+90 800 - 211 01 05 
  Sayfayı yazdır

Sipariş durumu

Oturum açmış müşteri olarak web sayfasının sağ üste bulunan "hesabım" bölümü altında bir "sipariş" bağlantısı bulabilirsiniz. Bu bağlantı size doğrudan sipariş işlemine yönlendirir. Geçmiş alışverişlerinizi burada konforlu bir şekilde görebilirsiniz.  Burada herhangi bir siparişi aramanız durumunda, iki seçeneğe sahipsiniz:

Sipariş numarası ile arama

Sipariş numarasını biliyor ve numarayla bağlantılı siparişe bir kez daha göz atmak istiyorsanız: "Sipariş numarasıyla sipariş ara" arama alanına doğrudan sipariş numarasını girebilir ve arama yapabilirsiniz. Sipariş numarasını girerek hem güncel hem de tamamlanmış olan siparişlere bakabilirsiniz. "Siparişi göster" düğmesi ile siparişin ayrıntılarına bir daha bakabilirsiniz. Bu özelliğin yalnızca online siparişler için kullanılabileceğini unutmayın. Sipariş hattımız veya faks siparişi üzerinden gerçekleştirilen siparişler burada görünmez. Belirli bir süre aralığının tüm siparişlerine de bakabilirsiniz. İlgili tarihi seçin ve daha sonra "ara" düğmesine basın. "Ayrıntılar" düğmesi ile siparişin ayrıntılarına bir daha bakabilirsiniz.

Belirli bir süre aralığına ait siparişleri arama

Sipariş numarasını hatırlamıyor ancak siparişi verdiğiniz tarih aralığını hatırlıyorsanız: İlgili tarih aralığını girmeniz ve daha sonra "ara" düğmesine basmanız yeterli. "Siparişi göster" düğmesi ile siparişin ayrıntılarına bir daha bakabilirsiniz. Bu özelliğin yalnızca online siparişler için kullanılabileceğini unutmayın. Sipariş hattımız veya faks siparişi üzerinden gerçekleştirilen siparişler burada görünmez.

Ürün karşılaştırması