+90 800 - 211 01 05 

Yüksekliği elektrikli olarak ayarlanabilen yazı masası Upliner 2.0

UPLINER – Yazı masası

UPLINER gibi yükseklik ayarlı bir yazı masasının keyfine varan hiç kimse artık bu konfordan vazgeçemez. Özellikle de UPLINER modelleri en dinamik yazı masası serilerinden biri olarak kabul görüyor: Bu yazı masası sayesinde sadece istediğiniz yüksekliği ayarlamakla kalmıyor, aynı zamanda çok yönlü ayarlama mekanizması sayesinde hem oturarak hem de ayakta durarak çalışmanıza olanak tanıyor. Kısa bir süre içerisinde "UPLINER" etkisini hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Artık daha dinlenmiş, daha sağlıklı ve daha enerjik hissedeceğinizden hiç şüphe yok. Ancak, bu modern yazı masasının yapabileceği bunlarla sınırlı değil: Bu modeller hem ergonomik hem de şık görünümlü. UPLINER'ın size ne gibi avantajlar sunduğunu hemen şimdi öğrenin.

Sağlık

Yeni sağlıklı çalışma standartları

İnsanlar ergonomik yazı masalarına neden ihtiyaç duyar? Cevabı basit: Gün içerisinde birkaç kez oturarak ve ayakta durarak çalışmak, hem sırtınıza hem de kas ve eklemlerinize binen yükleri hafifleterek hissedilebilir bir iyileşme sunar. UPLINER serisi sadece akut şikayetlerin azaltılmasına yardımcı olmakla kalmaz, ofislerde görülen sırt ağrıları ve kan dolaşımı sorunlarının önüne geçilmesine yardımcı oluyor. Gün içerisinde düzenli olarak hareket etmek hem duruşunuzu düzeltir hem de kan dolaşımınızı hızlandırarak kalori yakmanıza yardımcı olur. Bu gibi şikayetlerden kurtulanların da daha iyi verim sağlayacağına hiç şüphe yok. Bu gibi yazı masaları kullanan şirketler, çalışanlarının yanı sıra kendilerine de iyilik yapmış olur.

İşlevler

İşlevsellik ile şıklık

Kullanmış olduğunuz yazı masası adeta bir yol arkadaşınız. Dolayısıyla sorunsuz çalışıyor olması kesinlikle bir vazgeçilmezdir. Ancak, bunun için de şıklıktan feragat etmiyor olmanız gerek. Yüksek kaliteli işçiliğe ve modern görünüme sahip UPLINER her iki ihtiyacı da kusursuz biçimde karşılıyor. Peki, UPLINER nasıl çalışıyor? Ne gibi modelleri mevcut?

Tüm modellerin ortak bir özelliği bulunuyor: İşlevsellik. Bu yazı masalarının yüksekliğini ayakta veya oturarak çalışacağınıza bağlı olarak saniyeler içerisinde kademesiz olarak ayarlayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak bu bir kol veya elektrik motor yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca, UPLINER yazı masaların tamamı standart olarak dayanıklı malzemeler ve sağlam bir iskelet kullanıyor. 150 kg'a kadar bir taşıma kapasitesine sahip bu çerçeve ve ayaklar çelikten üretilmiştir. Elektrikli modellerin kaldırma hızı 29 mm/sn ile 40 mm/sn arasında değişiklik gösteriyor. Motorun yumuşak hareket etme ve durdurma özelliği hem pürüzsüz bir çalışmaya hem de uzun ömürlü bir kullanıma olanak tanıyor.

Şekli mi? Dikdörtgen, yuvarlak veya köşe masası olarak karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu birçok boyut ve renk seçeneği sayesinde her türlü ofise kusursuz uyum sağlıyor. Masa tablası rengi olarak bulundukları her ortama huzur getiren gürgen desen ve açık gri renk seçeneği sunuluyor.
 

Upliner 2.0

Yeni nesil: UPLINER 2.0

Elektrikli olarak ayarlanabilen UPLINER'in bir sonraki nesli olan UPLINER 2.0, yazı masası kullanımını bir adım daha ileriye taşıyan birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. Elektrikli yükseklik ayarı bir hafıza fonksiyonuyla beraber geliyor. Dört hafıza düğmesini kullanarak istediğiniz ayarı kaydedebiliyor ve değiştirebiliyorsunuz. Tek bir düğmeye basarak istediğiniz konumu kolayca ayarlayabiliyorsunuz! 2.0 sürümü aynı zamanda bir çarpma koruması özelliğiyle beraber geliyor. Bu özellik, masa tablasının herhangi bir nesneye temas etmesi halinde motoru durduruyor.

 

Standart olarak sunulan kablo gizleme tertibatı sayesinde daima düzenli bir görünüm sağlanıyor. Renk seçeneklerini de unutmamak gerek: Akçaağaç deseni, ceviz ağacı deseni veya beyaz.

FSC sertifikası


Sertifikalı hammadde kullanımı ve sorumluluk bilinci

Ofis mobilyalarında en dikkat çekici özellikler arasında fonksiyon, kalite ve tasarım yer almasına rağmen kullanılan hammaddelerin de nereden geldiği büyük önem taşıyor. UPLINER modellerimiz tamamı FSC sertifikalı ofis mobilyaları arasında sayılıyor. Başka bir deyişle; burada kullanılan tüm ahşap malzemeler sürdürülebilir bir ormandan elde ediliyor.

 

FSC sertifikalı ürünler satın alarak aslında ormanlarımıza büyük bir katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

 

Hemen şimdi size en uygun UPLINER veya UPLINER 2.0'yi bulun! Ek VARIETY ofis mobilyası serisini mobilya ürünleri ile UPLINER modellerinizi mükemmel bir şekilde kombine edin. Tabii ki de sahip olduğumuz tek yazı masaları bunlar değil. Daha fazla ayaklı yazı masası için yelpazemize bakın.

 

Sorularınız mı var? Eğitimli uzman personelimiz size her türlü konuda memnuniyetle yardımcı olacaktır. Montaj hizmetimizle birlikte tam kapsamlı servis paketimizden de faydalanabilirsiniz.