+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Renk
Yükseklik
 

Sunum panelleri

Onlar birçok görüşmenin odak noktasıdır: Sunum panelleri. İster öylesine bir beyin fırtınası veya interaktif bir sunum: Sunum panelleri fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve verilerinizi toplamanıza ve takım içinde hep beraber en iyi çözümü üretmenize yardımcı oluyor. Çalışmak artık daha keyifli!
16 ürün bulundu
| | |
QUIPO - Sunum paneli, tekerlekli
y x g x d 1800 x 2800 x 500 mm, üç parçalı
Net
adet ve üzeri 2.900,- TL
QUIPO - Sunum paneli, tekerlekli
y x g x d 1800 x 1000 x 500 mm, tek parçalı
Net
adet ve üzeri 1.435,- TL
Net
adet ve üzeri 2.445,- TL
Sunum paneli, değişken
iki taraflı keçe kaplama
Net
1.810,- TL
QUIPO - Bilgi paneli
üç parçalı
Net
5.775,- TL
Net
adet ve üzeri 1.605,- TL
Net
adet ve üzeri 825,- TL
Net
adet ve üzeri 955,- TL
MAUL - Sunum paneli, toplam yükseklik 1905 mm
tablo boyutu y x g 1500 x 1200 mm
Net
adet ve üzeri 1.045,- TL
Net
adet ve üzeri 1.560,- TL
Net
adet ve üzeri 1.400,- TL
QUIPO - Sunum paneli
tekstil kaplama
Net
1.525,- TL
Üç fonsiyonlu pano
flip chart ve beyaz tahta
Net
1.240,- TL
Bilgi sütunu
4 adet sabitlenebilir çift döner tekerlek ile
Net
adet ve üzeri 3.240,- TL
Net
2.480,- TL
Çok fonksiyonlu panel, tekerlekli
toplu iğne tutturmalı tekstil kaplama, g x y 1200 x 1500 mm
Net
1.440,- TL
16 ürün bulundu
Pratik sunum panelleri
Sunum panelleri artık sadece okul ve üniversitelerde kullanılmıyor. Bu ürünleri artık birçok şirkette de görmeniz mümkün. Sunum panelleri sadece proje toplantıları için değil, sunum gibi birçok farklı amaç için de birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu ürünlerin sahip olduğu kalite de her geçen günle birlikte daha da fazla artıyor. Online mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı amaca uygun bir sunum paneli bulabilirsiniz. Bunlar arasında sunum panellerini istediğiniz yere kolayca sürebilmenizi sağlayan tekerlekli modeller bile yer alıyor. Katlanabilir modeller ise sınırlı alan bulunan fuar standları gibi yerlerde fazladan alan sağlıyor. Tanıtım panoları kullanarak ise bu ürünleri sadece oda bölmeleri olarak değil, kullanmadığınız zamanlarda da fazladan yer kaplamayacak şekilde yerden tasarruflu ürünler olarak da taşıyabilir veya depolayabilirsiniz.

Sizin sıranız mı geldi? O zaman gösterin onlara!
Sunum panelleri özellikle de sunum günleri gibi durumlarda size birçok avantaj sunuyor. Bu sunum panolarından birini kullanarak en önemli anahtar kelimelerini kolayca görülebilecek bir şekilde panoya yazabilirsiniz. Bu ürünler hem interaktif bir ortam oluşturuyor hem de dinleyicinin dikkatini çekiyor. Böylece gruplar halinde çalışabiliyor ve en önemli konu ile noktaları ayrıntılı bir şekilde listeleyerek herkesin görebileceği bir yere yazabiliyorsunuz. Sunum panelleri genel olarak bildiri panolarının sunduğu fonksiyonları sunuyor. Bu sayede istediğiniz kağıt ve sunum resimlerini kolayca panolara yapıştırabiliyor ve sunumunuz boyunca bu kağıt ve resimlerin orada kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Sunumunuzu bitirdikten sonra bu panonun fotoğrafını bile çekebiliyorsunuz. Kullanacağınız kalem ve toplu iğneler için ise bir raf bulunuyor. Bu özellik sunum panosunu daha kullanışlı hale getiriyor. Sunduğumuz ürünlere yönelik uygun toplu iğneleri ve kalemleri satın almak için ise ligli ürünlerin ''Kombinasyonlar'' menü başlığına bakabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması