+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Atölye kürsüleri

Atölyede, nakliyatta ve depoda da insan uzun konuşmalar yapabilir: Çalışanlara çalışma talimatlarını anlatmak istediğinizde, bir kürsü veya atölye kürsüsüne ihtiyacınız olacaktır. Onları duyarsınız. Onları görürsünüz. Fakat, bu kürsü daha fazlasını da sunar: Saklama yeri, mobilite ve düzen.
14 ürün bulundu
| | |
QUIPO - Atölye kürsüsü, sabit
2 adet sabit çelik sac rafla
Net
2.025,- TL
Satış
QUIPO - Kürsü kombi set
alet dolabı, yazı kürsüsü ve tekerlekli altlıktan oluşmaktadır
Net
2.600,- TL
1.945,- TL
Kürsülü alet dolabı
y x g x d 1220 x 915 x 457 mm
Net
adet ve üzeri 1.835,- TL
Endüstriyel ayaklı kürsü
kanat kapaklı dolap ile
Net
3.290,- TL
EUROKRAFT - Atölye kürsüsü
dolaplı, 2 raf dahil
Net
2.985,- TL
Net
1.665,- TL
Tasnif raflı kürsü
1 kanat kapılı dolap ile, 1 raf dahil
Net
2.665,- TL
EUROKRAFT - Atölye kürsüsü
dolaplı ve 3 çekmeceli
Net
5.090,- TL
RAU - Sanayi için yüksek kürsü
dolap üzerinde açık raf ile
Net
adet ve üzeri 3.315,- TL
RAU - Sanayi için yüksek kürsü
dolap üzerinde 1 çekmece ile
Net
adet ve üzeri 4.060,- TL
14 ürün bulundu
Kürsüler ve atölye kürsüleri
Kürsüler, genellikle konuşmacı kürsüleri ve sunum kürsüleri ile birlikte kullanılıyor. Bununla birlikte, kürsüler artık sadece sunum ve konferanslar için değil, aynı zamanda modern bir endüstriyel atölyede bir atölye kürsüsü olarak da kullanılıyor. Atölyede artık atölye arabaları ve tezgahların yanı sıra birçok farklı ürün de kullanılmaya başlandı. Bu ürünler sayısız avantaj sunuyor. Atölyede çalışma talimatları, kılavuzlar ve el kitaplarını koymak için raf olarak ve ayrıca iş süreçlerini takip etmek ve raporlamak için yazı yazma alanı olarak kürsüleri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte kürsünün üst tarafını yazı kürsüsü veya raflı kürsü olarak kullanırken alt tarafını da farklı kullanım amaçları için tercih edebilirsiniz. Bu nedenle içerisine aletler, çalışma talimatları, yazı yazma materyalleri gibi ürünleri koyabileceğiniz birden fazla çekmece ekleyebilir veya dolap kapaklarını açtığınızda karşınıza çıkan tasnif gözlerinden faydalanabilirsiniz. Kürsü raflarını kapaksız veya çekmecesiz olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan her şey elinizin altında olur ve istediğinizde hızlı ve rahat bir şekilde bu ürünlere erişebilirsiniz.

Atölyede kullanılan mobil kürsüler
Çalışanlar genellikle bütün gün aynı noktada çalışmadıkları için çalışma sahalarındaki tekerlekli kürsüler büyük rahatlık sağlıyor. Örneğin, bir taşıt atölyesinde tekerlekli kürsüyü bir araçtan diğer araca veya bu aracın yanına kolayca taşıyabilirsiniz. Böylece kimin hangi araçla ilgilendiğini her zaman yazılı olarak kaydedebilirsiniz. İlgili sorumlu kişiler sabit bir kürsü sayesinde önemli günlük raporlarını hazırlayabiliyor. Dolayısıyla gün sonunda yapılan iadelerin sayısı, işleme alınan iade sayısı ve ayrıca sevkiyat için hazırlanan paket sayısı gibi durumlar kayıt altına alınabiliyor. Kayıt altına alınan bu rakamlar şirket için önemli istatistiki bilgiler sağlıyor. Kürsünün altındaki küçük depolama alanı sayesinde aylık ve günlük raporların bulunduğu klasörler güvenli bir şekilde saklanabiliyor ve muhafaza edebiliyor. Tekerlekli kürsüler veya kürsüler ile atölye ve işletmenin her alanında düzenli çalışma ortamları yaratabilir ve analizler yapabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması