+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çift başına taşıma kapasitesi
Genişlik
Kaldırma yüksekliği
Taşıma kapasitesi
Yükseklik
 

Makine krikoları
Makine krikoları birçok deponun olmazsa olmazları arsında yer alıyor. Depo ve atölyelerinde sıklıkla ağır ve geniş hacimli ürünlerle baş etmek zorunda olan şirketler, bu gibi ağır ve tehlikeli yükleri güvenli bir şekilde kaldırmak ve taşımak için uygun kaldırma ve taşıma donanımlarına ihtiyaç duyar. Bu çıkrıklı vinç gibi kaldırma ve taşıma cihazları ise size sadece zaman tasarrufu sağlamakla kalmıyor, çalışanların üzerine binen yükü de azaltan bir kaldırma ve taşıma tekniği sunuyor. Dolayısıyla çalışanlarınızın güvenliğini korumak için doğru makine krikolarını kullanmanız size ciddi avantaj sağlayacaktır. Doğru makine krikolarını kullanarak yüklerinizi kolay ve basit bir şekilde doğru pozisyona getirebilir, hareket ettirebilir ve taşıyabilirsiniz. Bazı krikolar ise hem dikey hem de yatay yönde kullanılabiliyor. Ayrıca, ürünlerinizi düzenli olarak kontrol etmeniz ve bakımdan geçirmeniz size artı olarak dönecektir. KAISER+KRAFT'ta bulacağınız tüm makine krikoları sadece uzun kullanım ömürleriyle değil, uzun garanti süreleriyle de dikkat çekiyor. Makine krikoları kullanarak farklı taşıma cihazlarını da kolayca kaldırabilir ve tekerlek değişimi gibi onarım çalışmalarını kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Profesyonel kaldırma ve taşıma sunan makine krikoları
KAISER+KRAFT size geniş kapsamlı bir kaldırma ve taşıma cihazı yelpazesi sunuyor. Bunlar arasında basit vantuzlardan hidrolik krikolara kadar birçok farklı ürün yer alıyor. Bu sayede her ihtiyaca uygun bir makine krikosu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Böylece hem düz hem de pürüzlü zeminlerde kullanabileceğiniz bir ürün bulabilirsiniz. Kollu krikolar, avara milli makine krikosu veya hidrolik krikolar bunlardan sadece bazıları. Yükleri sadece kaldırmanız değil, aynı zamanda taşımanız gereken durumlarda ise bu krikolardan daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. Bu gibi görevler için bir kaldırma ve taşıma arabası kullanabilirsiniz. Burada da birçok seçenek mevcut. Bu yüksek dayanıklı ve tekerlekli cihazlar çok ağır ve geniş hacimli malzemeler için adeta biçilmiş kaftan. Bir cihaz yükü kaldırırken, diğeri de bu yükü taşır. Sadece uygun cihazlara sahip olmanız halinde bunun gibi zorlu görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı taşıma gereçlerini de inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olması veya yardıma ihtiyaç duymanız halinde KAISER+KRAFT müşteri hizmetleriyle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Size memnuniyetle yardımcı oluruz.

Makine kaldırıcılar

İşinizi kolaylaştırın: Ağır yükleri bizim makine kaldırıcılarımız ile hareket ettirin! Özellikle günlük olarak ağır eşyaların nakledilmesi gereken iş yerleri kaldırma aletlerine çok ihtiyaç duyarlar. Makine kaldırıcılarımızın yardımıyla eşyaları güvenli ve kolay bir şekilde kaldırabilir ve yerleştirebilirsiniz; manuel veya hidrolik, yatay yada dikey.
16 ürün bulundu
| | |
Hidrolik kriko
yatay ve düşey olarak kullanılabilir
Net
adet ve üzeri 2.200,- TL
Avara milli makine krikosu
taşıma kapasitesi 10,0 t
Net
1.875,- TL
Mobilya kaldırıcı
1 kriko, 8 x taşıyıcı
Net
243,50 TL
Çıkrıklı vinç
taşıma kapasitesi 0,5 t
Net
adet ve üzeri 764,- TL
Çıkrıklı vinç
taşıma kapasitesi 1,0 t
Net
adet ve üzeri 850,- TL
Çıkrıklı vinç
taşıma kapasitesi 3,0 t
Net
1.465,- TL
Net
2.715,- TL
Net
2.735,- TL
Net
3.100,- TL
Net
4.660,- TL
Kaldırma makarası
çelik tekerlekli, teslimat kapsamı 2 taşıyıcı, 1 kaldırma kolu
Net
775,- TL
Kaldırma makarası
poliüretan bandajlı tekerlekler, teslimat kapsamı 2 taşıyıcı, 1 kaldırma kolu
Net
779,- TL
Kaldırma ve taşıma arabası
mekanik, taşıma kapasitesi 600 kg, 1 paket = 2 adet
Net
3.490,- TL
Kaldırma ve taşıma arabası
hidrolik, taşıma kapasitesi 1800 kg, 1 paket = 2 adet
Net
adet ve üzeri 10.050,- TL
Çıkarılabilir kollu hidrolik kriko
taşıma kapasitesi 6 t, ağırlık 15 kg
Net
3.630,- TL
16 ürün bulundu
Ürün karşılaştırması