+90 800 - 211 01 05 

Şirketiniz için ofis mobilyaları
KAISER+KRAFT'ta yüksek kaliteli olduğu kadar fonksiyonel ofis mobilyaları bulabilirsiniz.Günümüzde kullanılan ofis mobilyalarından sadece çalışanların işlerini gerçekleştirebilmeleri için yeteri kadar alan sunması beklenmemektedir. Ofis mobilyası seçimleri esnasında artık bu ürünlerin aynı zamanda ergonomik olmasına ve çalışana olabildiğince verimli ve etkili bir çalışma alanı sunmasına dikkat ediliyor. Akıllı olduğu kadar özenli bir şekilde tasarlanmış donanımlar hem ofis içerisindeki ulaşımı kolaylaştırıyor hem de işlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Çalışanların günlerinin çoğunu ofis içerisinde geçirdiğinden dolayı bu ofis mobilyalarının mümkün olduğunca rahat hissettirmesi ve iyi donatılmış olması önemlidir. Ofisleri donatmak için kullanılan mobilyalar da hoş bir çalışma ortamının oluşturulması için motivasyon ve çalışma performansı arttırıcı etkiler sunuyor. Şirketlerin sahip olduğu boyutlar birbirinden farklı olduğundan, tüm ofisler için özel olarak uyarlanmış ofis mobilyaları kullanılması büyük önem taşır. Bu durum hem profesyonelliği gösterir hem de odanın çekiciliğini arttırır.

Ofis donanımlarınıza yönelik geniş kapsamlı bir yelpaze
Ofislerin en önemli donanım unsurları arasında yazı masaları ve ofis sandalyeleri yer alıyor. Bu mobilya ürünleri birçok farklı boyutta, renkte ve şekilde sunuluyor. Bu sayede şirketinizin ve çalışanlarınızın gereksinimlerine en iyi şekilde uyum sağlayacak ofis mobilyalarını çok kolay ve rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Diğer ofis mobilyaları arasından kolaylıkla masanın altına yerleştirilebilen ofis rafları, dosya dolapları ve tekerlekli kesonlar yer alıyor. Bu gibi donanımlar sayesinde ofis sadece daha hoş ve çekici bir görünüm kazanmakla kalmıyor, klasör gibi ofis malzemesi ve belgeleri de yer buluyor. KAISER+KRAFT'ta aynı zamanda hepsi birbirine kusursuz bir şekilde uyum sağlayan komple ofis mobilyası serileri de bulabiliyorsunuz. Bu ofis mobilyası serisi bir ofis için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanım elemanlarını kapsıyor. Farklı renkler arasından seçim yapma şansı yakalayabiliyor ve uyumlu bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Önemli dosyaların ve belgelerin güvenli bir şekilde kilitlenerek saklanabileceği kasalar ise bu geniş kapsamlı ürün yelpazesini tamamlıyor.

Ofis mobilyaları

Küçük bir işletmede mi veya büyük bir şirkette mi çalışıyorsunuz? Bu bizim için aslında hiçbir öneme sahip değil çünkü biz her durumda size doğru ofis mobilyası seçeneklerini sunuyoruz: Raf sistemlerinden yazı masalarına ve ofis sandalyelerinden dolaplara kadar her şey. CAD planlama hizmetimiz sorularınız olduğunda size her zaman yardım etmeye hazır.
Ürün kategorilerimiz
Anahtar dolapları
Eminiz: Anahtar kutularımızın birçok müşteri randevusunu kurtardığı olmuştur. ...
Askılı dosya dolapları
Aç! Kapa! Aç! Kapa! Aç… Askılı dosya dolapları yoğun olarak kullanılan çalışma ...
Büro dolapları
Nereye baksan yığınla belge. Solda bir yığın dosya, sağda bir yığın evrak… Bu ...
Büro rafları
Hemen hemen her şeyin bir yeri var: Klasörler, evraklar, belgeler… İnsanın ...
Döner ofis sandalyeleri
Lütfen oturunuz! Lütfen dik durunuz! Lütfen otururken hareket ediniz! Sağlıklı ...
Kartoteks dolapları
Her şeyin dijital ortama aktarıldığı günümüzde bunlar artık neredeyse ...
Kasalar
Kasada güvende! Değerli eşya ve paralarımızı önceden döşek ve bazalara ...
Komple ofisler
İnsanın ofis hayatında eğlenebilmesi için neye ihtiyaç duyar? Doğru! Güzel bir ...
Konferans sandalyeleri
Herkes için doğru oturma pozisyonu: Konferans sandalyeleri konforlu, ergonomik ...
Ofis mobilyaları serileri
İşletme başarısız artık standart olarak sunuluyor: Burada ofisinize uygun akıllı ...
Tekerlekli kesonlar
Küçük, kompakt ve tam anlamıyla amaca uygun: Tekerlekli kesonlar tam manasıyla ...
Toplantı masaları
Sade tasarımlı KAISER+KRAFT konferans masaları ''beyin fırtınasını'' teşvik ...
Yazı masaları
Bir ofisin merkezi tam olarak neresidir…? Bir tahmin de bulunun. Hayır, patron ...
Yüksekliği ayarlanabilen yazı masaları
Yüksekliği ayarlanabilir yazı masaları, birçoğumuzun günlük hayatımızda ...
Ürün karşılaştırması