+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çalışma yüksekliği
Derinlik
Genişlik
Hacim
Malzeme
Taşıma kapasitesi
Varil boyutu için
Yükseklik
 

Küçük parça temizleyiciler

Küçük parça temizleyicileri sadece endüstri atölyelerinde değil, her türlü makine parçasının yağ ve gresten temizlenmesi gereken işletmelerde gereklidir. Birçok atölye ve tedarikçi şirket de küçük parçalara yönelik özel yönergeleri karşılamalıdır. Bunun için gerekli donanımları bizde bulabilirsiniz.
15 ürün bulundu
| | |
Püskürtme kabı
çelik sac sarı
Net
435,50 TL
Püskürtme kabı
paslanmaz çelik
Net
1.270,- TL
Solvent kutusu
çelik sac sarı
Net
adet ve üzeri 461,- TL
Solvent kutusu
paslanmaz çelik
Net
adet ve üzeri 1.290,- TL
JUSTRITE - Tasarruflu ıslatıcılar
çelik sac, galvanizli ve boyalı
Net
adet ve üzeri 515,- TL
JUSTRITE - Batırma kapları
çelik sac, galvanizli ve boyalı
Net
adet ve üzeri 502,- TL
Temizleme-daldırma tankı
y x g x d 850 x 700 x 600 mm
Net
5.150,- TL
Organik temizleme masası
KOMPAKT, çalışma yüksekliği 950 mm
Net
14.060,- TL
Organik temizleme masası
KOMFORT kapak ve 'soft-touch' kumanda paneli ile
Net
19.910,- TL
Organik temizleme masası
DUO, Soft-Touch kumanda paneli ile
Net
23.720,- TL
15 ürün bulundu
Etkili temizleme ve arınma sunan küçük parça temizleyicileri
Makine ile iş parçalarını temizlemek ve yağdan arındırmak için küçük parça temizleyicilerinden daha iyisi yoktur. Üreticiler ve tedarikçiler bu gibi parçaları temizlerken belirli kriterlerin karşılandığından emin olmak zorundadır. Dolayısıyla otomotiv sektörü gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketler, üreticiler ve atölyeler küçük parçaların temizliği esnasında belirli kuralları karşılamakla yükümlüdür. Cihazlar, makineler ve araçlar her geçen gün daha da sıkı gereksinimleri karşılamak zorunda kalıyor. Bu da temizliği çok önemli hale getiriyor. Artık en küçük kirlenmeler bile büyük hasarlara yol açabiliyor. Başta tehlikeli maddelerle çalışan ve buna uygun bir tehlikeli madde çalışma alanı bulunan şirketler olmak üzere tüm işletmeler bu temizlik gerekliliklerinin karşılandığından ve çalışan ile çevre için herhangi bir tehlike söz konusu olmadığından emin olmak zorundadır. Küçük parça temizleyicileri bu sebeple tüm sektörlerde en önemli çalışma gereçlerinden biri olarak görülüyor. Online mağazamızı ziyaret ederek her parçaya uygun bir temizleyici bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tertemiz sonuçlar sunan üstün kaliteli küçük parça temizleyicileri
Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı ihtiyaca uygun bir küçük parça temizleyici bulabilirsiniz. Bunun için toplama küvetleri, solvent kutuları (bkz. alev kapanlı solvent kutular) veya temizlik masaları arasında seçim yapma imkanına sahipsiniz. Küçük parçaları temizlemek için sıklıkla özel fırçalara da ihtiyaç duyarsınız. Bu fırçalar bir hortum bağlantısına ve isteğe göre kalın veya ince fırçalara sahiptir. Bezleri ve temizlik kağıtlarını tasarruflu ve güvenli bir şekilde solventlerle nemlendirmek için de pratik solvent kutuları veya daldırma hazneleri mevcuttur. Profesyonel küçük parça temizleyicileri hem yerden tasarruflu hem de mobil ve sabit cihazlar olarak sunuluyor. Sabit temizleyicilerin sahip olduğu yüksek taşıma kapasitesi ve mekanik dayanıklılık sayesinde büyük parçaların sorunsuz ve profesyonel bir şekilde temizlenmesine ve arındırılmasına olanak tanıyor. Mobil küçük parça temizleyicileri ise bir el arabası gibi sürülebildiği için oldukça esnek bir kullanım sağlıyor. Bu sadeye her kullanıma ve ihtiyaca uygun bir küçük parça temizleyicisi bulacağınızdan ve iş akışınızı hızlandıracağınızdan emin olabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen özel küçük parça temizleyicileri ise aşındırıcı maddelere karşı oldukça etkili bir koruma sunuyor. BIO temizlik masaları da küçük parça temizleyicileri için ekonomik ve çevre dostu bir alternatif sağlıyor. Sahip oldukları ergonomik yapı ve pratik tasarım sayesinde bu ürünler oldukça avantajlı bir kullanıma imkan tanıyorlar.
Ürün karşılaştırması