+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Hortum, kablo sarıcılar

Ayak takılmalarına son. Kablo karışıklıklarına elveda. Sağlıcakla kal kablo kaosu. Hortum ve kablo sarıcısı ile her şey yerli yerine oturuyor. İnşaat alanlarında, atölyelerde veya garajlarda daha fazla güvenlik için. Sadece doğru hortum veya kablo uzunluğunu açın ve kullanımdan sonra dürün. Ve her şey tekrar derli toplu hale gelir.
15 ürün bulundu
| | |
Hava, su ve yağ için hortum sarıcı, 60 bar'a kadar
hortum nominal çap DN 12, dış bağlantısı G 1/2''
Net
adet ve üzeri 4.950,- TL
QUIPO - Kablo sarıcı
kablo kesiti 1,5 mm²
Net
adet ve üzeri 1.325,- TL
Net
adet ve üzeri 4.860,- TL
Net
adet ve üzeri 3.640,- TL
Hortum sarıcı
hortum uzunluğu 20 m
Net
1.480,- TL
Hortum sarıcı, paslanmaz çelik
mandıra buhar hortumları, su ve buhar için
Net
adet ve üzeri 6.555,- TL
QUIPO - Hortum sarıcı
iç ve dış mekanlarda kullanım için
Net
adet ve üzeri 1.050,- TL
Zemin hortum sarıcı
hortum uzunluğu 30 m
Net
adet ve üzeri 2.130,- TL
QUIPO - Hortum sarıcı
basınçlı hava ve su
Net
adet ve üzeri 1.705,- TL
QUIPO - Hortum sarıcı
su ve yağ için
Net
adet ve üzeri 2.200,- TL
Net
adet ve üzeri 2.180,- TL
Hava için hortum sarıcı
SCS® çift frenli, anma çapı DN 8
Net
adet ve üzeri 2.960,- TL
Hava için hortum sarıcı
SCS® çift frenli, anma çapı DN 10
Net
adet ve üzeri 2.980,- TL
Hortum sarıcı, paslanmaz çelik
lastik hortum, sentetik, su için
Net
adet ve üzeri 5.835,- TL
Net
adet ve üzeri 2.155,- TL
15 ürün bulundu
Hortum ve kablo sarıcılar
İşletmenizin düzenli görünmesini sağlayan hortum ve kablo sarıcılar, kullanıldıkları alanlarda takılıp düşme tehlikesini ortadan kaldırma konusunda sayısız avantaj sağlıyor. Bu ürünler iş temposunun yoğun olduğu saatlerde kablo ve hortumları depolamak için mükemmel birer çözüm sunuyor ve güvenliği kayda değer miktarda arttırıyor. Bu nedenle profesyonel kablo ve hortum sarıcılar sadece bir değil, birçok avantaj sağlıyor. Bu ürünlerin bağlantı yöntemleri, kullanım alanları ve ürün tipleri farklı olmasına rağmen zorlu üretim süreçlerinde bile uzun bir süre boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilmesi amacıyla en iyi ve kaliteli malzemelerden üretiliyor. Hortum sarıcılar ve kablo tutucular üretim süreçlerini kolaylaştırmak ve çalışma esnasında takılıp düşme kazalarını önlemek için ideal birer çözüm sunuyor. İhtiyacınıza uygun kablo ve hortum sarıcıyı seçmek için nominal değer, bağlantı, yükleme kapasitesi, izolasyon ve yerel kimyasallara karşı dayanıklılık gibi durumları göz önünde bulundurmalısınız.

Endüstriyel kullanım alanında güvenlik sağlayan sarıcılar
Ürün yelpazemizde her türlü endüstriyel kullanım alanına uygun kablo ve hortum sarıcıları bulabilirsiniz. Ayrıca, hava veya su, farklı nominal değerler ve bağlantı boyutları ile çeşitli basınç yükleme kapasiteleri için yağa dayanıklı lastik hortum bağlantıları da bulabilirsiniz. Başka bir deyişle; modern üretim tesislerinde kullanılacak birçok ürün seçeneğini bizde bulmanız mümkün. Bu ürünler tam izolasyon, bakım gerektirmeyen yapısı veya sıçrama suyuna karşı koruma gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış mobil veya sabit her türlü model birçok avantaj sunuyor. Hemen şimdi KAISER+KRAFT sanal mağazamızı ziyaret edebilir, ihtiyaç duyduğunuz uygun hortum ve kablo sarıcılarını seçebilir ve atölyenizde kendinize düzenli ve güvenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması