sahiplerin karlılığını ve değerini daha da yükselmemize olanak tanıyor.

 

ORTAKLIK UYGULAMAK

TAKKT çalışanları olarak amacımız, müşterilerimizin ve tedarikçilerimiz bizi başarıya giden yolda bir yoldaş olarak görmelerini ve bizimle beraber yüksek motivasyonlu bir şekilde çalışmalarını sağlamaktır. Daima yüksek müşteri memnuniyeti, yüksek kaliteli hizmetler ve ortak çalışmalar bizim için en önemli önceliği oluşturmaktadır. Amacımız, rakiplerimizden daha iyi olmak.

 

SÜRDÜREBİLİRLİĞİ SAĞLAMAK

TAKKT çalışanları olarak, özellikle de değişim dönemlerinde sürdürebilirliği ve güvenirliğe büyük önem veriyoruz. Oluşumumuz daima orta ve uzun dönemli hazırlıklara sahiptir. Büyümeye, sürekli öğrenmeye ve değişiklikler ile durumlara uyum sağlamaya odaklanıyoruz.

 

SORUMLULUK ALMAK

TAKKT çalışanları olarak, işletmesel sorumluluğumuzu aktif olarak hayata geçiriyoruz ve insanlar olduğu kadar ekolojik değerleri korumak için her şeyi yapıyoruz. Kişisel ve kültürel özelliklere saygı göstermemizin yanı sıra sürdürebilirliği önemli bir unsur olarak kabul ediyoruz.

 

GÜVEN VERMEK

TAKKT çalışanları olarak, sözümüzün eriyiz. Bu anlamda güvenilirlik ve açıklık bizim için büyük öncelik taşımaktadır. Kötü zamanlarda dahi her zaman destekleyici ve uygulanabilir bir çözümler bulmayı hedefliyoruz. Güven, saygı ve eşitlik bizim için vazgeçilmezdir.

Ürün karşılaştırması