+90 800 - 211 01 05 

Marka seçimi

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Marka
Genişlik
Malzeme
Raf taşıma kapasitesi
Yükseklik
 

Tablalı raflar

Ne mutlu ki levha standları ve tablalı raflar var çünkü aksi takdirde sacları, ahşap levhaları veya plastik levhaları mecburen duvarlara yaslamak zorunda kalırdınız. İyi bir çözüm değil … geçmeli bölme kollu, plaka kılavuzlu veya korkuluk yuvalı tablalı raflarımız ve levha standlarımız bu işte daha iyiler. Kendinize uygun modeli bulun!
8 ürün bulundu
| | |
EUROKRAFT - Tablalı raf, galvanizli
u x g x y 2030 x 560 x 1000 mm
Net
5.540,- TL
EUROKRAFT - Artık parça rafları, 5 raf
u x g x y 1600 x 480 x 1000 mm
Net
2.510,- TL
EUROKRAFT - Tablalı raf, galvanizli
u x g x y 2030 x 800 x 1000 mm, 9 raf
Net
6.995,- TL
EUROKRAFT - Tablalı raf, galvanizli
u x g x y 2030 x 800 x 1000 mm, 6 raf
Net
6.195,- TL
EUROKRAFT - Sac levha depolama kutusu
y x u x g 1250 x 1100 x 2000 mm
Net
5.775,- TL
EUROKRAFT - Sac levha depolama kutusu
y x u x g 1500 x 1100 x 2500 mm
Net
9.015,- TL
EUROKRAFT - Sac levha depolama kutusu
y x u x g 1750 x 1100 x 3000 mm
Net
11.370,- TL
EUROKRAFT - Tutamaksız plaka standı
hazır korkuluk yuvaları
Net
adet ve üzeri 2.380,- TL
8 ürün bulundu
Özel boyutlara sahip tablalı raflar
Tablalı raflar büyük nesneler depolamak isteyen herkes için harika birer çözüm sunuyor. Kendi bünyesinde bir depo veya atölye barındıran birçok işletme dolaplara, raflara ve tezgahlara ihtiyaç duyuyor. Tablalı raflar bu anlamda birçok özelliği bir arada sunuyor. Bu gibi raflar kullanarak hem büyük hem de küçük parçaları sorunsuz bir şekilde depolayabilirsiniz. Bu anlamda kullanacağınız malzemenin bir önemi yoktur. Tablalı raflar sadece ahşap ve plastik malzemeler için değil, çelik malzemeler için de uygundur. Bu ürünleri kullanarak herhangi bir malzemenin zarar görmeyeceğinden emin olabilir ve tablalarınıza istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Onları istediğiniz zaman kolayca çıkarabilirsiniz. Ancak, tablalı rafların sunduğu avantajlar bunlarla da bitmiyor: Bu tablalar neredeyse hiç alan kaplamayacak biçimde yerden tasarruflu bir şekilde saklanabiliyor. Böylece tabla standları sayesinde en dar alanlardan bile en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Profesyonel depolama sunan pratik atık parçalar ve tablalı raflar
Sanal mağazamızı ziyaret ederek birçok farklı tipte tablalı raf modeli sipariş edebilirsiniz. Bu raflar ahşap, plastik ve çelikten üretilmiş büyük boyutlu paletler için idealdir. Kullanılan yüksek kaliteli işçilik ve malzemeler bu rafları hem uzun ömürlü ve dayanıklı hale getiriyor. Sessiz çalışan çelik tekerlekler ise paletlerin kolayca çıkarılıp yerleştirilmesine olanak tanıyor. Birlikte sunulan geçmeli alt tutamak kolları da her şeyin düzenli kalmasını sağlıyor. Tablalı raflarda sahip olduğunuz depolama imkanlarının yanı sıra standart boyutlu tablalı saclar için sunulan sac depolama kutuları dikey depolama imkanı da sunuyor. Sessiz çalışan çelik tekerlekler sayesinde paletleri artık zahmetsiz bir şekilde depolamanız mümkün. Daha küçük paletler için ise atık parça rafı olarak da bilinen özel tablalı raflar kullanmanız önerilir. Bu rafları kullanarak hem büyük hem de küçük paletler depolamanız mümkün. Kurulum esnasında genelikle atık paçalar meydana gelir ve bu parçalar daha sonra rafları genişletmek için kullanılabilir.
Ürün karşılaştırması