+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Güç
Kaynak dikişi maks.
Maks. folyo kalınlığı
 

Folyo kaynak aletleri

Kapağı kapatın ve gerisini folyo halletsin: Folyo kaynak cihazları ambalajlama alanında folyo poşetleri ve hortum folyoları kolayca kaynak yapmak ve kesmek için vazgeçilmez birer üründür. Kendinize uygun modeli mağazamızda hemen şimdi seçin!
9 ürün bulundu
| | |
Masa üstü folyo kaynağı aleti SEALKID
kaynak dikişi maks. u x y 236 x 3 mm
Net
2.455,- TL
Masa üstü folyo kaynağı aleti SEALKID
kaynak dikişi maks. u x y 321 x 3 mm
Net
2.845,- TL
Masa üstü folyo kaynağı aleti SEALKID
kaynak dikişi maks. u x y 421 x 3 mm
Net
3.150,- TL
Net
6.755,- TL
Presli kaynak cihazı ECO
kaynak dikişi maks. u x g 200 x 2 mm
Net
1.485,- TL
Presli kaynak cihazı ECO
kaynak dikişi maks. u x g 300 x 2 mm
Net
1.855,- TL
Presli kaynak cihazı ECO
kaynak dikişi maks. u x g 400 x 2 mm
Net
2.255,- TL
Net
10.410,- TL
Elle mühürleme pensesi FUTURA PORTABLE
kaynak dikişi maks. 150 x 2 mm
Net
1.620,- TL
9 ürün bulundu
Sızdırmazlığı sağlamak bizim için bir onur meselesi: Folyo kaynak cihazlarımız.
Bu vesileyle sizleri paketleme ve sevkiyat alanında tartışmasız en mükemmel ve en kusursuz ürünlerden birisi olan bir ikili tanıştırmak istiyoruz: Harika ve benzersiz bir takım olan folyo kaynak cihazları ve folyo poşetler. Folyo poşetler ve hortum folyolar sayesinde yedek parçaları, aksesuarları ve diğer ürünleri kire ve hasara karşı koruyabilir ve ürünlerinizi emniyete alabilirsiniz. Folyo kaynak cihazları ile bu folyolar daha hızlı ve kolay bir şekilde kesilebiliyor ve kaynak yapılarak ürünü sızdırmaz hale getirebiliyor. Dolayısıyla bu ürün hem paketleme işlemlerinde bir vazgeçilmez olarak görülüyor hem de ürün yelpazemizin gözde ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Üstün performans gösteren folyo kaynak cihazları.
''Folyo kaynak cihazı sıradan bir folyo kaynak cihazıdır'' diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, ne yazık ki yanlış düşünüyorsunuz… Ürünümüzü diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliklerde biri de kaynak dikişinin uzunluğu ve genişliğidir. Bu nedenle ürünü sipariş etmeden önce ihtiyacınız olan uzunluk ve genişlik ölçülerini net olarak belirlemenizi öneriyoruz. Ayrıca, ek bir destek paleti, bir sarıcı veya cihaz için bir ayak kumandası da sipariş edebilirsiniz. İki elinizi de serbest bir şekilde kullanabileceğiniz için bir sonraki adım da işlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Ürün yelpazemizde aynı zamanda seri üretim alanında çok fazla tercih edilen yüksek performanslı cihazların yanı sıra günde 100 kaynağa kadar üretim yapabilen temel modellerimiz de yer alıyor. Burada yalnızca kullanım amacına göre özel olarak tasarlanmış ve her türlü ihtiyacınıza cevap veren kalitede ürünleri bulabilirsiniz. Bizde ''işletmeniz için her şeyi'' bulabileceğinizi artık zaten biliyorsunuz.
Ürün karşılaştırması