+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Ürün
Derinlik
Genişlik
Renk
Seri
Yükseklik ayar aralığı
 

Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları

Eskiden işleyen demir ışıldar denilirdi. Şimdi ise en azından sekiz saat veya daha uzun bir süre ofiste çalışanlar için artık bu söz geçerli: Oturan kaybeder! Peki çözüm nedir? Yüksekliği ayarlanabilir yazı masaları. Oturmalı yazı masaları birden bire ayaklı yazı masalarına dönüşür. Ergonomikliğin öncüsü. Ayrıca, daha fazla bilgi edinmek isterseniz yüksekliği ayarlanabilir yazı masalarının avantajlarını burada özet halinde bulabilirsiniz.
20 ürün bulundu
| | |
Net
6.085,- TL
Net
6.230,- TL
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
3.445,- TL
Net
3.615,- TL
Net
4.760,- TL
Net
4.855,- TL
Net
4.895,- TL
Net
5.190,- TL
Net
5.680,- TL
Net
5.870,- TL
Net
6.040,- TL
Net
6.320,- TL
20 ürün bulundu
Birçok avantajı beraberinde getiren ergonomik ayaklı yazı masaları
Yüksekliği elektrikli olarak ayarlanabilen ayaklı bir yazı masasının size ne gibi avantajlar sağladığını hiç düşünmüş müydünüz? Günün çoğunu masa başında oturarak geçirdiğinizi düşünürsek aslında çok. Hem de çok! Ergonomik bir çalışma ortamı tasarlamak amacıyla son yıllarda bu gibi ürünlere daha fazla odaklanılmasının da sebebi bundandır. Masaları kaldırmak ve indirmek artık çoğu yerde daha kolay. Böylece masa yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayarak yorgunluğunuzu azaltabilir, boyun ile sırt ağrılarınızdan kurtulabilir ve daha pek çok fazlasını yapabilirsiniz. Kısacası: Ayaklı veya oturmalı yazı masalarının size ne gibi avantajlar sağladığını burada saymamız mümkün değil. Yüksekliği ayarlanabilir yazı masaları hakkında daha fazla bilgi almak ve bu ürünleri hangi ofis mobilyalarıyla birleştirilebileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yüksekliklerini istediğiniz gibi ayarlamanıza imkan tanıyan yükseklik ayarlı ayaklı yazı masaları.
Ayaklı veya oturmalı bir yazı masası sipariş ederek çalışma hayatınıza hareketlilik getirebilir ve ayakta telefonla görüşebilir, oturarak hesaplamalar yapabilir, ayakta e-posta yazabilir ve oturarak planlamalar yapabilirsiniz. Bu da size ergonomik bir çalışma ortamı sunarak ''olması güzel'' yerine, ''olması şart'' bir şirket felsefesi kazandırır. UPLINER veya UPLINER 2.0 gibi ayaklı yazı masaları sizin vücut yapınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak hem ayakta hem de oturarak çalışmanıza imkan tanıdığından tek kelimeyle mükemmeldir. Sonuç? Daha fazla çalışma konforu, hareket alanı ve üretkenlik. Bunun yanı sıra sadece pratik ve esnek bir ürüne sahip olmakla kalmaz, farklı boyut, malzeme, yapı, taşıma kapasitesi ve daha pek çok fazlası arasında seçim yapma şansı yakalarsınız. Uygun aksesuarlar mı? Onları da geniş kapsamlı ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Bir ofis sandalyesi veya tekerlekli keson mu arıyorsunuz? Yükseklik ayarlı yazı masalarımızı hem ilave modüller sayesinde kolayca genişletebilir hem de diğer ürünlerle sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. Ancak, alternatif olarak sadece basit ve geleneksel bir yazı masası arıyorsanız da panik yapmanıza gerek yok. Sizin için hazırladığımız fırsatları inceleyerek klasik modeller de sipariş edebilirsiniz. Hemen şimdi sanal mağazamızı ziyaret etmeye ne dersiniz?
Ürün karşılaştırması