+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Masa yüksekliği
Oturak derinliği
Oturak yüksekliği
Oturma yeri ve arkalık malzemesi
Oturma yeri ve arkalık rengi
Renk
Tabla genişliği
Uzunluk
 

Oturma grupları

İnsan sosyal bir varlıktır. Bu tartışılmaz. Bu yüzden onun oturma gruplarımıza duyduğu yakınlaşma ihtiyacına cevap veriyoruz. Çalışanlarınız iç veya dış alanlarda görüşme veya proje amaçlı toplanabilir veya öğle yemeği için bir araya gelebilir. Size uyan ''Business-Chill-Out Lounge'ı'' keşfedin.
11 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 1.725,- TL
Bank seti, bal kahverengi
toplam u x d 1800 x 1800 mm
Net
adet ve üzeri 3.800,- TL
Bank seti, yuvarlak
masa Ø 1100 mm
Net
adet ve üzeri 3.500,- TL
Grup bankı
masa ve 2 oturma bankı
Net
adet ve üzeri 2.385,- TL
Arkalıklı bank seti
toplam u x d 2200 x 2200 mm
Net
3.945,- TL
Arkalıksız bank seti
çelik iskelet, siyah
Net
4.010,- TL
Yeni
Bank oturma grubu
4 oturma bankı ve masa
Net
6.275,- TL
Yeni
Net
adet ve üzeri 964,- TL
Yeni
Viking dış mekan mobilyası
masa u x g x y 2200 x 900 x 770 mm
Net
2.975,- TL
Yeni
Grup bankı
güneş şemsiyesi tutucu ve 2 oturma banklı masa
Net
2.815,- TL
Net
1.500,- TL
11 ürün bulundu
Oturma grupları ve komple teklifler
Oturma grupları sadece kantinde değil, dinlenme odalarında da karşımıza çıkıyor. Masalar ve sandalyeler tüm çalışma hayatımızda önemli bir yer alıyor. Ancak, bununla da bitmiyor: Masalar ve sandalyeler toplantı, sunum ve görüşme gibi etkinlikler için de sıklıkla tercih ediliyor. Sanal mağazamızda bulabileceğiniz tüm oturma grupları bu anlamda homojen bir görünüm sunuyor ve çok fonksiyonlu ve bakımı kolay yapılarıyla dikkat çekiyor. Zamana karşı koyan tasarımları da cabası. Bizde hem açık hem de kapalı alanlara uygun oturma grupları bulabilirsiniz. Yüksek dayanıklı yüzeye sahip sandalye ve masalar sadece uzun kullanım ömürleri değil, sıkça kullanılan alanlar için de harika birer oturma çözümü sunuyor. Bu oturma gruplarında yer alan sandalyeler kullanılmadığı takdirde yerden tasarruflu bir şekilde istiflenebiliyor. Dahası: Birçok insanın aynı anda gelmesi halinde bile birden fazla oturma grubunu birleştirebilir ve homojen bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık alanlar için ise hava koşullarına karşı dayanıklı dinlenme bankları ve masalar da sunuyoruz. Açık alanlarda kullanılacak oturma grupları için komple masa ve bank seçenekleri sunduğumuz için her koşula uygun bir ürün bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, tüm ürünlerimiz kesinlikle yüksek kalitelidir. Taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak amacıyla oturma gruplarımızı tek parça halinde hareket ettirmeniz mümkün.

Yüksek kaliteli komple teklifler
Söz konusu masalar ve sandalyeler olduğunda KAISER+KRAFT sadece yüksek dayanıklı ve güvenilir malzemeler kullanmayı tercih ediyor. Bu oturma gruplarında çelik boruların yanı sıra sunta ve kontrplak ahşap gibi malzemeler kullanılıyor. Yüksek kaliteli melamin reçine kaplamalar ise uzun ömürlü ve dayanıklı masa yüzeyleri sunuyor. Bu profesyonel malzemeler aynı zaman temizleme işlemlerini de kolaylaştırıyor. Özel seçilmiş pabuçlar ise bu ürünlerin zemin üzerinde herhangi bir iz bırakmamasını sağlıyor. Kısacası: Bizde her amaca ve her ihtiyaca uygun yüksek kaliteli bir masa veya sandalye bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması