+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Eğim
Genişlik
Isıtabilirlik
Yükseklik ayar aralığı
 

Ayak destekleri

Bacak, sırt ve omuzlarınızın daha az gerilmesi yalnızca duruşunuz ile alakalı değildir; doğru ayak destekleri de bu açıdan önem taşır. Bu sayede yazı masanızda daha rahat ve ergonomik bir oturma pozisyonuna sahip olursunuz. Ayrıca, ayakları üşüyenler için ısıtılabilir versiyonları da bulunmaktadır.
11 ürün bulundu
| | |
MAUL - Ayak desteği, ergonomik
ısıtma fonksiyonlu ve halı kaplamalı tip
Net
634,- TL
EUROKRAFT - Ayak desteği
gaz amortisörlü yükseklik ayarı 110 - 320 mm
Net
1.030,- TL
MAUL - Ayak desteği, ergonomik
yerleştirme yüzeyi, g x d 450 x 390 mm, halı kaplamalı
Net
284,50 TL
Ayak paspası, ısıtılabilir
gri, şebeke bağlantılı
Net
880,- TL
Twinco - Hareketli ayak plakalı ayak desteği
3 farklı yükseklikte ayarlanabilir, plastik
Net
adet ve üzeri 162,10 TL
Twinco - Plastik ayak desteği
kademesiz ayarlanabilir
Net
340,- TL
Twinco - Yatırma işlevli ayak desteği
çelik kemerli basma yüzeyi, kademesiz ayarlanabilir
Net
adet ve üzeri 157,60 TL
Ayak paspası, ısıtılabilir
plastikten, elektrik bağlantı parçası ile
Net
899,- TL
11 ürün bulundu
Ayak desteklerimiz sayesinde her zaman yere sağlam basarsınız!
Çalıştığınız ortamdaki masa yüksekliklerini kendi vücudunuza uygun olarak ayarlayamıyorsanız ayak destekleri kullanmaya ne dersiniz? Bu ürünleri kullanarak kısa veya uzun boylu olduğunuza bakmaksızın her türlü masada mükemmel bir çalışma pozisyonu yakalayabilirsiniz. Özellikle de ortak bir yazı masası kullanıyorsanız. Ancak, yüksekliğini ayarlayamamanıza rağmen atmaya kıyamadığınız eski bir masaya sahip olduğunuzda da pratik bir ayak desteği kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu destekler sayesinde masa ile zemin arasında uygun bir denge yakalayabilir ve omurganıza binen yükü azaltabilirsiniz. Ofis donanımlarının bir parçası olarak sunulan bu ayak destekleri sayesinde daha sağlıklı ve ergonomik bir duruşa kavuşabilirsiniz. Böylece sadece kan dolaşımınızı düzenlemek ve olası hastalıklardan kurtulmakla kalmaz, sırt ve omuz ağrılarını da bertaraf etmiş olursunuz. Basit bir ayak desteğinin bu kadar avantajı bir arada sunduğunu kim bilebilirdi ki? Tabii ki de biz!

Ergonomik bir duruş sunan ayak destekleri.
Ayak desteği deyip geçmeyin. Bu ürünler bile karşımıza birçok farklı tipte çıkıyor. Ayak destekleri seçerken sadece uygun yüksekliklere sahip olmalarına değil, eğim ayarlı olmalarına da dikkat edin. Böylece ayaklarınız daima belirli bir açıyla durur ve dolaylı olarak kan dolaşımınızı düzenleyerek kramp gibi durumlara karşı etkili bir koruma sunar. Bazı ayak destekleri ise yaylı bir özelliğe sahiptir ve belirli bir sallanma hareketi sağlar. Böylece ayaklarınız doğal bir hareket kazanmış ve hareketsiz kalmamış olur. Bunun yanı sıra ayak desteğinin sağlam ve kaymaz olması ve en önemlisi ayaklarınız için yeteri kadar alan sunması da önemlidir. Ayaklarınızın hareket edeceği alanı kısıtlamanın bir manası yok! Bu arada merak etmeyin; ayakları sürekli olarak üşüyen müşterilerimizi de unutmadık. Kronik ayak üşümesi yaşayan müşterilerimiz için de artık ısıtılabilir özelliğe sahip ayak destekleri sunuyoruz. Anlayacağınız üzerine sağlığınıza önem veriyoruz. Sağlıklı bir çalışma hayatı için her şeyi bizde bulabilirsiniz!
Ürün karşılaştırması