+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Derinlik
Genişlik
Malzeme
Modül taşıma kapasitesi
Raf taşıma kapasitesi
Raf türü
Travers uzunluğu
Yükseklik
 

Palet rafları

Paletli dolaplar en ağır yüklere dayanırlar ve oldukça güçlüdürler. Asıl şaşırtıcı olan şey ise bir o kadar esnek olmalarıdır.Sizin veya paletlerinizin ihtiyacına göre sorunsuz şekilde genişletilebilir ve donatılabilirler Yeni paletli dolabınızı sizinle beraber planlamaktan memnuniyet duyarız, bizimle iletişime geçin!
27 ürün bulundu
| | |
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 2500 mm
Net
adet ve üzeri 563,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 3000 mm
Net
adet ve üzeri 643,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 3500 mm
Net
adet ve üzeri 724,- TL
Palet raf
komple raf sistemi
Net
3.680,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 4000 mm, modül taşıma kapasitesi 8391 kg
Net
adet ve üzeri 805,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 4500 mm
Net
adet ve üzeri 965,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 5000 mm
Net
adet ve üzeri 1.070,- TL
Palet raf
ilave modül
Net
1.795,- TL
İçine girilebilir raf
raf derinliği 1740 mm, 2 palet derinliğinde
Net
adet ve üzeri 2.220,- TL
İçine girilebilir raf
raf derinliği 2590 mm, 3 palet derinliğinde
Net
adet ve üzeri 3.080,- TL
İçine girilebilir raf
raf derinliği 3440 mm, 4 palet derinliğinde
Net
adet ve üzeri 3.740,- TL
İçine girilebilir raf
raf derinliği 4290 mm, 5 palet derinliğinde
Net
adet ve üzeri 4.410,- TL
Destek çerçevesi
çerçeve yüksekliği 4000 mm, modül taşıma kapasitesi 10687 kg
Net
adet ve üzeri 890,- TL
Net
adet ve üzeri 575,- TL
Net
adet ve üzeri 630,- TL
Net
adet ve üzeri 898,- TL
Net
adet ve üzeri 947,- TL
Net
adet ve üzeri 985,- TL
Net
adet ve üzeri 1.180,- TL
Net
adet ve üzeri 1.230,- TL
Komple palet raf
çelik, suni reçine boyalı
Net
adet ve üzeri 1.795,- TL
Net
adet ve üzeri 479,- TL
Net
adet ve üzeri 587,- TL
Net
adet ve üzeri 680,- TL
Net
adet ve üzeri 836,- TL
Net
adet ve üzeri 884,- TL
Net
adet ve üzeri 1.005,- TL
27 ürün bulundu
Verimli depolama ve esnek kullanım çözümleri sunan yüksek kaliteli palet rafları
Birçok farklı taşıma kapasitesinde ve yükseklikte karşımıza çıkan palet rafları ve konsol kollu raflar sadece yüksek esneklik ve kullanım imkanı sunmakla kalmıyor, mevcut depolama donanımlarıyla da kusursuz uyum sağlıyor. Farklı tiplerde ve ağırlıklarda palet depolayanlar mutlaka uygun bir depolama rafına ihtiyaç duyar. Depolanacak malların miktarı ve hacmi ciddi farklılıklar gösterebileceğinden hızlı takılıp sökülecek ve kolay genişletilebilecek raf sistemleri kullanılması ciddi avantaj sağlar. Bu gibi bir raf sistemi satın alarak rafları ihtiyaç duymadığınızda kolayca sökebilir ve yerden tasarruflu bir şekilde depolayabilirsiniz. Bu durum geçici sistemlere ihtiyaç duyan işletmeler için oldukça önemli bir avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra palet raflarını ihtiyaç durumunda sistematik olarak genişletebilir ve daha fazla depolama alanı yaratabilirsiniz. Raf seçimi esnasında sipariş edeceğiniz rafın sadece sağlam ve dayanıklı olmasına değil, depolayacağınız mal ve ortam koşuluna da uygun olmasına dikkat etmeniz size birçok fayda sağlayacaktır. Bunun için sunta tabanlı raflardan ızgara tabanlı raflara ve çelik sac panelinden ağır yük raflarına kadar birçok farklı model arasında seçim yapma imkanına sahipsiniz. Dolayısıyla bizde birçok farklı derinliğe ve kalınlığa sahip raflar bulmanız mümkün. Sanal mağazamızı ziyaret ederek hava sirkülasyonu, taşıma kapasitesi, depolanacak ürün büyüklüğü ve malzeme gibi birbirinden farklı kriterlere uygun sayısız raf ve raf sistemi bulabilirsiniz.

Palet rafları söz konusu olduğunda güvenlik birinci sırada geliyor

Palet rafları 10.000 kg'a kadar taşıma kapasitelerine dayanacak özellikte olması gerektiğinden, gerekli güvenlik gereksinimlerinin karşılanması için yüksek kaliteli malzemeler ve yapılar kullanılması kesinlikle şarttır. Dolayısıyla depolama alanları için bu denli yüksek güvenlik gereksinimleri öngörülmesi şaşırtıcı değil. Bu amaç doğrultusunda tanınmış denetleme mühendisleri ve sıkı DIN normları ve direktifleri uyarınca öngörülen yüksek güvenlik gereksinimleri iyi bir fikir vermektedir. Zemin tespiti için kullanılacak saplama demirleri ve çerçeve koruması gibi donanımlar başta geçiş yolları olmak üzere kaza olasılığı büyük ölçüde azaltmaktadır. BGR-234'ün direktifleri uyarınca olası bir çarpa tehlikesine karşın bu gibi noktalarda uygun bir çarpma koruması kullanılması şarttır. Kaynak yapılmış destek çerçeveleri bu anlamda yüksek dayanıklık ve kullanım ömrü sunmaktadır. Size de KAISER+KRAFT'ın yüksek kaliteli depolama donanımlarından birini satın alarak tüm bu gereksinimleri eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması