+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
FEFCO Kodu
Genişlik
Kalite
Kategori
Malzeme
Taşıma kapasitesi
Uzunluk
Yükseklik
 

Kartonlar

''Dikkat! Bir karton geliyor!'' Daha doğru söylemek gerekirse: Zımba kartonları, katlanır kartonlar, geçme kapaklı kartonlar, taşınma kartonları ve daha niceleri … Eşyalarınıza daha fazla koruma sağlamak ve daha iyi ve hafif bir nakliyat için size çok çeşitli kartonlar sunuyoruz.
10 ürün bulundu
| | |
Katlanır karton SPEEDBOX
1 oluklu, 1 paket = 50 adet
Net
adet ve üzeri 91,- TL
Yeni
Sabitleme ambalajı
sabitleme malzemeleri ve karton, 1 paket = 25 adet
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Sabitleme ambalajı
''all in one'', 1 paket = 40 adet
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
adet ve üzeri 369,50 TL
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Sevkiyat kartonları
otomatik tabanlı ve kendiliğinden yapışkanlı kilit
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Sevkiyat kartonları
hırsızlığa karşı koruma
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
adet ve üzeri 130,30 TL
Net
adet ve üzeri 214,50 TL
10 ürün bulundu
Kartonlar
Burada taşıma ve depolama işlemleri esnasında ürünlerin etkili bir şekilde korunmasını sağlayacak kartonlar bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun kartonlar kullanarak nakliye hasarlarına yönelik şikayetler ve müşteri memnuniyetsizlikleri ile karşılaşmaktan kurtulabilirsiniz. Müşteriye giden ürünler bir nevi kartvizit görevi görür ve üretim ile sevkiyat çalışmalarınızı ne kadar ciddiye aldığınız konusunda müşteriye fikir verir. Kullanım amacına uygun kartonlar bu nedenle her türlü ihtiyacı eksiksiz bir şekilde karşılamalıdır. Sanal mağazamızda ürünlerinizin sevkiyatı için uygun kartonları bulabilirsiniz.

Etkin paketleme ve sevkiyat işlemleri
Kullanım amacına uygun kartonlar müşterilere sapa sağlam şekilde ulaşıyor ve iyi bir izlenim bırakıyor. Sipariş edilen ürünler bu sayede sevkiyat noktasından teslimat noktasına kadar birinci sınıf koşullarda taşınıyor. Profesyonelce hazırlanmış paketler şirketin doğru şeylere yatırım yaptığının açık bir göstergesidir.KAISER+KRAFT'ın sanal mağazasında bulabileceğiniz geniş kapsamlı ve üstün kaliteli karton yelpazesi ile her türlü paketleme sorununa hızlı ve etkili bir çözüm bulmanız artık çok kolay. Bu ürünler karşımıza sadece farklı boyutlarda veya şekillerde çıkan ürünlerde değil, bir veya birden fazla parçalı sevkiyat ve depolama işlemlerinde de optimum koruma sunuyor. Ürününüzün güvenliğini sağlamak için geniş kapsamlı paketleme ve sevkiyat ürün yelpazesinden doğru karton tiplerini seçebilirsiniz. Ayrıca, ilgili FEFCO kodunu (örn. FEFCO 0427) kullanarak istediğiniz ürünü hakkında doğrudan bilgi de edinebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması