+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Genişlik
Şekil
Yükseklik
 

Bankolar

Çalışma mekanlarınızda bulunan bankolar misafirlerinize profesyonel bir karşılama sunar. Bildiğiniz gibi ilk izlenimler önemlidir. Sıklıkla ilk göze çarpan şey karşılama bankosudur çünkü o giriş bölgesinin ortasında yer alır ve müşteri veya iş ortaklarının ilk uğrak yeridir – otelde, dişçide, avukatlık ofisinde veya ajentalarda.
4 ürün bulundu
| | |
Bistro tezgahı COOL
y x g x d 1130 x 1400 x 530 mm
Net
5.645,- TL
Banko COFFEE-BAR
y x g x d 1130 x 650 x 530 mm
Net
5.280,- TL
Banko STARLIGHT
y x g x d 1130 x 1550 x 550 mm
Net
6.510,- TL
Banko JACKY
y x g x d 1130 x 800 x 520 mm
Net
4.220,- TL
4 ürün bulundu
Bankolar
Şık ve yüksek fonksiyonel bankolar kullanıcılarına sayısız avantaj sunuyor. Örneğin, bu ürünler yer açmak ve eşyaları kolayca muhafaza etmek için kullanılabiliyor. Şık tasarımlı sandalye ve masalar ile birlikte kullanılan bankolar ise bulundukları ortama harika bir atmosfer getiriyor ve aynı zamanda fonksiyonellik de sunuyor. Özel banko sistemleri ise şirket ve muayene giriş alanı gibi alanlarda harika birer çözüm sunuyor. Dahası: Bu yüksek kaliteli bankoları fuar, gastronomi ve satış alanlarınızda da sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkün.

Çok yönlü ve çok güzel
Ürün yelpazemizi inceleyerek kendi şirketiniz için hemen şimdi bir banko sipariş edebilirsiniz. Müşteri ve şirket ortaklarınız üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için giriş alanlarınızı yüksek kaliteli masa, sandalye ve bankolar ile donatmaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gerek tek şey; sanal mağazamızı ziyaret etmek. Burada birçok farklı amaca ve ihtiyaca uygun yüksek kaliteli ve şık görünümlü ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünlerin sahip olduğu esneklik onları adeta birer sorun çözücü haline getiriyor. Ofis, devlet dairesi veya muayene olması bizim için fark etmez: KAISER+KRAFT'ın geniş kapsamlı banko, sandalye ve masa ürün yelpazesini inceleyerek her ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması