+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Ekran formatı
 

Projektör arabaları

Tanıştırmamıza izin verin: Gelecek sunumunuz için taşınabilir yardımcı ve refakatçılarımız. Beamer ve projeksiyon arabaları beamer veya diğer projeksiyon gereçlerini onları tam da ihtiyaç duyduğunuz yere taşıyor. İnsanın asistanlarına güvenebilmesi her zaman güzel bir duygudur.
6 ürün bulundu
| | |
Net
1.645,- TL
Cam projeksiyon tahtası
16 : 9 format için
Net
5.795,- TL
MAUL - Beamer masa
yükseklik ayar aralığı 750 - 1200 mm
Net
2.175,- TL
OHP / beamer arabası
y x g x d 882 x 508 x 432 mm
Net
1.455,- TL
Projeksiyon perdesi
çift raylı sistem için
Net
adet ve üzeri 4.035,- TL
Beamer arabası
yükseklik ayar aralığı 800 - 1250 mm
Net
1.310,- TL
6 ürün bulundu
Bir sunumu sunum yapan projeksiyon arabaları!
Sunum öncesinde tavanda asılı bulunan beameri çaresizce çalıştırmaya çalışan herkes bir projeksiyon arabasının aslında ne kadar faydalı bir ürün olduğunu iyi biliyor. Projeksiyon arabaları daima kullanıma hazır bir şekilde beklediğinden bu gibi sorunlara sonsuza kadar veda edebilirsiniz. Projeksiyon arabaları aynı zamanda çok esnek yapılarıyla da dikkat çekiyor. Bir beameri farklı bir görüşme veya toplantı odasında kullanmak istiyor ama bunu yapamıyor musunuz? Hiç sorun değil! Bunun için nerede olursanız olun, bir beamer masası kullanarak ve bu masayı uygun bir mesafeye yerleştirerek duvara veya perdeye yüksek kaliteli bir görüntü yansıtabilirsiniz. Beamer arabalarının sahip olduğu bu çok yönlülük, bu ürünleri sadece fuar ve konferans gibi etkinlikler için değil, seminer toplantıları ile okul ve üniversiteler için de kusursuz birer yardımcı haline getiriyor.

Yüksekliği ayarlanabilir ve eğilebilir: Çok yönlü projeksiyon arabaları.
Projeksiyon arabalarını üzerine sunum cihazları yerleştirmek için kullanılıyor, değil mi? Evet, haklısınız ama bu o kadar da basit değil. Doğru projeksiyon masasını sipariş etmeden önce birkaç hususu dikkate almanız ve değerlendirmeniz önemli. Bu hususlardan birisi de doğru boyutu seçmek: Projeksiyon arabasını odanın ön kısmına doğru yerleştireceğiniz zaman, satın alacağınız ürünün izleyicilerin görüşünü engellemeyecek kadar küçük olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun aksine projeksiyon masasını odanın arka kısmına yerleştireceğiniz zaman yeteri kadar yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Yeteri kadar yüksek olmaması durumunda izleyiciler projeksiyon ışınlarını engelleyebilir. Peki, bu gibi dertlerle kendiniz uğraşmak istemiyor musunuz? O zaman yükseklik ayarlı bir model sipariş etmeye ne dersiniz? Ürün yelpazemizi inceleyerek hem eğilebilir hem de birçok raflı modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bu gibi ürünler beamer veya tavan projektörü ile birlikte bir dizüstü bilgisayar, lazer veya önemli belgeler kullanacağınız durumlarda birçok avantaj sunuyor. Bu fazladan kullanım alanları sayesinde kaydetme cihazları, kamera veya ekranlar için de yeteri kadar alan ayırabilirsiniz. Hemen şimdi kendi ihtiyacınıza uygun bir model bulun!
Ürün karşılaştırması