+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Eğim
Genişlik
Yükseklik ayar aralığı
 

Ayak destekleri

Bacak, sırt ve omuzlarınızın daha az gerilmesi yalnızca duruşunuz ile alakalı değildir; doğru ayak destekleri de bu açıdan önem taşır. Bu sayede yazı masanızda daha rahat ve ergonomik bir oturma pozisyonuna sahip olursunuz. Ayrıca, ayakları üşüyenler için ısıtılabilir versiyonları da bulunmaktadır.
11 ürün bulundu
| | |
MAUL - Ayak desteği, ergonomik
ısıtma fonksiyonlu ve halı kaplamalı tip
Net
855,- TL
EUROKRAFT - Ayak desteği
gaz amortisörlü yükseklik ayarı 110 - 320 mm
Net
1.390,- TL
MAUL - Ayak desteği, ergonomik
yerleştirme yüzeyi, g x d 450 x 390 mm, halı kaplamalı
Net
384,- TL
Ayak paspası, ısıtılabilir
gri, şebeke bağlantılı
Net
1.185,- TL
Twinco - Hareketli ayak plakalı ayak desteği
3 farklı yükseklikte ayarlanabilir, plastik
Net
adet ve üzeri 212,50 TL
Twinco - Plastik ayak desteği
kademesiz ayarlanabilir
Net
445,50 TL
Twinco - Yatırma işlevli ayak desteği
çelik kemerli basma yüzeyi, kademesiz ayarlanabilir
Net
adet ve üzeri 206,50 TL
Ayak paspası, ısıtılabilir
plastikten, elektrik bağlantı parçası ile
Net
1.215,- TL
11 ürün bulundu

Daha sağlıklı oturmanızı ve çalışmanızı sağlayan ayak destekleriDoğru oturmanın hem sağlık hem de iş hayatı açısından ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var! Doğru bir oturma alışkanlığı kazanarak sadece duruşunuzu düzeltmekle kalmaz, gerilmelere ve hastalıklara karşı da etkili bir koruma almış olursunuz. KAISER+KRAFT’ta birçok farklı ayak desteği bulabilirsiniz.Ayak destekleri ve sağlıklı bir duruşun ortak noktası nedir?Günümüz dünyasında faaliyet gösteren şirketlerin birçoğu artık sağlıklı bir duruşun ne denli önemli olduğunun farkında. Doğru ofis sandalyelerini, yazı masalarını ve benzeri eşyaları dikkatli bir şekilde seçerek artık siz de sağlıklı bir duruşa kavuşabilir ve sırtınıza, kan dolaşımınıza ve kas yapınıza rahat bir nefes aldırabilirsiniz.Bu anlamda bacak ve ayak konusu oldukça önemlidir. Bacak veya ayakların havada asılı kalması ya da çok küçük bir sandalyenin altında sıkışması halinde vücudunuz belirli bir süre sonra aşağıdan başlayarak yukarıya doğru ağrımaya başlar. Bizde bulabileceğiniz birbirinden farklı ayak destekleri sayesinde başta çok çalışanlı ofisler olmak üzere burada bulunan yazı masaları altında benzersiz bir çözüme sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı bu ürünlerden birini sipariş ederek yüksek fonksiyonel ve sağlıklı bir ürüne kavuşabilirsiniz.KAISER+KRAFT ayak destekleri: Yüksek konforUnutulmaz bir konfor hissi: Bu ürünleri kullanarak ayaklarınızın hem sabit hem de rahat bir şekilde durmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede bacak veya sırt kaslarınızın daha fazla gerilmesini önleyebilir ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri kullandığınızda vücudunuz belirli bir süre otomatik olarak doğru pozisyona geçer.Dahası: Sadece yüksekliği değil, eğimi de ayarlanabilen bir ayak desteği size fazladan konfor sunar. Bunun yanı sıra ısıtma özellikli bir ayak desteği sipariş etmeniz de mümkün. KAISER+KRAFT’ta bulabileceğini tüm ürünler yüksek duruş güvenliği ve kaymaz yapısı sayesinde günlük ofis kullanımına uygundur.Sağlıklı oturma konusu bizim için de oldukça önemli bir konu olduğundan sizin için çeşitli alışveriş rehberleri hazırladık:

Tüm bunların yanı sıra sağlıklı bir duruşa kavuşmak için bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenebilirsiniz. Yüksekliği otomatik olarak ayarlanabilen Upliner 2.0 yazı masamızı denemeye ne dersiniz? Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ürün karşılaştırması