+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Çalışma yüksekliği
Derinlik
Genişlik
Hacim
Malzeme
Taşıma kapasitesi
Varil boyutu için
Yükseklik
 

Küçük parça temizleyiciler, temizlik masaları

Küçük parça temizleyicileri sadece endüstri atölyelerinde değil, her türlü makine parçasının yağ ve gresten temizlenmesi gereken işletmelerde gereklidir. Birçok atölye ve tedarikçi şirket de küçük parçalara yönelik özel yönergeleri karşılamalıdır. Bunun için gerekli donanımları bizde bulabilirsiniz.
12 ürün bulundu
| | |
Püskürtme kabı
çelik sac sarı
Net
435,50 TL
Püskürtme kabı
paslanmaz çelik
Net
1.270,- TL
Solvent kutusu
çelik sac sarı
Net
adet ve üzeri 461,- TL
Solvent kutusu
paslanmaz çelik
Net
adet ve üzeri 1.290,- TL
JUSTRITE - Tasarruflu ıslatıcılar
çelik sac, galvanizli ve boyalı
Net
adet ve üzeri 515,- TL
JUSTRITE - Batırma kapları
çelik sac, galvanizli ve boyalı
Net
adet ve üzeri 502,- TL
Temizleme-daldırma tankı
y x g x d 850 x 700 x 600 mm
Net
5.150,- TL
12 ürün bulundu

Küçük parça temizleyiciler ve temizlik masaları: Gerçek temizlik ustaları.Siz de işletmeniz dahilinde düzenli olarak küçük ve makine parçaları kullanıyor veya yüzey ve aletlerinizi temizliyorsanız, KAISER+KRAFT küçük parça temizleyicileri ile temizlik masaları sizin için biçilmiş kaftan! Bu ürünleri kullanarak hem gres ile yağ benzeri kirlerden kurtulabilir hem de çevre dostu bir işletme olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bu ürünlerin size ne gibi avantajlar sunduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.Hangi küçük parça temizleyiciler ve temizlik masaları hangi amaç için kullanılmalı?KAISER+KRAFT’ta birbirinden farklı amaca ve alana uygun üç farklı temizleyici kategorisi bulabilirsiniz:  • Geçerli tüm güvenlik gereksinimleri eksiksiz bir şekilde karşılayan püskürtme kapları, güvenli ve tasarruflu bir kullanım için gerekli her şeyi sunuyor.

  • Solvent kutuları ise bir bez yardımıyla uygulayabileceğiniz temizleyici miktarını dozajlıyor.

  • Temizlik masaları olarak sunulan komple çözümler, profesyonel bir temizlik için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri (örm. atık su toplama sistemi ve temizleyici) tek bir masada topluyor.


Komple sistemler halinde sunulan küçük parça temizleyicilerin birçoğu, düzenli olarak makine parçaları ve aletleri temizleyen küçük ile ortak ölçekli işletmeler için uygundur. Bu gibi durumlarda uygun bir tehlikeli madde çözümüne sahip olmanız şarttır. Temizlik masaları size bu anlamda sayısız avantaj sunuyor.Solvent kutuları ve püskürtme tüpleri özellikle tehlikeli madde olarak sınıflandırılan temizlik maddeler için uygundur. Dolayısıyla siz de kendi işletmeniz dahilinde nadiren de olsa bu gibi maddeler kullanıyorsanız, bu ürünler tam da size göre! Bu ürünler sadece tüm güvenlik gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılamakla kalmıyor, insan ve çevre için de daha sağlıklı bir gelecek vaat ediyor.Küçük parça temizleyici ve temizlik masası seçimi esnasında neye dikkat edilmeli?Küçük parça temizleyicileri ile ilgili en önemli bilgilere ulaşmak için ''Tehlikeli maddelerin taşınabilir kaplarda saklanması'' TRGS 510 ve ''Endüstriyel güvenlik yönetmeliği'' (BetrSichV) gibi geçerli düzenlemelere başvurabilirsiniz. Burada sadece bidon boyutları ve komple tehlikeli madde yönetimi hakkında değil, ürün girişinden ürün bertarafına kadar birçok konu hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu düzenlemeler komple çözümler, püskürtme tüpleri ve solvent kutuları için geçerlidir.Temizlik masaları tercih etmeniz halinde bu masalara uygun büyük ebatlı depolama küvetlerine ihtiyaç duyduğunuz gerçeğini unutmamalısınız. Tehlikeli maddelerinizin soğutma pompalı bir sistemden geçirilmesi fark etmez: Bu tür durumlarda sıvıların bir sıçrama veya sızma sonucu yere bulaşmadığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bizde bulabileceğiniz temizlik masaları, tekerlekler ile birlikte sunulduğundan, bu masaları yeni bir havalandırma sistemine ihtiyaç duymadan mevcut bir havlandırma sisteminin hemen yanına kolayca yerleştirebilirsiniz.Tüm bunları yaparken temizleyici solventler içeren yedek varilleri ile yağlanmış varilleri kurallara uygun olarak depoladığınızdan ve taşıdığınızdan emin olun. Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı aksesuar bulmanız mümkün.Bio temizlik masaları: Bu da nedir?Siz de hemen şimdi bir bio temizlik masası sipariş ederek tehlikeli madde kullanımı ile ilgili bildiğiniz her şeyi bir kenara bırakabilirsiniz: En azından küçük parça temizliğini ilgilendiren bölümü. Bu tür masalar, mikroorganizmalar yardımıyla yağ ile gresleri ayrıştırmak için kullanılır.Bu da çözücüler veya uçucu organik bileşikler (VOC) bulunmadığı anlamına gelir. Temizlik maddeleri böylece tehlikeli madde olarak sınıflandırılmaz. Bu durum özellikle belirli bir temizlik ihtiyacına cevap veren ve sürdürülebilir bir anlayışa sahip olan işletmeler için geçerlidir.Bu ve buna benzer ürünlerimizle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin. Ayrıca, bizde daha sonra sipariş etmek için de birçok farklı temizlik maddesi ve aksesuar bulabilirsiniz.

Ürün karşılaştırması