+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
 

Şirket bisikletleri

Modern, sportif ve çevre yararını düşünen şirketler şirket bisikletlerini kullanırlar. Geniş firma alanlarında büyük mesafelerin kat edilmesi için idealdir. Avantajları: Ucuz, daha az bakım ve park maliyeti, daha az park alanı, iş yerinde daha fazla hareket ve daha pozitif bir CO₂ dengesi.
8 ürün bulundu
| | |
Yeni
Net
40.730,- TL
HelgeNyberg - Scooter MODELL 65
2 tekerlek, zil ve sepet
Net
3.135,- TL
HelgeNyberg - Scooter MODELL 10
3 tekerlek, zil ve sepet
Net
3.925,- TL
HelgeNyberg - Bisiklet MODELL 20
3 tekerlek, yükleme alanlı
Net
7.690,- TL
Net
3.275,- TL
Yeni
EuroScooter II ES
trafiğe çıkma izni yok
Fiyatları lütfen sorunuz
Yeni
EuroScooter II ES
trafiğe çıkma izinli
Fiyatları lütfen sorunuz
8 ürün bulundu
Hem ağır hem de hafif yüklere uygun şirket bisikletleri
Taşıma bisikleti veya yük bisikleti? Neden her ikisini de birleştirmiyoruz? Sonuç olarak taşıma işlemleriniz için sadece birine değil, her ikisine de ihtiyaç duyuyorsunuz. Her geçen günle birlikte daha fazla işletme şirket bisikletleri kullanıyor: Bisikletler sağlıklı, çevre dostu ve uygun maliyetlidir. Kullanım alanları ise çok yönlü; bu bisikletleri bir yerden bir yere gitmek, ağır ve büyük yükleri taşımak veya belirli paket, mektup, koli vb. eşyaları bir yere ulaştırmak için kullanılabiliyor. Bu yeni ulaşım aracını denemeye ne dersiniz? Ancak, doğru şirket bisikleti seçimi esnasında sadece donanım ve tasarıma değil, satın alacağınız ürünün sağlam, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Bu durum ticari rekabet açısından da birçok fayda sağlıyor. Bizde bulabileceğiniz taşıma bisikletleri iki tekerlekli basit modeller, yükleme alanlı tekerlekli taşıyıcılar veya yükleme alanlı üç tekerlekli tipler olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra daha basit paketler taşıyacak şirketler için sepetli bisiklet modelleri de sunuyoruz.

Hem küçük hem de büyük yükler için kullanılan şirket bisikletleri
Şirket içi taşımacılık ihtiyaçları için sunulan yeni çözümlere bakmaya ne dersiniz? Bu ürünler sayısız avantaj sunuyor: Örneğin, aşıma bisikletleri ve yük bisikletleri küçük arabalara kıyasla çok daha kolay tedarik edilebilir ve uygun olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca, daha az alana ihtiyaç duyuyor ve sağlığımızı da koruyarak çevre dostu kullanım sunuyorlar. Bu konuya daha yakından bakmak için sizce de yeterli bir sebep değil mi? Bize sorarsanız; öyle!
Ürün karşılaştırması