+90 800 - 211 01 05 

Ofis mobilyaları

Küçük bir işletmede mi veya büyük bir şirkette mi çalışıyorsunuz? Bu bizim için aslında hiçbir öneme sahip değil çünkü biz her durumda size doğru ofis mobilyası seçeneklerini sunuyoruz: Raf sistemlerinden yazı masalarına ve ofis sandalyelerinden dolaplara kadar her şey. CAD planlama hizmetimiz sorularınız olduğunda size her zaman yardım etmeye hazır.
Ürün kategorilerimiz
Anahtar dolapları
Bir konuda kesinlikle eminiz: Anahtar kutularımız birçok müşteri randevusu ...
Askılı dosya dolapları
Aç! Kapa! Aç! Kapa! Aç… Askılı dosya dolapları yoğun olarak kullanılan çalışma ...
Büro dolapları
Nereye baksan yığınla belge. Solda bir yığın dosya, sağda bir yığın evrak… Bu ...
Döner ofis sandalyeleri
Lütfen oturunuz! Lütfen dik durunuz! Lütfen otururken hareket ediniz! Sağlıklı ...
Kartoteks dolapları
Her şeyin dijital ortama aktarıldığı günümüzde bunlar artık neredeyse ...
Kasalar
Kasada güvende! Değerli eşya ve paralarımızı önceden döşek ve bazalara ...
Komple ofisler
İnsanın ofis hayatında eğlenebilmesi için neye ihtiyaç duyar? Doğru! Güzel bir ...
Konferans sandalyeleri, görüşme sandalyeleri
Herkes için doğru oturma pozisyonu: Konferans sandalyeleri konforlu, ergonomik ...
Ofis mobilyaları serileri
İşletme başarısız artık standart olarak sunuluyor: Burada ofisinize uygun akıllı ...
Ofis rafları, hazır raflar
Hemen hemen her şeyin bir yeri var: Klasörler, evraklar, belgeler… İnsanın ...
Tekerlekli kesonlar
Küçük, kompakt ve tam anlamıyla amacına uygun: Tekerlekli kesonlar tam manasıyla ...
Toplantı masaları
Sade tasarımlı KAISER+KRAFT konferans masaları ''beyin fırtınasını'' teşvik ...
Yazı masaları
Bir ofisin merkezi tam olarak neresidir…? Bir tahmin de bulunun. Hayır, patron ...
Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları
Yüksekliği ayarlanabilir yazı masaları, birçoğumuzun günlük hayatımızda ...

Sağlığınızı ve motivasyonunuzu teşvik eden ofis mobilyalarıBir yazı masasının sağlığınızı nasıl teşvik edebileceğini mi merak ediyorsunuz? Peki, bir çalışma alanında kaç adet tekerlekli keson bulunmalıdır? Ofis mobilyaları ilk bakışta teknik bir konu gibi görünse de, bu ürünler çalışanlarınız üzerinde düşündüğünüzden çok daha fazla etkiye sahiptir. Siz de hemen şimdi ofis ürün alanımızı inceleyerek çalışanlarınızın hem sağlığını hem de motivasyonunu nasıl teşvik edebileceğinizi öğrenebilir ve benzersiz bir çalışma ortamı tasarlayabilirsiniz.Ofis mobilyaları seçiminde hangi hususlar (sağlık) dikkate alınmalıdır?Sağlıksız (doğal olmayan) bir oturma duruşu sağlığınız üzerinde olumsuz etkilere sebep olabilir. Bunun için hemen şimdi ''Sağlıklı oturma'' rehberimizi inceleyerek bu konuda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.Siz de CWS-boco şirketinin yaptığı gibi yeni ofis alanlarınız için bir proje veya mevcut donanımlarınızı iyileştirebileceğiniz bir çözüm arıyorsanız hemen şimdi bizimle iletişime gelebilir ve tam kapsamlı bir ofis mobilyaları çözümüne sahip olabilirsiniz. • Sağlıklı bir duruş söz konusu olduğunda her şeyden önce ofis sandalyesi gelir.

