+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çok amaçlı kabin / atölye büroları tipi
Duvar sacları rengi
Duvar yüksekliği maks.
Eleman tipleri
Faydalı yükseklik
Genişlik
İskele yüksekliği
Kapak tipi
Kapı tipi
Kapı yüksekliği
Malzeme
Teslim edilebilen renkler
Uzunluk
Yükseklik
 

Atölye büroları

Daha fazla yer, daha fazla huzur, daha fazla üretkenlik! Bölme paneli sistemleri ve atölye ofisleri ile üretim odalarında veya endüstri salonlarında ayrı bölümler yaratın. Bu sayede çalışma süreçleri gözünüzün önünde olur ve siz asıl işinize odaklanma şansı yakalarsınız. Gürültü çoğaldığında kapıyı kapatmanız yeterli.
24 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 14.690,- TL
EUROKRAFT - Oda sistemi
dış g x y 1150 x 2600 mm
Net
adet ve üzeri 2.660,- TL
Net
adet ve üzeri 20.230,- TL
Net
adet ve üzeri 19.750,- TL
Net
adet ve üzeri 14.200,- TL
Bölme paneli sistemi
dolu panel elemanı
Net
965,- TL
Bölme paneli sistemi
cam panel eleman, tek kat cam
Net
adet ve üzeri 1.715,- TL
Net
8.930,- TL
Bölme paneli sistemi
cam panel eleman, çift kat cam
Net
adet ve üzeri 2.320,- TL
EUROKRAFT - Oda sistemi
çatı için panel, çift taraflı, saf beyaz RAL 9010
Net
1.940,- TL
Net
629,- TL
Net
adet ve üzeri 24.370,- TL
Net
adet ve üzeri 29.710,- TL
Net
adet ve üzeri 35.280,- TL
Net
adet ve üzeri 22.780,- TL
Net
adet ve üzeri 28.830,- TL
Net
adet ve üzeri 34.830,- TL
Atık bidonu gövdesi
4 tarafı kapalı, kapaklı
Net
12.100,- TL
Atık bidonu gövdesi
3 tarafı kapalı
Net
9.720,- TL
Net
7.560,- TL
Net
adet ve üzeri 1.940,- TL
Bölme paneli sistemi, esnek, panel kalınlığı 82 mm
tek kapı elemanı, y x g 2093 x 936 mm
Net
adet ve üzeri 7.220,- TL
Bölme paneli sistemi, esnek, panel kalınlığı 82 mm
çift kapı elemanı, y x g 2093 x 1789 mm
Net
adet ve üzeri 13.570,- TL
24 ürün bulundu
Bölme paneli sistemli atölye büroları ve çok amaçlı kabinler
Uygun özelliklere sahip bir atölye bürosu sipariş ederek günlük faaliyetlerinizi yürüttüğünüz çalışma ortamını doğrudan sahaya ve çalışmaların hayata geçirildiği yere taşıyabilirsiniz. Bunun için burada gösterilen ve açık alanlarda kullanılabilen dört taraflı atölye bürosu harika bir örnek teşkil ediyor. Bu büroları kullanan yöneticiler böylece her şeyi yakından kontrol edebiliyor, işlerini planlayabiliyor ve üretim süreçlerini kolayca yönetebiliyor. Dahası; tüm bu işleri yaparken çalışanları ve iş süreçlerini gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor ve olası bir sorun durumunda iş akışına anında müdahale edebiliyor. Şirketler sürekli olarak yeni alanlara ihtiyaç duyduğundan bu ürünler paha biçilmez bir çözüm sunuyor. Dolayısıyla şirketler esnekliklerinden ve üretkenliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Hazır mekanlar hem açık hem de kapalı alanlar için inanılmaz bir esneklik sunuyor. Çok amaçlı kabinler, atölye büroları ve kapıcı kulübeleri gerekli ihtiyaçların kolayca karşılanmasında önemli bir rol oynuyor. Bölme paneli sistemleri kullanarak istediğiniz yerde hızlı ve kolay bir şekilde yeni alanlar yaratabilirsiniz. Bu sayede büyük endüstri alanlarınızı isteğiniz doğrultusunda pratik bir şekilde düzenleyebilir ve üretim süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz. Doğru atölye bürolarını kullanarak işletme sahanız içerisindeki yolları da kısaltabilirsiniz. Çok amaçlı kabin sistemleri kullanarak bağımsız bölümleri birbirine yaklaştırabilir ve böylece iş süreçleri kısaltarak zamandan kazanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra şirketinizin genel görünümünü de güzelleştirebilir ve pürüzsüz bir iş akışına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fazladan alan sunan atölye büroları
Şirket ve işletme sahanızda bulunan her bir metrekare büyük önem taşıyor. Dolayısıyla bu alanlardan mümkün olan en iyi şekilde faydalanmanız ve düzenli olduğu kadar temiz bir çalışma ortamına kavuşmanız için sanal mağazamızın atölye büroları kısımında birçok farklı oda sistemi bulabilirsiniz. Burada bulabileceğiniz çeşitli modüler sistemler ve hazır mekanlar hem açık hem de kapalı alanlardan en iyi şekilde faydalanmanıza imkan tanıyor. Bunun için mevcut atölye bürolarınızı veya çok amaçlı kabinlerinizi de genişletmeniz mümkün. Hemen şimdi KAISER+KRAFT'ın geniş kapsamlı ürün yelpazesini inceleyebilir ve işletme ile şirket sahanızın hak ettiği fonksiyonelliğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Doğru atölye büroları, çok amaçlı kabinler ve modüler sistemler sipariş ederek tüm alanlarınızdan mümkün olan en iyi şekilde faydalanabilir ve iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.
Ürün karşılaştırması