+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Folyo kesiciler ve maket bıçakları

Kesme, yarma, delme, sökme. Çok iç karartıcı eylemler diye düşünür insan. Folyo kesicilerimizi tanıyanlar hiç öyle düşünmüyor. Sadece onu kullanırlar. Bu iyi çalışan kesici alet sadece küçük olmakla kalmayıp ayrıca kullanışlı ve güvenli. Paketleme materyallerini rahatça ortadan kaldırır; plastik ve deri onun için sorun bile değildir.
7 ürün bulundu
| | |
Lista - Delme bıçağı
köpük içerikler için
Net
adet ve üzeri 35,75 TL
Maket bıçağı
bıçak AUTO SLIDE
Net
203,- TL
Maket bıçağı
bıçak AUTO SAFE
Net
482,50 TL
Film kesici
entegre bant kesicili
Net
673,- TL
Maket bıçağı
seramik bıçak
Net
621,- TL
Maket bıçağı
ergonomik tutamak ve seramik bıçaklı bıçak
Net
964,- TL
Film kesici
entegre bant kesicili, mini
Net
353,- TL
7 ürün bulundu
Folyo kesiciler
Ürün giriş noktalarında kullanılan en önemli aksesuarlardan biri de folyo kesicilerdir. Teslim noktasına ulaşan ürünün incelenebilmesi ve depolanabilmesi için sıkıca sarılmış ürünlerin paketleme malzemeleri olabildiğince hızlı bir şekilde çıkarılmalıdır. Bu işlem için maket bıçağı da kullanılabilir; ancak, kesme tutamağına yerleştirilmiş gizli folyo bıçağı paletin üzerindeki streç folyoyu çıkarmak için daha güvenli ve kullanışlı bir yöntemdir. Kesme bıçağının etrafındaki kaplamadan ötürü yaralanma riski bulunmadığından bu folyo kesicilerle istediğiniz hızda çalışabilirsiniz. Plastik bir tutamağın içine gizlenmiş ve yerleştirilmiş olan paslanmaz kesme bıçağı ile tüm ürünler üzerinde güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu küçük ama kullanışlı kesme araçları sayesinde depo gibi alanlarda görev alan çalışanlar işlerini istedikleri kadar hızlı ve bir o kadar da güvenli bir şekilde tamamlayabiliyor. Bu nedenle, komple bir folyo kesici seti almanızı ve bu folyo kesicileri mal giriş noktalarında görevli olan veya paketleme masalarında çalışan her bir çalışana vermenizi öneriyoruz. Peki, daha ne bekliyorsunuz?

Folyo kesicinin kullanım alanları
Folyo kesiciler yalnızca folyo kesmek için kullanılmıyor. Folyo kesicinin kesme bıçakları belirli miktarlarda depolanması veya satılması gereken plastik veya derileri güvenli ve düz bir şekilde kesecek kadar keskindir. Folyoları keserken 45 derecelik bir açıyla paketin üst kenarından tutarak aşağıya doğru düz bir şekilde kesebilirsiniz. Bu işlem sayesinde işlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir ve böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, birçok folyo kesiciye çıkarılabilir opsiyonel metal plakalar tespit edebilirsiniz; örn. bunun için kolay açılabilen karton yapışkan bantları kullanabilirsiniz. Bu sayede folyo bıçakları herkes tarafından kullanılan halı bıçakları için bir alternatif haline geliyor. Çalışanlar da ürün giriş noktalarında paketleri daha hızlı bir şekilde açabiliyor. Dolayısıyla her alanda mükemmel performans gösteren çok yönlü folyo kesiciler depodaki her türlü işlem için tercih ediliyor. Folyo kesicileri KAISER+KRAFT'ın sanal mağazamızdan online olarak satın alabilir ve kendinizi ile çalışanlarınız için bir folyo kesici stoku hazırlayabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması