+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Bilya çapı
Bölme
Konveyör genişliği
Tip
Uzunluk
Yapı yüksekliği
 

Bilyeli masalar

Taşınacak ürünlerinizi bir makaralı tezgah üzerine yerleştirerek kolayca kontrol, etiketleme, döndürme veya yönlendirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için uygun bir makaralı tezgaha sahip olmanız yeterli.
21 ürün bulundu
| | |
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 400 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 1.525,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 400 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 3.025,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 500 mm, yapı yüksekliği 110 mm
Net
adet ve üzeri 1.970,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 1000 mm, yapı yüksekliği 110 mm
Net
adet ve üzeri 3.925,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 750 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 5.795,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 750 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 2.920,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 900 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 7.120,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 900 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 3.550,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 1000 mm, yapı yüksekliği 70 mm
Net
adet ve üzeri 3.800,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 500 mm, yapı yüksekliği 70 mm
Net
adet ve üzeri 1.895,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 600 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 4.800,- TL
Gura - Bilyalı masa
konveyör genişliği 600 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 2.415,- TL
Bilye makaralı tezgah B400
konveyör genişliği 400 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 1.460,- TL
Bilye makaralı tezgah B400
konveyör genişliği 400 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 2.490,- TL
Bilye makaralı tezgah B500
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 1.730,- TL
Bilye makaralı tezgah B500
konveyör genişliği 500 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 3.050,- TL
Bilye makaralı tezgah B600
konveyör genişliği 600 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 2.005,- TL
Bilye makaralı tezgah B600
konveyör genişliği 600 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 3.550,- TL
Bilye makaralı tezgah B750
konveyör genişliği 750 mm, uzunluk 500 mm
Net
adet ve üzeri 2.320,- TL
Bilye makaralı tezgah B750
konveyör genişliği 750 mm, uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 4.140,- TL
Yeni
Bilyeli makara rayı
uzunluk 1000 mm
Net
adet ve üzeri 597,- TL
21 ürün bulundu

Yüksek esnek bir sevk çözümü sunan bilyalı masalarSiz de depo ve işletme dahilinde A noktasından B noktasına kartonlar, yapı parçaları veya benzeri malzemeler taşıyorsanız, hızlı ve pürüzsüz bir taşıma olanağı sunan tam kapsamlı taşıma sistemleri tam da size göre! Bu sistemler sayesinde iş yükünüzü büyük oranda azaltabilirsiniz. Siz de hemen şimdi KAISER+KRAFT’ı ziyaret ederek her türlü ihtiyaca uygun bir konveyör çözümüne sahip olabilirsiniz. Burada bilyalar sayesinde iş akışınızı nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.Bilyalı masalar nerede kullanılmalı?Bilyalı masalarımız, sevk tekniği yelpazemizde bulabileceğiniz diğer konveyör ve ürünler için harika bir tamamlayıcı görevi görür. Bu masalar hem basit hem de akıllıdır: Bu bilyalı masalarda bulunan bilyalar sayesinde tüm çalışanlarınız ürünleri sadece bir değil, birçok farklı yönde kolayca hareket ettirebilir. Bu masalar sadece belirli ürünleri bir yerden bir yere taşımak için değil, belirli ürünler üzerinde işlem uygulamak veya onlar üzerinde çalışmak için de uygundur.  • Bilyalı masaları kullanarak ağır paketlerinizi kolayca etiketleyebilir ve depolama veya sevkiyat için hazır hale getirebilirsiniz.

  • Ağır yapı parçaları bu masalar sayesinde makine uygulaması gibi bir sonraki aşama için kolayca hazırlanabilir.

  • Bilyalı masalar özellikle bağlantı noktası ve kavşağı bulunan çok yönlü sevk sistemleri için uygundur.

  • Bu masaları aynı zamanda montaj işlemleri için kullanmanız da mümkündür.


Siz de bir şeyleri bir yerden bir yere taşımaktan ziyade, belirli ürünleri monte etmek veya işlemek için zaman harcıyorsanız, bu ürünlere yatırım yapmanız size de birçok avantaj sağlayacaktır. Kısacası: Bilyalı masalar her türlü işletmede sayısız avantaj sağlayabilir:  • Daha kısa montaj ve işleme süreleri sunar.

  • Çalışma alanını çalışanlara göre düzenler.

  • Bu ürünleri belirli rulolu konveyör ve benzeri sevk tekniği ürünleriyle birleştirerek hem taşıma süresini kısaltabilir hem de kendini kanıtlamış bir sevk tekniği çözümüne sahip olabilirsiniz.


Bilyalı masalardaki ürünler için hangi koşullar geçerlidir?Bizde bulabileceğiniz bilyalı masalar hem rulolu hem de bilyalı konveyörlerle aynı mekanik ve fizik prensibini kullanır. Dolayısıyla bunların üzerinden taşınacak tüm malzemelerin belirli özellikleri karşılaması gerekir. Ancak bu sayede düzgün ve pürüzsüz bir iş akışına sahip olabilirsiniz.Bu anlamda taşınacak ürünün alt kısmı birinci önceliğe sahiptir. Bu zeminin temiz, kuru, sert ve sağlam olması gerekir. Tüm ruloların düzgün bir şekilde çalışabilmesi ve malzemeyle temas etmesi için bu gerekliliklerin karşılanması şarttır.Taşıyacağınız ürünlerin bu gereksinimleri karşılamaması halinde KAISER+KRAFT’ta bu amaca uygun istifleme kutuları veya önü açık depolama kutuları sipariş edebilirsiniz.Bilyalı masalar mevcut sevk sistemine nasıl entegre edilir?KAISER+KRAFT’ta bulabileceğiniz tüm bilyalı masalar belirli modüller halinde teslim edilir. Bu modüller sayesinde yeni ürünlerinizi mevcut sevk sisteminize kolay ve sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bizde farklı amaçlara uygun sessiz rulolara ve bilyalara sahip konveyörler veya daha ağır malzemeleri taşımaya uygun çözümler de bulabilirsiniz.Konveyörlerde olduğu gibi bu bilyalı masalarda da taşınacak malzemelerin ağırlığı ve boyutu çok büyük bir önem teşkil ediyor. Taşınacak malzemenin ağırlığı, her bir bilyanın sahip olması gerektiği taşıma kapasitesi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bunu hesaplamak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz:Taşınacak en ağır malzemenin ağırlığını 3’e bölerek, her bir bilyalı makaranın sahip olması gerektiği taşıma kapasitesini bulabilirsiniz.Boyutu planlarken ise taşınacak en küçük malzemeyi göz önünde bulundurun. Sorunsuz bir ürün akışı için taşınacak malzemenin zemini her noktada en az üç bilya sırasıyla temas etmelidir.Bu iki faktör arasında sıkı bir bağ olduğundan sizin için her ürün sayfasında ilave bilgi sağlıyoruz. Belirli bir aralığa (yani bilya mesafesine) tıkladığınızda, algoritmamız sizin için otomatik olarak optimal ağırlığı önerir. Bu ağırlığı kendi isteğinize göre değiştirmeniz de mümkün. Ancak, girmiş olduğunuz değerin uygun olmaması halinde, algoritmamız tekrar optimum değere geri döner.KAISER+KRAFT’ta istediğiniz zaman ilave bilyalı makaralar sipariş edebilir ve bu sayede masanıza bakım yaparak farklı amaçlara uygun yeni bir sistem elde edebilirsiniz. Ayrıca, bizde bulabileceğiniz özel tipleri ve bilyalı makaraları kullanarak daha esnek çözümlere de sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürün karşılaştırması