+90 800 - 211 01 05 

Seçimi daralt
(çoklu seçim yapmak mümkün)

Fiyat net

Fiyat net sınırla

-
Kullanım
Malzeme
Raf taşıma kapasitesi
Renk
 

Modüler sistemde raflar

Uymayan bir şeyler varsa, merak etmeyin, onu da uydururuz: Raflarınızı yeni ihtiyaçlara veya durumlara adapte etmek istediğinizde modüler sistemdeki raflar mükemmel çözümdür. Kurun, değiştirin, genişletin, taşıma kapasitesini artırın, koruma düzeyini iyileştirin … modüler sistemdeki raflarımız ile mükemmel rafınızı kendiniz kurabilirsiniz.
17 ürün bulundu
| | |
Net
adet ve üzeri 2.835,- TL
Modüler sistem için çelik dirsek profili
38 x 38 x 1,7 mm, uzunluk 2 m
Net
adet ve üzeri 540,- TL
Modüler sistem için çelik dirsek profili
38 x 38 x 1,7 mm, uzunluk 2,5 m
Net
adet ve üzeri 679,- TL
Net
adet ve üzeri 1.620,- TL
Modüler sistem için çelik dirsek profili
38 x 38 x 1,7 mm, uzunluk 3 m
Net
adet ve üzeri 807,- TL
Net
adet ve üzeri 706,- TL
Modüler sistem için çelik dirsek profili
42 x 42 x 2 mm, uzunluk 2,5 m
Net
adet ve üzeri 706,- TL
Net
adet ve üzeri 650,- TL
Net
adet ve üzeri 887,- TL
Modüler sistem için çelik dirsek profili
65 x 42 x 2 mm, uzunluk 2,5 m
Net
adet ve üzeri 887,- TL
Net
adet ve üzeri 776,- TL
Net
adet ve üzeri 279,50 TL
Net
adet ve üzeri 160,60 TL
Duvar rafı delikli ray
çelik, plastik kaplama
Net
adet ve üzeri 33,05 TL
Konsol taşıyıcı dahil duvar rafı
çelik sac, plastik kaplama
Net
adet ve üzeri 161,70 TL
Geçmeli kombi rafı donanımı
raf bağlantısı, çakıl grisi RAL 7032
Net
99,30 TL
17 ürün bulundu
Modüler sistemli raflar
Modüler sistemli raflar çeşitli malları ve ofis gereçlerini depolamak için birçok konforlu kullanım imkanı sunuyor. İhtiyaca ve ortam koşuluna göre kolayca uyarlanabilen raflar ise tüm ihtiyaç ve gereksinimlerin eksiksiz bir şekilde karşılanması için önemli bir avantaj sağlıyor. Geçmeli raflar ise sahip oldukları özellikler sayesinde hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kurulabiliyor ve sorunsuz bir biçimde kullanılabiliyor. Bunun için ana modüle bağlayabileceğiniz raf bağlantılarını, sistem yapı parçalarını ve geçmeli raf parçalarını tek tek veya paket olarak ayrıca sipariş etmeniz mümkün. Bu sayede rafları bir sistem olarak sipariş etmeniz ve çok fonksiyonel bir ürüne sahip olmanız mümkün. Bu ürünlerde kullanılan delikli raylar sayesinde raf yüksekliğinizi istediğiniz zaman kolayca ayarlayabilirsiniz. Dolayısıyla bir sistem olarak sipariş edeceğiniz rafları kendi ihtiyacınıza ve ortam koşuluna bağlı olarak uyarlayabilirsiniz. Sonuç? Yeni bir raf sistemi sipariş etmek yerine mevcut sisteminizi birkaç basit adımlar yeniden tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, raflarınızı sonradan da sipariş edebilir ve delikli raylar üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Raf sisteminizi büyütmek veya küçültmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm bunların yanı sıra çelik raflar sipariş ederek bir duvar rafı yaratabilir ve yüksek dayanıklı olduğu kadar yüksek kapasiteli bir raf sistemine sahip olabilirsiniz. Fazladan koruma ve görsellik arayanlar için ise plastik kaplamalar sunuyoruz.

Konforlu kurulum imkanı sağlayan pratik sistemler
Sistem şeklinde sunulan ve kurulumu oldukça kolay olan raflar birbirinden farklı birçok ihtiyacı eksiksiz bir biçimde karşılayacak şekilde kurulabildiği için ray modeli, ayak profili ve zemin traversi gibi özelliklere dikkat edilmesi büyük önem taşıyor. Dolayısıyla ahşap taban veya sunta levha gibi ürünler kullanarak raf genişliklerini kolayca ayarlayabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Atölye ve ofis donanımları gibi alanlarda kullanacağınız raflar için eksiksiz bir sistem sipariş ederek sürekli olarak değişen ortam koşullarına uygun bir raf donanıma sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Kısacası; sanal mağazamızı ziyaret ederek her ihtiyaca uygun bir raf sistemi bulabilirsiniz.
Ürün karşılaştırması