 • Bunun yanı sıra yazı masası sabit olmamalıdır ve yüksekliği ihtiyaca bağlı olarak kolayca ayarlanabilir özellikte olmalıdır.

 • Pratik çekmece modülleri ile birlikte sunulan ve kolayca sürülebilen Mauser ve diğer markalara ait tekerlekli kesonlarımızı kullanarak artık siz de ergonomik bir çalışma alanına kavuşabilirsiniz.


Ofis mobilyaları tüm çalışanları hareket halinde tutacak, onlara yeteri kadar hareket alanı sunacak ve motivasyon sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır.Ergonomi mi? Her insana göre farklılık gösterir! Teorik olarak kusursuz bir çalışma ortamı sadece çalışanları değil, diğer kişileri de olumlu yönde etkiler. Bu nedenle tüm ofis mobilyalarının dikkatli bir şekilde seçilmesi önemlidir.


Ofis mobilyaları ve bu mobilyaların kullanımı ile ilgili olarak nelere dikkat edilmelidir?Yasalar, bilgisayar ve yazı masası başında çalışanlara gerekli değeri vermek amacıyla her gün yeni düzenlemeler çıkarıyor. Bunlardan en önemlileri: • İşletmelere yönelik teknik yönergeler (eski Alman İş Yerleri Yönetmeliği) ASR A1.2

 • Alman İş Güvenliği ve Kaza Sigortası Enstitüsü’nün (DGUV) 215-410 ve 215-441 maddeleri


Burada bir çalışanın ne kadar alana sahip olması, iş yollarının nasıl tasarlanması ve hangi önlemlerin alınması gerektiği konusunda daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu bilgiler, bizde bulabileceğiniz mobilya serileri sayesinde kolayca yerine getirebileceğiniz asgari gereksinimleri göstermektedir.Ofis mobilyası satın almadan önce nelere dikkat edilmelidir?Satın alacağınız ofis mobilyasının sadece çalışanlarınızın sağlığını değil, benzeri birçok ihtiyacı da eksiksiz bir şekilde karşılamalıdır. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğru ofis sandalyesi seçimi alışveriş rehberimizde bilgi edinebilirsiniz: • Yoğun ve günlük kullanıma uygun uzun ömürlü ve yüksek dayanıklı ürünler

 • Yüksek kaliteli görünüm ve konforlu kullanım

 • Yüzeylerin, döşemelerin vb. alanların hijyeni ve temizliği için


Bunun yanı sıra başka önemli konulara da odaklandık: • İleri görüşlü olun: Ofis mobilyaları her on yılda bir değiştirilmelidir. Yönergeler ise her beş yılda bir yenilenmektedir.

 • Mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca güzel kalmasını istiyorsanız, geçici trendlere kulak asmamalısınız. Bu nedenle siz de bizim ofis mobilyalarımızı ve ofis mobilyası serilerimizi tercih ederek zamana karşı koyan bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

 • Bunun için hem ortamın hem de mobilyaların birbirine uyumlu olması önemli. Siz de kendi ihtiyacınıza uygun bir mobilya arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Size nasıl yardımcı olabiliriz?Bizde her şey mevcut! KAISER+KRAFT ailesi olarak ofis mobilyaları ve donanımları alanına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle bizde elektrikli olarak yüksekliği ayarlanabilen yazı masası Upliner 2.0 gibi birçok farklı ürün bulabilirsiniz. Alışveriş rehberimiz bu anlamda size birçok faydalı ipucu sunuyor. Başlıca rehberler arasında şunlar yer alıyor:

Özel istekleriniz veya ihtiyaçlarınız olması halinde CAD planlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm sorularınız için bizi arayabilir, bize e-posta gönderebilir ve müşteri sohbet özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması