+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Adres rehberim

Kayıtlı kullanıcı olarak size özel adres defterinde çeşitli adresler kaydetme olanağına sahipsiniz. Sipariş işlemi esnasında kayıt yaparken belirttiğiniz adres gösterilir (iletişim adresi). Siparişinizin başka bir adrese gönderilmesini istiyorsanız, bu adresi sipariş işlemi esnasında adres rehberinizden seçebilir veya yeni bir adres girebilirsiniz.

Adres oluştur

Yeni adres oluşturmak için lütfen "yeni adres oluştur" düğmesine basın. Bunun üzerine yeni adresi girebileceğiniz ilgili adres formuna (fatura veya teslimat adresi) yönlendirilirsiniz.
İpucu: Bu adrese lütfen ayrıntılı bir açıklama ekleyin, böylece sipariş seçiminde hemen bu açıklamanın hangi adres için olduğunu anlayabilirsiniz.

Yeni adresleri düzenle

Adres üzerinde işlem yapmak için lütfen adres rehberinizdeki ilgili adres üzerinden "düzenle" bağlantısına basın. Bunun üzerine şimdiye dek girilmiş verileri içeren giriş alanı açılır. Burada istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. "Adres oluştur" düğmesine bastıktan sonra yaptığınız değişiklikler kaydedilir.
Bir fatura veya teslimat adresine artık ihtiyacınız yoksa lütfen "sil" bağlantısına tıklayınız. Bu adres, sil onayını verdiğinizde adres rehberinizden silinir.

Ürün karşılaştırması