+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Derinlik
Genişlik
Malzeme
Renk
Yükseklik
 

Sunum çantaları

Sunum çantaları göz önünde olmak istiyor! Genelde sunumu veya tartışılması heyecan verici bir şeyler olduğunda boy gösteriyor. Ayrıca, sunum çantaları pratiktirler çünkü içlerinde küçük kartları, kalemleri, fosforlu kalemleri ve toplu iğneleri düzenli bir şekilde muhafaza ediyor. Böylece ihtiyaç duyduğunuz her şey elinizin altında.
4 ürün bulundu
| | |
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
Fiyatları lütfen sorunuz
Net
1.440,- TL
4 ürün bulundu
Profesyonel sunum çantaları
Profesyonel sunum çantaları özellikle de sunum uzmanları tarafından tercih edilen ürünlerdir. Yanında bir sunum çantası getiren herkesin sunum konusunda gerçek bir uzman olduğundan emin olabilirsiniz. Sunum çantaları flipchart, beyaz tahta ve sunum paneli gibi ürünlerin kusursuz tamamlayıcı ürünleridir. Bir sunum kutusu veya sunum çantası satın alarak her türlü duruma karşı daima hazırlıklı olabilir ve kimsenin kolayca unutmayacağı bir sunum yapabilirsiniz. Şirket? Okul? Nerede sunum yapıyor olursanız olun, doğru sunum çantasıyla her sunumu gerçek bir başarıya dönüştürebilirsiniz: Soruları not edin. Anahtar kelimeleri vurgulayın. Hedefleri gösterin ve önemli noktaların altını çizin. Sunumlarınız esnasında dinleyicilerinizi de sunumlarınıza dahil etmeniz size her zaman artı olarak dönecektir. Unutmayın: En eğlenceli sunumlar, interaktif sunumlardır!

Çok fonksiyonlu sunum çantaları
Online mağazamızda bulabileceğiniz sunum çantaları sadece yüksek kaliteli yapılarıyla değil, sunum kartlarının da dahil olduğu 1000 parçayı aşan içerikleriyle de dikkat çekiyor. Kullandığınız sunum paneline bağlı olarak iletişim kartlarını yerleştirmek için hem yapıştırıcılar hem de toplu iğneler kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek bir sunum çantası sipariş ederek diğer kalemlere ve sunum çubuklarına da birlikte sahip olabilirsiniz. Sanal mağazamızı ziyaret ederek hem sunum kutuları hem de alüminyum çantalar arasından istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bu ürünler arasında magnetoplan sunum çantaları da bulmanız mümkün. Ayrıca, çantalarını taşımak istemeyenler için aynı zamanda tekerlekli modeller de tedarik ediyoruz. Dahası: Sonradan da satın alabileceğiniz ürünler sayesinde sarf malzemelerinizin artık bitmesinden korkmanıza gerek yok!
Ürün karşılaştırması