+90 800 - 211 01 05 

Taşıma cihazları ve arabaları – bir şeyleri hareket ettirmenin en iyi yolu
Taşıma cihazları ve taşıma arabaları sadece yeterli dayanıklığa değil, aynı zamanda yeteri kadar yükleme alanına ve fonksiyonel bir yapı ile kullanıma da sahip olmalıdır. Aradığınız tüm ihtiyaçları ve gereksinimleri karşılayacak birçok tekerlekli altlık, posta arabası ve dağıtım arabası bulmak için online mağazamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Doğru araba tasarımı için alet arabalarında, montaj arabalarında veya kutu arabalarında kullanılan raf, bölme ve doldurma ağzı gibi özellikler birer vazgeçilmez ayrıntılardır. Kapalı yapıya sahip tekerlekli kutuların veya dağıtım arabaların kullanılabilirliği yerleştirme alanlarına ve bölme panellerine bağlı. Bu ürün yelpazesinde bulabileceğiniz taşıma cihazlarının tamamı uygulamalı olarak kontrol edilmiş ve günlük çalışma hayatına nasıl entegre olacağı konusunda test edilerek denenmiştir. Bu, ürün yelpazesini daha da geniş hale getiren taşıma arabaları ve römorkları için de geçerlidir. Basit çekici römorklarından ağır yük römorklarına kadar her türlü boyuta sahip römorkların tamamından kolay olduğu kadar basit bir yükleme ve boşaltma özelliği beklenir. KAISER+KRAFT'ın tüm römorkları bu ve buna benzer gereksinimleri koşulsuzca karşılamaktadır. Kaliteli ürünlerimize bizzat güvendiğimiz için online mağazamızda bulunan geniş kapsamlı taşıma arabaları ve taşıma cihazları yelpazesindeki her bir ürün için uzun süreli garanti süreleri sunuyoruz.

Profesyonel donanıma yönelim taşıma cihazları ve arabaları
Alet arabalarından kutulu arabalara kadar: KAISER+KRAFT'ın sunduğu tüm taşıma cihazları ve arabaları ofis kullanımları esnasında karşılaşılabilecek tüm gereksinimleri tam anlamıyla karşılamaktadır. Profesyonellerin aradığı gerçek donanım uzmanı olarak KAISER+KRAFT. Dış mekanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan platformlu arabalar ve taşıma cihazları tüm hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır. Korozyona karşı malzemeler kullanılarak üretilen taşıma arabaları hem dış mekanlarda hem de kapalı mekanlarda sorunsuzca kullanılabilir. Kullanmayı planladığınız bir sonraki masalı arabayı, servis arabasını veya benzeri taşıma cihazınızı doğrudan KAISER+KRAFT'ın sunduğu QUIPO ve EUROKRAFT performans markalarından seçin veya bağlı bir tedarikçi üzerinden temin edin. İyi kalite ve dayanıklılık bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Taşıma cihazları ve arabaları

Her zaman yapılacak bir iş vardır! Ayrıca, her zaman A noktasından B noktasına taşınacak bir şeyler vardır. Ağır yükler, içecekler, paketler, iş aletleri, ürün siparişleri ve … ve … ve … Burada kullanımı kolay ofis arabasından ve taşıma arabalarından şık servis arabalarına, alet arabalarına ve el arabalarına kadar ağır yüklerin taşınmasını kolaylaştıran her şeyi bulabilirsiniz.
Ürün kategorilerimiz
Alet arabaları
Düzen yaşamın yarısı demektir. Diğer yarısı içinse bakım arabaları vardır. ...
Dağıtım arabaları
Yeni takım arkadaşınız nasıl olmalı? Yardımsever, atik, anlayışlı, güçlü, ...
El arabaları
O taşıma arabaları arasında bir klasik. El arabası. Endüstride, depolama ...
Kutulu arabalar
Küçük yüklerin taşınması için basit ve kullanışlı bir çözüm mü arıyorsunuz? ...
Montaj arabaları
Paranıza değecek bir yatırım: Montaj arabaları, hareket ettirmesi kolay ve ...
Ofis arabaları
Ofiste hala oradan oraya evrak ve dosya taşıyor musunuz? Ofis arabaları iş için ...
Platform arabaları
Paketler, evrak yığınları, ağır eşyalar ve makineler – bu tür eşyaların ...
Raflı arabalar
Daha fazla düzen, daha fazla yer, daha geniş bakış açısı – beş rafa kadar. ...
Römorklar
Kendi başınıza en ağır yükleri nakledebileceğiniz bir römork mu arıyorsunuz? ...
Servis arabaları
İyi hizmet önemlidir. Bunu özellikle gastronomi sektöründekiler bilir. ...
Taşıma el arabaları
Taşıma arabaları düzenli şekilde bir şeyleri bir yerlere taşırlar, kabaca ...
Tekerlekli altlıklar, tekerlekli taşıyıcılar
Küçükler. Kullanışlılar. Basitler. Olağanüstü fonksiyoneller ve çok ...
Tekerlekli arabalar
Harekete geçelim artık … küçük ve büyük, hafif, orta ağırlıkta ve çok ağır ...
Varil taşıma
Tehlikeli maddeler genelde varillerin içinde depolanır. İş yaşamında varillerin ...
Yedek parça arabaları
Hantal, ağır, hacimli veya aşırı uzun eşyalar için akıllı bakım arabaları ...
Ürün karşılaştırması