+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Ürün
Derinlik
Genişlik
Renk
Seri
Yükseklik ayar aralığı
 

Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları

Yüksekliği ayarlanabilir yazı masaları, birçoğumuzun günlük hayatımızda sevmediğimiz bir şey sunuyor: Sürekli bir iniş ve çıkış. Ancak, normal hayatta sinirlerimizi zorlayan bu durum, çalışma hayatımızda sağlıklı bir yaşamı destekliyor: Hemen kalkma ve oturma alternatiflerini görün. Yüksekliği elektrikli olarak ayarlanabilen yazı masası ve UPLINER modeller hakkında daha ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.
20 ürün bulundu
| | |
Net
6.085,- TL
Net
6.230,- TL
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
3.445,- TL
Net
3.615,- TL
Net
4.760,- TL
Net
4.855,- TL
Net
4.895,- TL
Net
5.190,- TL
Net
5.680,- TL
Net
5.870,- TL
Net
6.040,- TL
Net
6.320,- TL
20 ürün bulundu

Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları ile hayatınıza hareket katın!Ayaklı yazı masalarının birçok avantajı beraberinde getirdiği bir gerçek. Uzmanlar, sağlıklı bir gün geçirmek amacıyla gün içerisinde hem ayakta hem de oturarak çalışmanızı tavsiye ediyor. Böylece sadece kan dolaşımını desteklemekle kalmaz, oturma sonucu meydana gelen rahatsızlıklardan da kurtulabilirsiniz. Akıllı bir çözüm arayan herkes için uygun bir yükseklik ayarlı yazı masası sunuyoruz. Bunlar sayesinde artık siz de gerçek konforun keyfini sürebilirsiniz.Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları ne gibi sağlık avantajları sunuyor?Siz de hemen şimdi yüksekliği elektrikli olarak ayarlanabilen bir UPLINER 2.0 yazı masası sipariş ederek üstün kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.  • Yükseklik ayarı sayesinde her çalışana uygun bir pozisyon ayarlayabilir ve ayarlanabilir ofis sandalyeleri ile kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz.

  • Hafıza fonksiyonu ile istediğiniz pozisyonu kolayca ayarlayabilir ve tüm çalışanlarınızın ayakta veya oturarak çalışacağına bakmaksızın tüm ayarları kolayca geri çağırabilirsiniz.

  • Bunun için tek bir düğmeye basarak masanın saniyeler içerisinde otomatik olarak ayarlanmasını sağlayabilirsiniz.


UPLINER serisi sayesinde artık siz modern bir çalışma ortamına sahip olabilir ve çalışanlarınıza bir iyilik yapabilirsiniz. Bu özelliğin beraberinde getirdiği diğer sağlık avantajları ise cabası!  • Masa ve sandalyenin düzgün ayarlanması sonucunda kol ve bacaklarınız için kusursuz bir pozisyon yakalayabilir ve 90 derecelik bir açıyla omurganızı destekleyebilirsiniz

  • Pozisyonlar arasında kolayca geçiş yaparak kan dolaşımınızı da güçlendirebilirsiniz

  • E-posta yazarken ve sunum yaparken ayakta durabilir ve böylece konsantrasyonunuzu etkili bir şekilde artırabilirsiniz


Maksimum konfor sunan yükseklik ayarlı KAISER+KRAFT yazı masaları!Siz de hemen şimdi UPLINER 2.0 yelpazemizi ve benzeri ürünlerimizi inceleyerek modern bir çalışma alanı tasarlamak için gerekli her şeye tek bir elden sahip olabilir ve orta ile uzun vadede kar sağlayabilirsiniz: Böylece çalışanlarınız artık daha az hasta olur, konsantrasyonları artar ve iş akışı genel olarak daha iyi hale gelir. Başka bir deyişle, ergonomik bir çalışma ortamı sunarak tüm çalışanlarınızın daha mutlu olmasını sağlar!Siz de hemen şimdi ergonomi rehberimizi inceleyerek olağanüstü avantajlar sağlayabilirsiniz. Herhangi bir ürünümüzle ilgili sorunuz olması halinde bizimle istediğiniz zaman kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ürün karşılaştırması