+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Aksın taşıma kapasitesi
Flanş çapı
 

Döner tablalar

Döner tabla, döner tabla dümenlerinde araç çerçevesi ve döner iskeleti arasındaki bağlantıyı sağlıyor. Yaptığı iş biraz zahmetli… Bu yüzden, döner tablanızın hemen aşınmaması için yüksek kaliteyi tercih etmeniz önemli. Kısacası: Bizim ürün yelpazemizde bulunan döner tablalarını tercih edin!
1 ürün bulundu
| | |
Dairesel hareketli direksiyon için küresel döner yatak
hızı 30 km/h kadar olan taşıma cihazı için
Net
adet ve üzeri 1.780,- TL
1 ürün bulundu
Araç filonuza uygun yede parçalar: Rulman simitleri
Eksen etrafında dönen bojiye sahip çok akslı araçların ön akslarında rulman simitleri yer alıyor. Bu rulman simitleri sayesinde hareketli bir şaft bağlantısı sağlanıyor. Böylece aracın dönme hareketi esnasında sabit aks hafif bir şekilde eğiliyor. Gerekli eğilme hareketi ise rulman simidi tarafından sağlanıyor. Bu parçalar kullanıldıkça doğal bir aşınmaya maruz kaldığından belirli bir zaman sonra yıpranıyor. Bu nedenle sanal mağazamızın lastik ve tekerlekler kategorisi altında normal yedek parçaların yanı sıra rulman simitleri de bulmanız mümkün. Bu parçaları satın alarak şirket dahilinde kullandığınız taşıma cihazlarının sürekli olarak çalıştığından emin olabilirsiniz.

Uzmanlara layık yüksek kaliteli rulman simitleri
Sanal mağazamızı ziyaret ederek yüksek kaliteli bilyalı rulman simitleri sipariş edebilirsiniz. Birçok farklı tipte ve eksenel taşıma kapasitesi ile boyutta karşımıza çıkan bu ürünler 30 km/h'ye kadar hızlara uygundur. Bu anlamda flanş başına 500 mm'den daha küçük bir çapa sahip modeller için dört ile altı vida gerekliyken, daha büyük çapa sahip modeller için en az sekiz vida kullanılmalıdır. Dikkat: Flanş çapına ve üst halkanın iç çapına bağlı olarak siyah astarlı yapı parçaları kaba imalat toleranslarına sahiptir. KAISER+KRAFT'ta sipariş edeceğiniz rulman simitlerinin flanş halkaları herhangi bir deliğe sahip değildir. Rulman simitleri ise bilye yataklı iki çelik halkaya sahiptir. Bunun yanı sıra hassas çelik toplar ve gres nozülleri de birlikte sunulmaktadır. Kurulum esnasında rulman simidinin kolay hareket ediyor olmasına dikkat etmeyi unutmayın. Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve taşıma cihazlarınızın daima sorunsuz bir şekilde çalışarak herhangi bir iş kaybına sebep olmaması için birçok farklı rulman simidi arasından ihtiyaç duyduğunuz rulman simidini sipariş edebilirsiniz!
Ürün karşılaştırması