+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Proje ve referanslar

KAISER+KRAFT'da müşteriler şirketleri için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabiliyor. Bu nedenle satış ofislerinin görevi sadece ürünleri satmak değil, aynı zamanda bu ürünlerin planlama ve danışma hizmetlerini de sağlamaktır. Gelecek sayfalarda tüm Avrupa sınırları dahilinde şirketimizin tamamlanan bazı projelerini ve bu projeler ile birlikte hangi hizmetlerin sunulduğunu paylaşacağımızdan ve bu sayede iş akışımıza yönelik fikir edinmenizi sağlayacağımızdan dolayı şimdiden heyecanlıyız.

ZOTT, Mertingen, Bayern

 

Siyah geçitler, hijyenik donanımlar ve geçilmesi zorunlu alanlar mı? Gıda sektöründe faaliyet gösterenler neyden bahsettiğimizi iyi biliyorlar. Siz de bu gibi sektörlerde faaliyet gösteriyorsanız sıkı hijyen gereksinimlerini karşılamanız ve akıllı oda konseptlerine sahip olmanız şart. Büyük bir süt fabrikası işleticisi olan Zott, bu sebeple yeni üretim tesisi için KAISER+KRAFT'a güvendi. 


Zott projesi

RWE Innogy, Helgoland, Schleswig-Holstein

 

Buna benzer projelere KAISER+KRAFT Almanya'da pek sık rastlanmaz: Özel bir depo donanımına uygun yüzlerce kutu ve istiflenebilir kutunun yanı sıra özel üretim raflar. Kullanıldıkları yer ise daha da ilginç: Denizin tam ortasında bir ada – Helgoland.


Bu projeye ilişkin daha ayrıntılı bilgiler

 

VISHAY ELECTRONIC, SELB, BAvYERa

Dünya çapında faaliyet gösteren ve Almanya'nın  Selb şehrinde bir elektronik  yapı parçaları lojistik merkezi bulunan Vishay Electronic, iç donanımlara yönelik tüm planlama aşamalarında KAISER+KRAFT Almanya'nın sunduğu ürün ve danışma hizmetlerine güvendi. 2150 metrekarelik kullanılabilir alana sahip yeni bir tesis için uygun iç donanımları hazırlandı ve organize edildi.


Bu projeye ilişkin daha ayrıntılı bilgiler

 

 

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

 

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, kaliteyi koruma altına almak amacıyla binanın yapısını herhangi bir şekilde değiştirmeden, mevcut bir çalışma alanını kontrol laboratuvarını da içeren bir ofis alanına dönüştürdü.

Planlama ve uygulama çalışmaları KAISER+KRAFT Almanya tarafından gerçekleştirildi.


GROSSHAUS projesi.

 

 

MOBİLTAVUKEVİ, Bielefeld, Nordrhein-Westfalen

 

Tavukları için mobil bir kümes inşa eden Ralf Müller, ihtiyaç duyduğu tüm tekerlekli altlıkları bizde buldu. KAISER+KRAFT Deutschland ile yürütülen bu işbirliği 2013 yılından bu yana kesintisiz devam ediyor. Bizim ürünlerimiz sayesinde bugüne kadar 100'den fazla tavuk kümesi inşa edildi.


Bu projeye ilişkin daha ayrıntılı bilgiler

CWS-boco, Wiesbaden, Hessen

 

Yeni şube, yeni ofisler: Tekstil sektöründe faaliyet gösteren CWS-boco hizmet tedarikçisi, 2014 yılının sonbahar döneminde Wiesbaden-Nordenstadt bölgesinde yeni bir şube açtı. Satış departmanı bu sayede 1800 m²'lik bir alanı kapsayacak olan modern ve ergonomik tasarımlı yeni çalışma alanlarını ve bekleme odalarını merakla beklemeye başladı. Her şey KAISER+KRAFT Almanya ortaklığıyla koordineli olarak planlandı ve tasarlandı.


Bu projeye ilişkin daha ayrıntılı bilgiler

İLETİŞİM

Siz de bir projenin planlama asamasında iseniz bizimle irtibata geçmeniz bizi memnun eder.
Uzmanlarımız sizi profesyonelce bilgilendirerek size yardımcı olur.

Danışma, planlama ve talep tespiti için:

Tel. 0212 336 90 92
E-Mail: info@kaiserkraft.com.tr

Ürün karşılaştırması